(Nie)łatwe zadanie koszykarzy Arki Gdynia. Tydzień prawdy w walce o ligowy byt
28 marca 2024
(10 opinii)Terminarz
27.04 (sob)
|
Icon Sea Czarni Słupsk | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
20.04 (sob)
g.15:30
|
MKS Dąbrowa Górnicza | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
11.04 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | typuj | Dziki Warszawa | ||||
07.04 (nd)
g.17:30
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
01.04 (pon)
g.15:30
|
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
23.03 (sob)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 85:69 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | LIVE! | |||
13.03 (śro)
g.19:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 90:82 | Polski Cukier Start Lublin | ||||
07.03 (czw)
g.19:30
|
Arriva Polski Cukier Toruń | 101:86 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
02.03 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 85:89 | Anwil Włocławek | ||||
11.02 (nd)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 104:102 | Legia Warszawa | ||||
04.02 (nd)
g.15:30
|
King Szczecin | 91:73 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
26.01 (pt)
g.19:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 102:95 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | ||||
20.01 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 78:117 | Śląsk Wrocław | ||||
14.01 (nd)
g.17:30
|
PGE Spójnia Stargard | 91:54 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
07.01 (nd)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 100:87 | Tauron GTK Gliwice | ||||
28.12 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 67:84 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | ||||
23.12 (sob)
g.15:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 82:104 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
20.12 (śro)
g.19:00
|
Anwil Włocławek | 97:66 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
17.12 (nd)
g.19:30
|
Dziki Warszawa | 83:81 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
06.12 (śro)
g.19:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 115:118 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | ||||
30.11 (czw)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 86:81 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | ||||
23.11 (czw)
g.20:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 72:92 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
16.11 (czw)
g.17:30
|
Polski Cukier Start Lublin | 98:88 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
12.11 (nd)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 83:79 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | ||||
28.10 (sob)
g.15:30
|
Legia Warszawa | 87:67 | Krajowa Grupa Spożywcza ARKA Gdynia | ||||
20.10 (pt)
g.17:30
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 84:103 | King Szczecin | ||||
13.10 (pt)
g.17:30
|
Arged BM Stal Ostrów | 89:79 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
08.10 (nd)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 88:79 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | ||||
28.09 (czw)
g.20:10
|
SUZUKI ARKA Gdynia | 86:96 | PGE Spójnia Stargard | ||||
21.09 (czw)
g.17:30
|
GTK Gliwice | 73:84 | SUZUKI ARKA Gdynia |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 25 | 20 | 5 | 2175:1933 | 45 |
2 | Trefl Sopot | 25 | 18 | 7 | 2131:1946 | 43 |
3 | King Szczecin | 25 | 17 | 8 | 2235:2076 | 42 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 25 | 16 | 9 | 2149:1979 | 41 |
5 | PGE Spójnia Stargard | 25 | 14 | 11 | 2017:1910 | 39 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 14 | 11 | 2092:2042 | 39 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 25 | 14 | 11 | 2237:2221 | 39 |
8 | Dziki Warszawa | 25 | 13 | 12 | 1972:2002 | 38 |
9 | Śląsk Wrocław | 25 | 13 | 12 | 1964:2050 | 38 |
10 | MKS Dąbrowa Górnicza | 25 | 12 | 13 | 2380:2321 | 37 |
11 | Arriva Polski Cukier Toruń | 25 | 12 | 13 | 2042:2082 | 37 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 25 | 12 | 13 | 1954:2006 | 37 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 25 | 7 | 18 | 2137:2287 | 32 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 25 | 7 | 18 | 2060:2312 | 32 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 25 | 6 | 19 | 2100:2298 | 31 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 25 | 5 | 20 | 2020:2200 | 30 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 26 kolejki:
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - TREFL SOPOT (sobota, godz. 15:30)
- Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (poniedziałek, godz. 15:30)
- piątek
- Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
- Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa
- sobota
- Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
- niedziela
- Anwil Włocławek - Icon Sea Czarni Słupsk
- poniedziałek
- King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
- Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
- Mecz zaległy z 20. kolejki:
- Śląsk - Anwil 82:96 (15:17, 23:22, 19:20, 19:17, d: 6:20)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Adam Hrycaniuk
ocena
4.16(38 ocen) -
Filip Matczak
ocena
4.15(39 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
4.11(36 ocen)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 01.04.2024 godz. 15:30
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Roman Perz | 25 | 50 | 88% |
2. Fc zdunkowo Wybrzeże | 25 | 50 | 80% |
3. Radosław Dymkowski | 24 | 49 | 75% |
4. Jacek Urbanek | 25 | 47 | 80% |
5. Beata Xxxv | 24 | 47 | 79.2% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30