(Nie)łatwe zadanie koszykarzy Arki Gdynia. Tydzień prawdy w walce o ligowy byt
28 marca 2024
(5 opinii)Terminarz
30.04 (nd)
g.12:40
|
ASSECO Gdynia | 69:86 | Polpharma Starogard Gdański | ||||
24.04 (pon)
g.19:00
|
Siarka Tarnobrzeg | 96:100 | ASSECO Gdynia | ||||
15.04 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 79:94 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
08.04 (sob)
g.17:00
|
Polski Cukier Toruń |
109:108
po dogrywce |
ASSECO Gdynia | ||||
05.04 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 80:90 | Rosa Radom | LIVE! | |||
01.04 (sob)
g.19:30
|
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | 80:62 | ASSECO Gdynia | ||||
26.03 (nd)
g.12:40
|
ASSECO Gdynia | 64:84 | Stelmet BC Zielona Góra | LIVE! | |||
23.03 (czw)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 68:79 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
19.03 (nd)
g.12:40
|
PGE Turów Zgorzelec | 100:79 | ASSECO Gdynia | ||||
12.03 (nd)
g.18:00
|
TBV Start Lublin | 83:79 | ASSECO Gdynia | ||||
03.03 (pt)
g.18:00
|
King Szczecin | 94:83 | ASSECO Gdynia | ||||
26.02 (nd)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia |
100:103
po dwóch dogrywkach |
AZS Koszalin | ||||
11.02 (sob)
g.17:30
|
Polfarmex Kutno | 64:80 | ASSECO Gdynia | ||||
06.02 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 65:79 | Energa Czarni Słupsk | ||||
01.02 (śro)
g.18:00
|
Miasto Szkła Krosno | 79:80 | ASSECO Gdynia | ||||
27.01 (pt)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 90:89 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
21.01 (sob)
g.18:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 99:87 | ASSECO Gdynia | ||||
15.01 (nd)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 82:78 | Siarka Tarnobrzeg | ||||
06.01 (pt)
g.18:00
|
TREFL Sopot | 96:66 | Asseco Gdynia | LIVE! | |||
23.12 (pt)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 76:80 | Polski Cukier Toruń | ||||
18.12 (nd)
g.12:40
|
Rosa Radom | 70:67 | ASSECO Gdynia | LIVE! | |||
14.12 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 75:84 | King Szczecin | ||||
09.12 (pt)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 68:76 | BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | ||||
01.12 (czw)
g.19:00
|
Stelmet BC Zielona Góra | 82:80 | ASSECO Gdynia | ||||
27.11 (nd)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 76:68 | PGE Turów Zgorzelec | LIVE! | |||
21.11 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 80:65 | TBV Start Lublin | ||||
16.11 (śro)
g.18:00
|
Anwil Włocławek | 81:79 | ASSECO Gdynia | ||||
06.11 (nd)
g.18:00
|
AZS Koszalin | 69:72 | ASSECO Gdynia | ||||
30.10 (nd)
g.12:40
|
ASSECO Gdynia | 73:67 | Polfarmex Kutno | LIVE! | |||
22.10 (sob)
g.18:00
|
Energa Czarni Słupsk | 71:81 | ASSECO Gdynia | ||||
17.10 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 70:83 | Miasto Szkła Krosno | LIVE! | |||
08.10 (sob)
g.18:00
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 91:68 | ASSECO Gdynia |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stelmet BC Zielona Góra | ||||||
2 | Polski Cukier Toruń | ||||||
3 | BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | ||||||
4 | Energa Czarni Słupsk | ||||||
5 | Anwil Włocławek | ||||||
6 | Rosa Radom | ||||||
7 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
8 | Polpharma Starogard Gdański | ||||||
9 | Trefl Sopot | ||||||
10 | PGE Turów Zgorzelec | ||||||
11 | King Szczecin | ||||||
12 | Miasto Szkła Krosno | ||||||
13 | Asseco Gdynia | ||||||
14 | AZS Koszalin | ||||||
15 | TBV Start Lublin | ||||||
16 | Siarka Tarnobrzeg | ||||||
17 | Polfarmex |
- Finał
- Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 4:1
- o 3. miejsce
- BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 2:0
- miejsca 5-8
- przegrani z ćwierćfinałów według wyższej pozycji na koniec sezonu zasadniczego
- miejsca 9-17
- pozycje po sezonie zasadniczym
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Polski Cukier Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
Energa Czarni Słupsk
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Polpharma Starogard Gdański
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
0 |
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
3 |
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
2 |
Finał | |
---|---|
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 1
|
1 |
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
|
4 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Adam Hrycaniuk
ocena
4.16(38 ocen) -
Filip Matczak
ocena
4.15(39 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
4.11(36 ocen)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 01.04.2024 godz. 15:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
mecz ligowy
TYPUJ!
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Roman Perz | 25 | 50 | 88% |
2. Fc zdunkowo Wybrzeże | 25 | 50 | 80% |
3. Radosław Dymkowski | 24 | 49 | 75% |
4. Jacek Urbanek | 25 | 47 | 80% |
5. Beata Xxxv | 24 | 47 | 79.2% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30