Terminarz

Sezon:
08.04 (sob) g.17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea 1:3 ATOM TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (nd) g.15:00
ATOM TREFL Sopot 3:2 Polski Cukier Muszynianka Enea przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (nd) g.15:00
ATOM TREFL SOPOT 3:2 Chemik Police przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (śr) g.18:00
PTPS Piła 3:0 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.03 (sob) g.18:00
ŁKS Commercecon Łódź 3:2 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (pon) g.18:00
ATOM TREFL SOPOT 3:2 Polski Cukier Muszynianka Enea przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.03 (nd) g.17:00
KSZO Ostrowiec 3:2 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (nd) g.18:30
ATOM TREFL SOPOT 2:3 Grot Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (śr) g.18:30
ATOM TREFL SOPOT 2:3 Profi Credit Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (nd) g.15:00
Developres SkyRes Rzeszów 3:0 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (śr) g.18:30
ATOM TREFL SOPOT 1:3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (sob) g.20:00
Legionovia 2:3 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.01 (nd) g.14:45
Impel Wrocław 3:1 ATOM TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.01 (nd) g.16:00
Pałac Bydgoszcz 1:3 ATOM TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Polski Cukier Muszyninaka 3:2 ATOM TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (nd) g.15:00
ATOM TREFL SOPOT 0:3 Giacomini Budowlani Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (czw) g.18:00
Chemik Police 3:0 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.12 (nd) g.14:45
ATOM TREFL Sopot 3:2 ŁKS Commercecon Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (sob) g.17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea 3:1 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (śr) g.20:00
ATOM TREFL Sopot 0:3 KSZO Ostrowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (sob) g.19:00
Budowlani Łódź 3:0 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (śr) g.17:00
ATOM TREFL Sopot 3:1 Developres Rzeszów przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (nd) g.17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (nd) g.17:00
ATOM TREFL Sopot 3:2 Legionovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (nd) g.14:45
ATOM TREFL SOPOT 1:3 Impel Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.11 (nd) g.17:00
ATOM TREFL Sopot 1:3 Pałac Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (sob) g.17:00
Giacomini Budowlani Toruń 0:3 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (nd) g.17:00
ATOM TREFL Sopot 3:0 PTPS Piła przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (sob) g.18:00
Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 ATOM TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Siatkówka - kobiety
M Z P Sety Pkt.
1 Chemik Police
2 Grot Budowlani Łódź
3 Developres SkyRes Rzeszów
4 Impel Wrocław
5 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
6 ŁKS Commercecon Łódź
7 Profi Credit Bielsko-Biała
8 Giacomini Budowlani Toruń
9 ATOM TREFL SOPOT
10 Polski Cukier Muszynianka
11 Enea PTPS Piła
12 Pałac Bydgoszcz
13 Legionovia
14 KSZO Ostrowiec Św.

Po sezonie Atom Trefl Sopot sprzedał licencję w Orlen Lidze Proksimie Kraków. Od nowych rozgrywek będzie więc występował pod nazwą Trefl Proxima Kraków.

  • finał
  • Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 i 3:1
  • o 3. miejsce
  • Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 2:3 i 0:3
  • o 5. miejsce
  • Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 i 3:0
  • o 7. miejsce
  • Profi Credit Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 2:3 i 3:2, złoty set 15:12
  • o 9. miejsce
  • Polski Cukier Muszynianka - ATOM TREFL SOPOT 2:3 i 1:3
  • o 11. miejsce
  • Enea PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz 3:1 i 2:3
  • o 13. miejsce
  • KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia 1:3 i 3:0, złoty set 13:15
  • Braże o miejsce w Orlen Lidze
  • KSZO Ostrowiec Św. - Wisła Warszawa
Półfinały
Chemik Police
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Impel Wrocław
2 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Developres SkyRes Rzeszów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Grot Budowlani Łódź
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Finał
Chemik Police
zwycięzca półfinału 1
2
Grot Budowlani Łódź
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Atomu Trefl

Najlepiej typujący wyniki Atomu Trefl

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Monika Tuźnik 29 53 75.9%
2. Ryszard Kupidura 28 50 75%
3. Zygmunt Bębenek 29 50 72.4%
4. Andrzej Sobieski 29 50 72.4%
5. Bogdan Polom 29 50 72.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »