Terminarz

Sezon:
26.03 (nd) g.18:00
BASKET 90 Gdynia 63:67 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (sob) g.16:00
BASKET 90 Gdynia 60:77 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (nd) g.18:30
Ślęza Wrocław 61:52 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.03 (sob) g.18:00
Ślęza Wrocław 74:79
po dogrywce
BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (nd) g.18:00
BASKET 90 Gdynia 56:78 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (sob) g.17:00
BASKET 90 Gdynia 86:72 Cosinus Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.03 (śr) g.18:30
Ostrovia 74:82 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (nd) g.17:00
BASKET 90 Gdynia 70:71 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (sob) g.18:00
PGE MKK Siedlce 51:67 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.02 (pon) g.17:15
BASKET 90 Gdynia 68:77 1KS Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (śr) g.18:00
Artego Bydgoszcz 81:64 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (nd) g.18:00
Pszczółka Polski Cukier Lublin 56:62 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (sob) g.15:00
BASKET 90 Gdynia 67:88 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.01 (nd) g.12:00
mecz pucharowy Kibirkstis Wilno 67:76 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (sob) g.11:00
mecz pucharowy Tsmoki-Mińsk 61:65 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (pt) g.14:00
mecz pucharowy Avangard Kijów 63:74 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (śr) g.18:00
BASKET 90 Gdynia 68:85 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.12 (sob) g.17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 61:80 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (śr) g.18:00
Cosinus Widzew Łódź 45:74 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń 96:86
po dogrywce
BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.13:15
mecz pucharowy BASKET 90 Gdynia 77:74 Dynamo Moskwa przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (sob) g.13:00
mecz pucharowy BASKET 90 Gdynia 85:63 Astana Tigers przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (nd) g.19:00
CCC Polkowice 76:93 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (sob) g.17:00
BASKET 90 Gdynia 82:68 Ostrovia Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (sob) g.16:00
BASKET 90 Gdynia 71:59 PGE MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 84:48 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (nd) g.17:00
BASKET 90 Gdynia 65:71 AZS UMCS Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (śr) g.18:30
Wisła Can-Pack Kraków 72:60 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (nd) g.17:00
BASKET 90 Gdynia 59:71 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (śr) g.19:30
mecz pucharowy Elfic Fryburg 85:52 BASKET Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.10 (sob) g.17:00
AZS AJP Gorzów Wlkp. 71:61 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy BASKET Gdynia 74:64 Elfic Fryburg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.10 (nd) g.17:00
BASKET 90 Gdynia 68:72
po dogrywce
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (nd) g.15:30
mecz pucharowy Istambuł University 60:59 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (sob) g.12:00
mecz pucharowy Horizont Mińsk 56:67 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (pt) g.14:45
mecz pucharowy VEGA1/Lepaja 64:77 BASKET 90 Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Ekstraklasa kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Ślęza Wrocław 22 18 4 1688:1305 40
2 Wisła Can-Pack Kraków 22 18 4 1713:1421 40
3 Energa Toruń 22 16 6 1602:1471 38
4 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów 22 15 7 1631:1453 37
5 CCC Polkowice 22 14 8 1603:1455 36
6 Artego Bydgoszcz 22 13 9 1559:1414 35
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS 22 13 9 1428:1335 35
8 Basket Gdynia 22 9 13 1537:1579 31
9 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 22 6 16 1403:1708 28
10 PGE MKK Siedlce 22 4 18 1407:1712 26
11 Cosinus Widzew Łódź 22 3 19 1294:1690 25
12 TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 3 19 1362:1684 25

Wyniki 22 kolejki:

  • BASKET 90 GDYNIA - Energa Toruń 56:78 (14:17, 14:23, 11:23, 17:15)
  • Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Cosinus Widzew Łódź 71:65 (26:18, 10:21, 18:11, 17:15)
  • Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz 71:64 (18:18, 24:11, 14:19, 15:16)
  • PGE MKK Siedlce - CCC Polkowice 66:103 (25:28, 10:29, 10:21, 21:25)
  • Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 91:51 (26:18, 19:10, 25:12, 21:11)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 71:62 (20:14, 21:10, 9:24, 21:14)
Ćwierćfinały
Ślęza Wrocław
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Wisła Can-Pack Kraków
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Energa Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
BASKET 90 Gdynia
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
CCC Polkowice
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Artego Bydgoszcz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
Ślęza Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 1
Finał

Najwyżej ocenieni zawodnicy Basektu Gdyni

Najlepiej typujący wyniki Basektu Gdyni

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Karol Madajczyk 35 58 74.3%
2. Michal Golab 35 58 74.3%
3. Wojt Kwasniewski 35 58 74.3%
4. Janusz Gawlik 35 58 74.3%
5. Wojtek Ellwart 35 56 71.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Czy koszykarki Basketu 90 Gdynia awansują do półfinału rozgrywek ligowych?