Grała V liga

22 marca 2004 (artykuł sprzed 20 lat)
GRUPA 1
16. KOLEJKA:
Polonia Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0, Radunia Stężyca - Celtic Reda 6:1, Huragan Przodkowo - GKS Sierakowice 0:1, Sporting Leźno - Gedania II 3:0, KS Żukowo - Zapro Ujeścisko 2:0, Motława Suchy Dąb - GTS Kolbudy 5:2, Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Kowale x:x, Stolem Gniewino - Nauta Gdynia - nie odbył się.

GRUPA 2
Rodło Kwidzyn - Tęcza Brusy 4:1, Wierzyca Pelplin - Subkovia Unia II 3:1, Pogoń Smętowo - Powiśle Stary Targ 0:1, Czarni Pruszcz Gdański - LKS Waplewo 3:1, Żuławy Nowy Dwór Gdański - Agra Ostrowite 3:2, Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy 2:0, Pogoń Prabuty - Kolejarz Chojnice 2:0, Sokół Zblewo - Brzoza Kleszczewo 0:1.

• RADUNIA THE BEST

RADUNIA THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 0 0

• brawo czarnuchy!!!!

.... tylko jakby skuteczność zwiększyć i załatać te dziury w obronie, to by było siur.

• 0 0

• tylko CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI !!!

• 0 0

• Arka cieniasy

Teraz widac jak bez pomocy kolegow z II ligi umiecie przegrywac mecze !!!!!!!!!!!!!

• 0 0

• Leżno!!!!

haha 3 pkty.a ktoś nie trafił karnego.heheale bardzo dobra gra Sportingu.powalczą o puchary.hehe

• 0 0

• SPORTING

LEŻNO GRAŁO DOBRZE.TYLKO TEN WIATR(ale wiało).GEDA NIE WYKORZYSTAŁA TEGO.1SZ POŁOWA Z WIATREM.JEDNA AKCJA TO ZA MAŁO.DRUGA POŁOWA KILKA ZMIAN(w Leżnie) I 3:0.A MOGŁO BYĆ WIĘCEJ(karny M.Fejt i M.Marszeniuk- setka)TERAZ ŻUKOWO, MOTŁAWA, NO I BĘDZIE 9 PKTW.TAK DALEJ. ZAPRASZAM SOBOTA13TA W LEŻNIE!!!!!!

• 0 0

• do ktoś

tak to fakt.Leżno grało nieżle.miałem przyjemność być na meczu(już nie pierwszy raz).ten wiatr.Gedania nie wykorzystała tego wiatru.podania za długie i z wiatrem.leciały i leciały.jeden strzał głową to raczej za mało.pierwsza połowa wyrażnie dla Leżna.sędzia chyba nie dał karnego(dobra wymiana z klepki).niewykorzystane sam na sam.druga połowa.zmiay.gra z wiatrem.i widać różnice.ogólnie OK.dobra solidna obrona kierowana przez pana Mirka F.(szkoda tego karnego).nowy zawodnik Sebastian L.(najpierw skrzydło potem atak)pokazał sie z dobrej strony.środek pola niezły.może mało skuteczności pod bramką.ale to dopracują.TAK TRZYMAĆ!!

• 0 0

• Arka

Nie mówcie o Arce cieniasy bo w meczu z POlonią akurat grało dwóch drugoligowców a mianowicie Toborek i Wódkiewicz. Polonia grała po prostu bardzo dobrze a Arka nadal jest głownym kandydatem do awansu i nic tego nie zmieni