Lechia wróciła do "8" w ekstraklasie

26 kwietnia 2015 (artykuł sprzed 9 lat)

Biało-zielona PGE Arena podczas meczu z Górnikiem

Po meczu do jednej bramki piłkarze Lechii pokonali Górnika Łęczna 2:0 (1:0). Gola i asystę zaliczył Bruno Nazario. Natomiast Stojan Vranjes pokazał, że nie tylko może strzelać bramki, ale potrafi grać efektywnie także jako środkowy obrońca. Zwycięstwo biało-zielonych mogłoby być jeszcze bardziej okazałe, ale dobry dzień, jako jedyny w szeregach gości, miał bramkarz Sergiusz Prusak. Powrót gdańskiej drużyny do czołowej "8" w ekstraklasie oglądało z trybun PGE Arenie blisko 24 tysiące kibiców. W najbliższą środę podopieczni Jerzego Brzęczka miejsce w grupie mistrzowskiej będą musieli obronić w Kielcach.

Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone

Górnik Łęczna Górnik Łęczna
Bąk - Wojtkowiak, Janicki, Gerson, Wawrzyniak - Borysiuk, Vranjes - Makuszewski, Mila, Nazario - Colak
Sędziowie: Stefański (Bydgoszcz) oraz Boniek, Kupsik
Widzów: 23 990
Prusak - Mierzejewski, Szmatiuk, Bielak, Mraz - Rudik, Burkhardt - Bonin, Nowak, Bożok - Cernych
  • 66' Mila Zmiany Wiśniewski
  • 76' Nazario Zmiany Buksa
  • 83' Janicki Zmiany Łukasik
Zmiany Zmiany
  • 55' Burkhardt Zmiany Razulis
  • 55' Bożok Zmiany Kalinowski
  • 64' Rudik Zmiany Nikitović
  • 39' Vranjes
  • 51' Nazario
Bramki Bramki
  • 9' Colak
  • 28' Mila
  • 41' Makuszewski
Kartki Kartki
  • 15' Mraz
  • 71' Kalinowski
  • 80' Bielak

POMECZOWE KOMENTARZE TRENERÓW:
Jerzy Brzęczek Jerzy Brzęczek
JERZY BRZĘCZEK (Lechia Gdańsk):
Gratuluje chłopakom tego zwycięstwa. To było naprawdę dobre spotkanie, zagraliśmy konsekwentnie, a mieliśmy szanse na wyższą wygraną. Szczególnie w drugiej połowie sytuacji do zdobycia kolejnych goli było bardzo dużo. Szkoda, że poprzestaliśmy na 2:0, choć przed meczem taki wynik pewnie wzięlibyśmy w ciemno. Jednak, patrząc na sytuację w tabeli, każda bramka może być ważna.

Goście mieli okazje na wyprowadzenie szybkich kontrataków, mają doświadczonych zawodników, o czym mówiłem także przed meczem, ale dzięki konsekwentnej grze w obronie udaremniliśmy ich zakusy. Jestem również zadowolony z tego, że Bruno strzelił swoja pierwsza bramkę, to będzie dla niego pozytywny impuls.

Zobacz jak Lechia strzeliła pierwszego gola Górnikowi

Jurij Szatałow Jurij Szatałow
JURIJ SZATAŁOW (Górnik Łęczna):
Zwycięstwo Lechii było bezdyskusyjnie, a gospodarze przewyższali nas pod względem agresywności i jakości gry. Były momenty, gdy nie mogliśmy wymienić nawet kilku podań i utrzymać się przy piłce. Drużyna, która nie ma kontaktu z piłką szybko się męczy i traci chęć do gry, i tak się stało w naszym przypadku.

Wynik jest sprawiedliwy, chociaż zwycięstwo Lechii mogło być wyższe. Na pewno nie przystoi drużynie grającej w ekstraklasie kończyć spotkania bez ani jednego celnego strzału na bramkę rywala.

Górnik, przyjmowany w gościach, wydaje się wymarzonym rywalem w tej fazie rozgrywek. Poza Łęczną ta drużyna zdobyła w tym sezonie w 14 meczach tylko 9 punktów, notując bilans: 2 zwycięstwa, 3 remisy, 9 porażek, bramki 7:21. Równie słabo poza domem gra jeszcze tylko Piast Gliwice
natomiast Lechia pod wodzą Jerzego Brzęczka bardzo dobrze spisuje się na PGE Arenie. Wygrała u siebie 5 meczów, w tym 3 ostatnie oraz zanotowała 2 remisy, w tym roku, w 5 grach przed własną publicznością nie straciła gola
do "11" Lechii wracają rekonwalescenci: Wojtkowiak (LECHIA Gdańsk) i Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk), a na lewym skrzydle miejsce w składzie odzyskał Nazario (LECHIA Gdańsk)

GDY NA PRAWEJ OBRONIE NIE MA WOJTKOWIAKA, LECHIA TRACI TRZY GOLE

na ławce rezerwowych Lechii miejsca zajęli: Budziłek, Rudinilson, Kazlauskas, Łukasik, Wiśniewski, Możdżeń, Buksa
w drużynie gości nie brakuje byłych trójmiejskich piłkarzy, w juniorach Lechii grał Mierzejewski (Górnik Łęczna), natomiast w pierwszej drużynie Arki występowali: Szmatiuk (Górnik Łęczna), Burkhardt (Górnik Łęczna) i Bożok (Górnik Łęczna), na ławce jest jeszcze Kalkowski, w przeszłości obrońca gdyńskich klubów: Bałtyku i Arki
nie wszyscy kibice z 36,5 tysięcy, którzy byli na meczu z Legią przyszli za darmo na mecz z Górnikiem, 1/3 nie skorzystała z tego przywileju, ale frekwencję tradycyjnie podamy w przerwie, gdy będą oficjalne dane
Lechia dzisiaj na zielono, goście na biało
pierwsza piłka w tym meczu została kopnięta przez niepełnosprawnego kibica, jako przedmecz oglądaliśmy spotkanie niepełnosprawnych
1'
od środka rozpoczął Górnik
1'
od pierwszego gwizdka doping dla Lechii
2'
od początku atakuje Lechia, aktywny zwłaszcza Vranjes (LECHIA Gdańsk)
4'
zablokowane dośrodkowanie Wawrzyniaka (LECHIA Gdańsk), dla którego to pierwszy mecz od występu w Dublinie, w reprezentacji Polski
6'
gra głównie na połowie Górnika
8'
Mila (LECHIA Gdańsk) do Nazario (LECHIA Gdańsk), ale dogranie Bruno niecelne, będzie jeszcze róg
8'
bez zagrożenia dla Górnika po dośrodkowaniu z rogu Mili (LECHIA Gdańsk)
9'
kolejny róg, tym razem po dośrodkowaniu Makuszewskiego (LECHIA Gdańsk)
9'
tym razem najpierw krótko rozegrany róg, a dopiero potem dośrodkowanie
9'
Żółtą kartką został ukarany Colak (LECHIA Gdańsk), który zagrał piłkę ręką
10'
to czwarta żółta kartka Colaka (LECHIA Gdańsk), nie zagra w następnym meczu w Kielcach
10'
przed meczem Colak (LECHIA Gdańsk) udzielił nam wywiadu

COLAK: NIECH OBROŃCY MNIE SIĘ BOJĄ

11'
"Lechia dzisiaj gra" - z trybun
12'
obraz gry od początku taki sam, Lechia w ataku
12'
zablokowany strzał Wawrzyniaka (LECHIA Gdańsk)
15'
Żółtą kartką został ukarany Mraz (Górnik Łęczna), który faulował Janickiego
18'
Makuszewski (LECHIA Gdańsk) nie doszedł do dośrodkowania Wawrzyniaka (LECHIA Gdańsk)
20'
Górnik ustawiany wybitnie na przeszkadzanie tylko Lechii. Gospodarze powinni być na to przygotowani już przed meczem

JERZY BRZĘCZEK: MUSIMY UWAŻAĆ NA CWANIAKÓW
20'
po starciu z Mierzejewskim (Górnik Łęczna) w polu karnym przewrócił się Nazario (LECHIA Gdańsk), sędzia nakazał grać dalej, na pewno kontrowersyjna sytuacja
21'
kibice domagali się karnego, a gdy go nie było, rozległa się przyśpiewka niecenzuralna pod adresem PZPN
21'
dobrze wrócił się Nowak (Górnik Łęczna) i przejął podanie Colaka (LECHIA Gdańsk)
23'
Colak (LECHIA Gdańsk) wywalczył róg
24'
Prusak (Górnik Łęczna) złapał piłkę po dośrodkowaniu Mili (LECHIA Gdańsk) z rogu
26'
"Lechia gol" - z trybun
27'
strzał z dystansu Vranjesa (LECHIA Gdańsk) tuż obok słupka
28'
Żółtą kartką został ukarany Mila (LECHIA Gdańsk) za dyskusję z sędzią
29'
na spalonym Bożok (Górnik Łęczna)
31'
Górnik nadal ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy, Lechia dobrze gra pressingiem
34'
Burkhardt (Górnik Łęczna) na spalonym
34'
Górnik po raz drugi zagrał długim podaniem w ostatnich minutach na połowę Lechii i po raz drugi skończyło się ofsajdem
35'
Prusak (Górnik Łęczna) wybił na róg piłkę po strzale Vranjesa (LECHIA Gdańsk)
35'
krótko rozegrany róg przez Lechię, a następnie próba dośrodkowania Wawrzyniaka (LECHIA Gdańsk) zablokowana
36'
niecelny strzał Mili (LECHIA Gdańsk) sprzed pola karnego
37'
Bielak (Górnik Łęczna) naprawił błąd Nowaka (Górnik Łęczna), który podał piłkę do... Colaka (LECHIA Gdańsk)
38'
Lechii brakuje dokładności w atakach, dlatego choć strzelała już siedem razy to tylko jedno uderzenie było celne
39'
[1:0] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Vranjes. Wreszcie składna akcja. Wawrzyniak na lewym skrzydle zagrał do Nazario, Brazylijczyk dograł w pole karne, a Stojan pięknie strzelił
41'
Żółtą kartką został ukarany Makuszewski (LECHIA Gdańsk) po faulu na Rudiku
42'
"Lechia dzisiaj gra..." z trybun
45'
Prusak (Górnik Łęczna) obronił strzał Vranjesa (LECHIA Gdańsk), Bośniak wcześniej minął dwóch rywali
45'
minuta doliczona do pierwszej połowy
kontuzja
45+1
pomocy medycznej potrzebuje Nazario (LECHIA Gdańsk), na razie Lechia w "10"
45+2
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. LECHIA PROWADZI 1:0
Za nami 45 minut meczu do jednej bramki. Górnik nawet nie próbował zamaskować, że do Gdańska przyjechał się jedynie bronić. W pierwszej połowie goście nie oddali nawet żadnego celnego strzału. Lechia miała olbrzymią przewagę. Długo jednak nie potrafiła jej udokumentować golem, gdyż brakowało precyzji, czy w podaniach, czy w strzałach. Ostatecznie w światło bramki wstrzelił się tylko Vranjes (LECHIA Gdańsk). To Bośniaka należały trzy jedyne celne strzały pierwszej połowy, a co najważniejsze zdobył od prowadzenie dla Lechii. Tym samym obecnie biało-zieloni są znów w "8" ekstraklasy, ale oczywiście korzystny wynik trzeba mieć przede wszystkim po 90 minutach gry.
Zobaczymy, co wymyślą goście w przerwie? Czy zagrają odważniej, czy nadal się będą bronić, licząc na łut szczęścia i kontrę na remis?
Oficjalna frekwencja 23 990

TAK LECHIA LICZY FREKWENCJĘ NA PGE ARENIE
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia, obie drużyny bez zmian w składach
47'
Prusak (Górnik Łęczna) odbił piłkę po strzale Colaka (LECHIA Gdańsk), do którego podawał Makuszewski (LECHIA Gdańsk). Chorwat zdołał uderzyć z 6. metrów, mimo że "na plecach" miał Bielaka
49'
Prusak (Górnik Łęczna) z trudem na róg wybił piłkę po strzale Nazario (LECHIA Gdańsk) sprzed pola karnego
50'
Mila (LECHIA Gdańsk) z rogu podał na strzał z woleja Nazario (LECHIA Gdańsk), ale nie wyszło to uderzenie Brazylijczykowi
51'
nieudane dośrodkowanie Burkhardta (Górnik Łęczna), piłka przeszła Bonina (Górnik Łęczna), a Mierzejewski (Górnik Łęczna) do niej nie zdążył
51'
[2:0] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Nazario. Prostopadłe podanie Mili w pole karne, a Brazylijczyk w pojedynku sam na sam z Prusakiem strzelił mocno pod poprzeczkę
53'
trener Szatałow przygotuje dwie zmiany równocześnie
54'
Makuszewski (LECHIA Gdańsk) w indywidualnej akcji, uderzył po nogach rywali, piłka nad poprzeczką, będzie róg
55'
Mila (LECHIA Gdańsk) dośrodkował z rogu, zbyt krótko wybita piłka przez Górnika, Nazario (LECHIA Gdańsk) uderzył z woleja, ale niecelnie
55'
Górnik Łęczna przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Burkhardt, w jego miejsce wchodzi Razulis.
55'
Górnik Łęczna przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Bożok, w jego miejsce wchodzi Kalinowski.
56'
sędzia rozdziela Borysiuka (LECHIA Gdańsk) i Cernycha (Górnik Łęczna)
57'
Mila (LECHIA Gdańsk) do Makuszewskiego (LECHIA Gdańsk) i znów pojedynek sam na sam z bramkarzem, skrzydłowemu nie udało się przerzucić piłki nad Prusakiem (Górnik Łęczna)
58'
Lechia niepodzielnie panuje na boisku, atakuje z coraz większa fantazją
59'
Kalinowski (Górnik Łęczna) podał wprost w ręce Bąka
60'
znów Prusak (Górnik Łęczna) ratuje Górnika, tym razem odbił piłkę po strzale Vranjesa (LECHIA Gdańsk) z pola bramkowego!
61'
róg dla Górnika, piłkę poza boisko wybił Janicki (LECHIA Gdańsk)
62'
krótko rozegrany róg przez gości, trochę było nieporadności z obu stron w polu karnym Lechii, ale ostatecznie udało się wybić piłkę gospodarzom
63'
dobry pressing Lechii, Prusak (Górnik Łęczna) zmuszony do wybicia piłki spod własnej bramki w aut
64'
Górnik Łęczna przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Rudik, w jego miejsce wchodzi Nikitović.
65'
dośrodkowanie Bonina (Górnik Łęczna) w kierunku aż trzech piłkarzy Górnika, ale żaden z nich nie przejął podania, od bramki zacznie Bąk
66'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Mila, w jego miejsce wchodzi Wiśniewski.
66'
owacja publiczności żegna Milę (LECHIA Gdańsk), opaskę kapitana przejął Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk)
66'
"Piotrek Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) " - skandowanie z trybun
70'
święto na trybunach, na boisku okres spokojniejszej gry
71'
Żółtą kartką został ukarany Kalinowski (Górnik Łęczna) po faulu na Makuszewskim
74'
Lechia szanuje piłkę, długą ją rozgrywa, ale od kilku minut głównie na własnej połowie
76'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Nazario, w jego miejsce wchodzi Buksa.
76'
dla Buksy (LECHIA Gdańsk) to pierwszy występ w ekstraklasie od połowy sierpnia ubiegłego roku
78'
po dośrodkowaniu Kalinowskiego (Górnik Łęczna) Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk) podaje do Bąka
79'
Prusak (Górnik Łęczna) obronił strzał Makuszewskiego (LECHIA Gdańsk)
80'
Żółtą kartką został ukarany Bielak (Górnik Łęczna) po faulu na Colaku
kontuzja
81'
pomocy medycznej potrzebuje Janicki (LECHIA Gdańsk)
82'
do wejścia na boisko przygotowuje się Łukasik
83'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Janicki, w jego miejsce wchodzi Łukasik.
84'
na pozycję środkowego obrony przesunięty Vranjes (LECHIA Gdańsk), on zajął miejsce Janickiego (LECHIA Gdańsk)
86'
Vranjes (LECHIA Gdańsk) radzi sobie również w defensywie, nabił piłką atakującego go rywala i piłka wyszła poza boisko
88'
Lechia cofnęła się, Górnik gra piłką, ale co najwyżej do 40. metra od gdańskiej bramki
90'
Kibice Lechii celebrują zwycięstwo, gdańscy piłkarze na boisku czekają już na końcowy gwizdek, nie forsują tempa
90'
4 minuty doliczone
90+1
róg dla Łęcznej, chwilę wcześniej Vranjes (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę po zagraniu wzdłuż bramki Mraza (Górnik Łęczna)
90+2
Vranjes (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu rywali
90+3
Wojtkowiak (LECHIA Gdańsk) zagrał do Buksy (LECHIA Gdańsk), ale ten niecelnie uderzył z 16. metra
90+4
Makuszewski (LECHIA Gdańsk) utrzymuje się przy piłce w narożniku boiska po stronie gości

Wyniki 29 kolejki

• LECHIA GDAŃSK - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
  • Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 0:3 (0:1)
  • Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0:0
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3:1 (1:0)
  • GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0:0
  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
  • Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (0:0)
  • Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0 (1:0)

Opinie (122) ponad 10 zablokowanych

• Brawo Panowie ! (10)

LECHIA GDAŃSK !

• 113 10

• Fuksem ale udało Wam się awansować do grupy mistrzowskiej ! (9)

Zobaczymy teraz czy uda Wam się z pucharami. Do zobaczenia kiedyś na derbach. pozdr

• 6 73

• Fuksem to ty się urodziłeś (5)

Na derbach? no chyba z Lechią II

Daleko wam utrzymanki miasta do TME

• 61 6

• Rzeczywiście. (4)

Powrót do ósemki w przedostatniej kolejce to nie było fuksem. Taka zmyłka dla wszystkich że niby jesteście tacy cieńcy

• 1 30

• jest druzyna a nie stado kopaczy (3)

ogladałem oba mecze i Lechia wypada lepiej w porównaniu z Arką: gra cały zespół , wiecej sytuacji bramkowych, lepsi zawodnicy, wiecej kibiców i wiecej kasy... chciałbym zebysmy sie spotkali w pucharach to bedzie z 4:0 bo na to że awansujecie do Eklasy nie ma co liczyc

• 23 1

• Arka miała zbyt dużą strate.

W rundzie wiosennej już grała ok. Niestety w 1 lidze nie ma tego przywileju co w ekstraklasie z podziałem pkt, i raczej czołówki już nie dogoni, ale jeszcze będzie okazja.
              Życzę Wam jak najlepiej teraz z awansem do pucharów, tylko jakiś Gimbus się dosiadł do komputera i się wyzywa.W końcu wiele osób trzyma za na nasze kluby przez pryzmat tego, że należą do trójmiasta. pozdr

• 15 1

• Więcej kasy? (1)

Ile długów ma Lechia?
              A ile Arka?
              Kibice pewnie znowu zawyzyli i policzyli wszystko co rozdawali hehe

• 0 18

• idź się wyfekaljuj,bo głupoty piszesz..

• 6 1

• Północne trójmiasto. ..? (2)

Mowisz o tym mniejszym... To wtedy tak! Z tym się zgodzę.
        Rumia, Reda, Wejherowo jest wasze i nawet nie zamierzamy wam tego odbierać!
        To są wasze rejony!
        Wystarczy, że górka jest nasza!

• 13 2

• A ż tak gościa tego nie zrozymiałeś ?

Północne trójmiasto, czyli jego górna część, to znaczy Gdynia - ( tak samo jak np mówi się północna Polska)

• 2 3

• Wypraszam sobie

W Wejherowie to arkowcy szukają kumpli bo mało ich mają, nikt normalny z nimi nie trzyma, chyba ze emigranci z gdyni, bo mieszkania troche tu tańsze.

• 9 0

• Bardzo ważna wygrana. Niezła gra, ale z fatalnym przeciwnikiem. (3)

Te 3 pkt były nam potrzebne jak rybie woda. Drużyny z którymi walczymy o wejście do 8 regularnie tracą punkty więc wypada to wykorzystać. Graliśmy dziś całkiem dorbą piłke jednak obiektywnie z bardzo słabą Łęczną (według wielu obecnie najsłabszą drużyną ekstralasy). Dużo dobrych piłek od Sebastiana choć cały czas zastanawiam się czy potrzebny jest nam facet, który jeśli jest w wyjściowej 11 wiadomo, że będzie musiał zostać zmieniony bo ma siły na max 65-70 minut. Najlepszy jak dotąd mecz Nazario. Obrona dziś bez oceny bo nie mieli ani minuty pracy. Maki w swoim stylu dużo biega, ale 50% z tego bezproduktywne niczym Frieschenbischler.
    Bardzo zła informacja to, że w Kielcach nie zagra Colak (kartki), Frieschebichler (kontuzja) więc zostajemy bez napastnika. Martwi kontuzja Janickiego. Do tego zagrożeni są Maki, Mila, Borysiuk, Bogaudis. Muszą chłopaki dać rade bo podziale punktów jest wielka szansa na puchary ( w tym roku ze względu na final Lech - Legia w PP) 4 miejsce premiowane jest wejściem do pucharów (zmienili przepis z tego, że następna drużyna z pucharu polski awansowała do pucharów). Najkorzystniej jest zająć 8 miejsce (zagramy z Lechem i Legią u siebie). Najgorzej jeśli zajmiemy przed podziałem 5 miejsce (wyjazd do Wawy i Poznania). 4,6,7 miejsce gramy u siebie lub wyjeździe z jedną z tych drużyn. W Kielcach wystarczy remis. Podbeskidzie na 99% przegra z Lechem.
    WALCZYĆ LECHIA !

• 62 15

• No i niech kopiuje jak pisze prawdę i ciekawe fakty

Z Lechem przydałoby sie zagrać u siebie bo w Poznaniu chyba jeszcze nigdy punktów nie zdobylismy

• 10 1

• jeszcze nie mamy pewnego miejsca w 8-ce

ale dzięki Piastowi Gliwice jest duża szansa - wystarczy, że Lech zrobi swoje. Szansa na puchary teoretycznie jest, ale fizycznie drużyna nie wygląda najlepiej. Dzisiaj graliśmy z kandydatem do spadku i na jego tle może to wyglądało nieźle, ale np. tydzień temu była tragedia. Żeby walczyć z Lechem, Legią czy Jagiellonią musielibyśmy mieć wszystkich zdrowych i w dobrej dyspozycji. Niestety Mila, Wawrzyniak, Wojtkowiak to na dziś 50% ich fizycznych możliwości. Na dziś zadowalająca jest dyspozycja Borysiuka, Vranjesa, Nazario i Colaka (z tym, że ten ostatni nie może trafić w bramkę :))

• 6 3

• co sie sr*cie, z tymi pucharami? daleko jeszcze utrzymanie, a wy o pucharach... Kielcach , sorry, ale chyba w łeb,także nie pier...lta

• 4 5

• Brawo Lechia! !!! (1)

• 82 10

• ludzie po co wy przychodzicie na zielona skoro nie dopingujecie !!!!!, nawet klaskac sie wam nie chce. idz jeden z drugim na rodzinny albo na prosta. zenada naprawde janusze!!!

• 4 0

• Łeczna z taką gra do spadku się nadaje, Lechii może się fartem udać załapac w ósemce (4)

jeszcze nie wszystko stracone - moze byc strefa spadkowa lub górna połowa
    ale sam mecz po raz kolejny strasznie nudny, w drugiej połowie prawie zasnąłem

• 19 111

• (1)

Chyba oglądaliśmy 2 różne mecze

• 25 1

• ten śledziuch oglądał na orange sport...

• 21 0

• było tyle nie pić, pierwszy raz widziałem Lechie tak dominującą, od czasów Kafara...

• 12 0

• Jakim fartem...

Przecież zdobyli 41 punktów. No to gdzie tu fart ?

• 3 0

• Brawo dla Jurka ,który poukładał tę mizerotę.

• 28 17

• Korona (2)

Oby balonik nie pękł w Kielcach. Dobrze że Cielak w Kielcach nie zagra , może w końcu znajdzie się napastnik? Może Grzelu wykorzysta szansę?

• 40 21

• do ja (1)

Colak nie Cielak, a o bolanik sie nie martw juz pekl dlatego wpisujesz bzdury.

• 16 3

• Ech , szpec od piłki kopanej.Właśnie widzę że balonik pękł. Ale możesz wystąpić do Michelin czy do Dębicy o odszkodowanie. Kasę masz murowaną.