Terminarz

Sezon:
12.03 (nd) g.17:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:1 Nesta Mires Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.03 (pt) g.18:30
Nesta Mires Toruń 3:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (nd) g.18:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 4:2 Nesta Mires Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 6:2 Nesta Mires Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.02 (nd) g.17:00
Nesta Mires Toruń 4:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.02 (pt) g.18:30
Nesta Mires Toruń 2:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (pt) g.18:30
Tauron GKS Katowice 3:0 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (śr) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 8:4 Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.02 (czw) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:2 SMS Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.01 (wt) g.18:30
Nesta Mires Toruń 7:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 2:3 Tauron GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.01 (nd) g.17:00
Unia Oświęcim 3:2 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.01 (sob) g.20:00
SMS Sosnowiec 0:11 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 8:1 Nesta Mires Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.01 (wt) g.18:30
Tauron GKS Katowice 4:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (pt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 0:1 Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 10:0 SMS Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.12 (wt) g.18:30
MH AUTOMATYKA Gdańsk 7:6 Nesta Mires Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (pt) g.18:00
MH AUTOMATYKA Gdańsk 3:5 Tauron GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.12 (pon) g.18:00
Unia Oświęcim 5:1 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.17:00
SMS Sosnowiec 1:7 MH AUTOMATYKA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (nd) g.17:00
Nesta Mires Toruń 5:4
karne 1:0
MH Automatyka Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (pt) g.18:00
TatrySki Podhale Nowy Targ 7:1 MH Automatyka Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (śr) g.18:30
MH Automatyka Gdańsk 2:7 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.11 (pt) g.20:30
Comarch Cracovia 7:2 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (nd) g.17:00
STOCZNIOWIEC 2014 7:2 SMS Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (pt) g.17:00
GKS Katowice 6:2 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (wt) g.18:30
STOCZNIOWIEC 2014 0:2 Nesta Mires Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.10 (nd) g.18:00
STOCZNIOWIEC 2014 1:3 PGE Orlik Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (pt) g.18:30
STOCZNIOWIEC 2014 0:3 Tempish Polonia Bytom przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (sob) g.17:00
STOCZNIOWIEC 2014 4:4
karne 2:3
Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (czw) g.18:30
STOCZNIOWIEC 2014 4:3 JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.10 (wt) g.18:30
STOCZNIOWIEC 2014 5:7 TatrySki Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.10 (nd) g.17:00
GKS Tychy 5:0 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (pt) g.18:30
STOCZNIOWIEC 2014 0:5 Comarch Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.10 (nd) g.17:00
SMS Sosnowiec 0:3 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (pt) g.18:30
STOCZNIOWIEC 2014 2:3
po dogrywce
GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.09 (nd) g.15:30
Nesta Mires Toruń 4:3 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (pt) g.18:30
Orlik Opole 6:2 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.09 (pt) g.18:00
Polonia Bytom 5:2 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.09 (wt) g.18:00
Unia Oświęcim 4:2 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (nd) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 5:2 STOCZNIOWIEC 2014 przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 GKS Tychy 40 31 9 173:79 93
2 Comarch Cracovia 40 29 12 179:99 89
3 TatrySki Podhale Nowy Targ 40 24 16 149:120 70
4 Tempish Polonia Bytom 40 23 17 106:101 64
5 PGE Orlik Opole 40 18 22 122:110 59
6 JKH GKS Jastrzębie 40 16 24 113:127 49
7 Unia Oświęcim 36 24 13 142:94 70
8 Tauron GKS Katowice 36 19 17 108:98 59
9 Nesta Mires Toruń 36 16 20 146:155 43
10 MH AUTOMATYKA GDAŃSK 36 10 26 116:139 33
11 SMS Sosnowiec 36 0 36 52:284 1

Po 22. kolejkach tabela została podzielona na górną szóstkę i dolną piątkę, w których zespoły rywalizują ze sobą rozgrywając z każdym z rywali po cztery mecze przy zachowaniu dotychczasowego dorobku. Górna szóstka gra o jak najlepsze rozstawianie w play-off, a dolna piątka o awans do tej fazy rozgrywek. Zespoły z miejsc 9-11 z wyłączeniem SMS Sosnowiec zagrają w play-out.

Wyniki 42 kolejki:

  • Dolna piątka
  • Tauron GKS Katowice - MH AUTOMATYKA GDAŃSK 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
  • Unia Oświęcim - SMS Sosnowiec 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
  • pauza: Nesta Mires Toruń
  • Górna szóstka
  • GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
  • PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale Nowy Targ 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
  • Comarch Cracovia - Tempish Polonia Bytom 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Ćwierćfinały
GKS Tychy
1 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Tempish Polonia Bytom
4 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Comarch Cracovia
2 miejsce po rundzie zasadniczej
4
TatrySki Podhale Nowy Targ
3 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Tauron GKS Katowice
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
PGE Orlik Opole
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Unia Oświęcim
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
JKH GKS Jastrzębie
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 1
4
Comarch Cracovia
zwycięzca ćwierćfinału 3
4
Tempish Polonia Bytom
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
TatrySki Podhale Nowy Targ
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
GKS Tychy
zwycięzca półfinału 1
Comarch Cracovia
zwycięzca półfinału 2

Najwyżej ocenieni zawodnicy MH Automatyki

Najlepiej typujący wyniki MH Automatyki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Robert Jaworski 41 77 85.4%
2. Artur Boberski 42 77 83.3%
3. Sławek Surkont 42 77 83.3%
4. Baltyk Gdynia 42 75 81%
5. Arek Kunowski 42 75 81%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Czy wyobrażasz sobie innego trenera hokeistów w miejsce Andrieja Kowaliowa w nowym sezonie?