Trener

Andriej Kowaliow
ocena z sezonu
4.09 (1031 ocen)

Zawodnicy

Tomasz Witkowski
ocena z sezonu
3.96 (1060 ocen)
Petr Polodna
ocena z sezonu
3.66 (1067 ocen)
Jan Steber
ocena z sezonu
3.60 (1646 ocen)
Adam Skutchan
ocena z sezonu
3.51 (1826 ocen)
Szymon Marzec
ocena z sezonu
3.48 (2334 oceny)
Hampus Falk
ocena z sezonu
3.46 (382 oceny)
Mateusz Gościński
ocena z sezonu
3.42 (1853 oceny)
Patryk Wsół
ocena z sezonu
3.37 (1408 ocen)
Oskar Lehmann
ocena z sezonu
3.22 (1934 oceny)
Phillip Nasca
ocena z sezonu
3.17 (1657 ocen)
Dymitr Szczerbakow
ocena z sezonu
3.16 (1200 ocen)
Filip Pesta
ocena z sezonu
3.13 (1664 oceny)
Krzysztof Kantor
ocena z sezonu
3.08 (1799 ocen)
Wojciech Wrycza
ocena z sezonu
3.04 (1589 ocen)
Maciej Rompkowski
ocena z sezonu
3.04 (1613 ocen)
Zachary Josepher
ocena z sezonu
3.00 (1625 ocen)
Mateusz Strużyk
ocena z sezonu
2.88 (1633 oceny)
Sebastian Wachowski
ocena z sezonu
2.84 (1641 ocen)
Adrian Kastel-Dahl
ocena z sezonu
2.81 (1509 ocen)
Michał Kieler
ocena z sezonu
2.72 (824 oceny)
Kamil Dolny
ocena z sezonu
2.70 (1184 oceny)
Kirył Gierasimienko
ocena z sezonu
2.69 (279 ocen)
Gilbert Leśniak
ocena z sezonu
2.59 (91 ocen)
Arkadiusz Nowak
ocena z sezonu
2.58 (1486 ocen)
Kacper Różycki
ocena z sezonu
2.42 (1528 ocen)
Gleb Wolf
ocena z sezonu
2.14 (7 ocen)

Terminarz

12.03 (nd) godz.17:00 MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:1 Nesta Mires Toruń LIVE!
10.03 (pt) godz.18:30 Nesta Mires Toruń 3:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk
05.03 (nd) godz.18:00 MH AUTOMATYKA Gdańsk 4:2 Nesta Mires Toruń
03.03 (pt) godz.18:30 MH AUTOMATYKA Gdańsk 6:2 Nesta Mires Toruń LIVE!
26.02 (nd) godz.17:00 Nesta Mires Toruń 4:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk
24.02 (pt) godz.18:30 Nesta Mires Toruń 2:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk
17.02 (pt) godz.18:30 Tauron GKS Katowice 3:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk
15.02 (śr) godz.18:30 MH AUTOMATYKA Gdańsk 8:4 Unia Oświęcim LIVE!
02.02 (czw) godz.18:30 MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:2 SMS Sosnowiec
31.01 (wt) godz.18:30 Nesta Mires Toruń 7:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk

Tabela końcowa

Polska Hokej Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Comarch Cracovia
2 GKS Tychy
3 Tempish Polonia Bytom
4 TatrySki Podhale Nowy Targ
5 PGE Orlik Opole
6 JKH GKS Jastrzębie
7 Unia Oświęcim
8 Tauron GKS Katowice
9 MH AUTOMATYKA GDAŃSK
10 Nesta Mires Toruń
11 SMS Sosnowiec

Po 22. kolejkach tabela została podzielona na górną szóstkę i dolną piątkę, w których zespoły rywalizowały ze sobą rozgrywając z każdym z rywali po cztery mecze przy zachowaniu dotychczasowego dorobku. Górna szóstka grała o jak najlepsze rozstawianie w play-off, a dolna piątka o awans do tej fazy rozgrywek. Zespoły z miejsc 9-11 z wyłączeniem SMS Sosnowiec zagrały w play-out.

Najwyżej ocenieni zawodnicy MH Automatyki

Aktualna kadra MH Automatyki