Punkt uratowany w ostatnich sekundach

5 listopada 2012 (artykuł sprzed 11 lat)
Bramka Katarzyny Koniuszaniec uratowała gdyniankom remis. Bramka Katarzyny Koniuszaniec uratowała gdyniankom remis.

Piłkarki ręczne Vistalu Łączpolu nie wykorzystały szansy, aby zostać wiceliderkami PGNiG Superligi. Gdynianki tylko zremisowały na własnym parkiecie z KSS Kielce 28:28 (12:11), a punkt uratowały w ostatnich sekundach po bramce Katarzyny Koniuszaniec, którą większą część meczu spędziła na ławce rezerwowych. -Pomogła znajomość tej bramkarki z kary. Wiedziałam, że ma słabo "górę" i rzuciła pod poprzeczkę. Już dawno nie było takiego spotkania, w którym bym tak mało grała. To dla mnie zaskoczenie - przyznała prawoskrzydłowa.

Gapska, Kowalczyk - Sulżycka 2, Królikowska 3, Białek, Krnić 4, Zych 2, Mateescu 4, Duran 3, Koniuszaniec 2, Petrinja, Kulwińska 7, Andrzejewska 1
Sędziowie: Habierski, Skrobak (Głogów)
Widzów: 200
Wawrzynkowska, Staś - Grabarczyk 4, Syncerz, Grzesik 2, Piechnik 9, Kot, Paszkowska 5, Drabik 6, Skrzyniarz 2

Pomeczowy dwugłos trenerów
ADRIAN STRUZIK (Vistal Łączpol):
Dla nas to wywalczony remis, a nie stracony punkt. Tym bardziej, jeśli spojrzymy na to przez pryzmat tego co w ostatnim czasie wydarzyło się wokół zespołu, to ja jestem zadowolony z tego wyniku. Zgadzam się, że było dużo błędów, ale pamiętajmy, od kiedy jestem trenerem tej ekipy. Aby to poprawić, potrzeba czasu.

Mamy 16 zawodniczek, każda powinna grać, aby podnosić swój poziom, także była coraz lepsza forma całego zespołu, a ponadto żeby wszystkie szczypiornistki czuły się w tej drużynie potrzebne. Niewiele drużyn na tak szeroki skład jak my. Dlatego chcieliśmy to wykorzystać, narzucając takie tempo gry, aby przeciwnik tego nie wytrzymał. Stąd pomysł, aby grać praktycznie na dwa słaby.

PAWEŁ TETELEWSKI (KSS): Wszyscy widzieli, co działo się w końcówce. Nie będę narzekał na sędziów, ale niech wejdą do szatni i przeproszą dziewczyny czy wytłumaczą, co tam widzieli w tych dwóch akcjach. Przecież dwie dziewczyny się zderzyły, nagle jest z tego karny przeciwko nam i jeszcze dla nas dwie minuty.

Na pewno żal, bo w życiu się nie spodziewałem, że to może tak się potoczyć. Niestety, na pewne rzeczy wpływu już nie mieliśmy i skończyło się tak jak się skończyło. Mimo to wielkie brawa dla dziewczyn i gratulację podjętą na boisku mistrzyń Polski. Piechnik pokazała, że ma duże możliwości. Już w pierwszej połowie mogła sporu rzucić. W przerwie sobie spokojnie porozmawialiśmy, a po powrocie do gry Paulina pokazała to co potrafi.

VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia
KSS Kielce

93% 341 typowań VISTAL ŁĄCZPOL Gdynia
1% 1 typowanie REMIS
6% 23 typowania KSS Kielce

rozpoczęła się prezentacja, gdynianki grają w optymalnym składzie, w kieleckiej drużynie brakuje Lalewicz, ale on pauzuje już od kilku kolejek
mecz został przyspieszony na prośbę gości, którzy w sobotę grali w Szczecinie, a w drodze powrotnej do domu zechcieli rozegrać spotkanie w Gdyni
w zwolnionym terminie, 17 listopada gdynianki będą mogły skupić się nad rywalizacją w Pucharze Zdobywców Pucharów, w którym zagrają z białoruskim Homelem
1'
od środka rozpoczął Vistal Łączpol
1'
rzut Duran (VISTAL ŁĄCZPOL) w poprzeczkę
1'
[1:0] Bramkę zdobywa Sulżycka (VISTAL ŁĄCZPOL), która dobiła piłkę po odbiciu jej od poprzeczki
2'
niezbyt wielu kibiców, ale na posterunku jest Klub Kibica, który od pierwszej sekund dopinguje gospodynie
2'
[1:1] Bramkę zdobywa Drabik (KSS).
2'
nieskuteczny rzut Andrzejewskiej (VISTAL ŁĄCZPOL)
3'
przechwyt w obronie gdynianek, w ataku zaś inne ustawienie w drugiej linii niż na początku sezonu, Petrinja (VISTAL ŁĄCZPOL) po bokach ma Duran (VISTAL ŁĄCZPOL) i Andrzejewską (VISTAL ŁĄCZPOL)
4'
[2:1] Bramkę zdobywa Królikowska (VISTAL ŁĄCZPOL), która na prawym skrzydle niespodziewanie zastąpiła Koniuszaniec
4'
[2:2] Bramkę zdobywa Paszowska (KSS).
5'
[3:2] Bramkę zdobywa Duran (VISTAL ŁĄCZPOL).
6'
kolejny przechwyt gdynianek, w defensywie ustawione są dwie nominalne obrotowe, obok Kulwińskiej (VISTAL ŁĄCZPOL) gra Białek (VISTAL ŁĄCZPOL), która zmienia Petrinję (VISTAL ŁĄCZPOL)
7'
długo budowały atak gdynianki, ale straciły piłkę
8'
[3:3] Bramkę zdobywa Paszowska (KSS) po kontrze
9'
[3:4] Bramkę zdobywa Skrzyniarz (KSS) po kolejnej kontrze, pierwsze prowadzenie przyjezdnych
9'
upomnienie dla Kulwińskiej (VISTAL ŁĄCZPOL), które w piłce ręcznej sygnalizowane jest żółtą kartek
10'
[3:5] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS)
10'
"Dziewczyny wygrajcie dla nas" - skandują kibice
10'
Petrinja (VISTAL ŁĄCZPOL) wywalczyła karnego, kielczanki broniły w kole
10'
[4:5] Bramkę zdobywa Mateescu (VISTAL ŁĄCZPOL) z karnego
11'
rzut Paszkowskiej (KSS) w poprzeczkę
11'
Wawrzynowska złapała piłkę rzuconą przez Duran (VISTAL ŁĄCZPOL)
12'
upomnienie dla Petrinji (VISTAL ŁĄCZPOL), nie pomagają protestu trenera Struzika, wskazującego, że jego podopieczna zrobiła blok, a nie faul
12'
[5:5] Bramkę zdobywa Królikowska (VISTAL ŁĄCZPOL) po kontrze, którą od razu do obronie wyprowadziła bramkarka Gapska
13'
[5:6] Bramkę zdobywa Grabarczyk (KSS) po kontrze
14'
[6:6] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL), również po kontrze
15'
Gapska (VISTAL ŁĄCZPOL) obroniła rzut Sycerz
15'
Petrinja (VISTAL ŁĄCZPOL) ponownie zdobyła karnego
15'
[7:6] Bramkę zdobywa Mateescu (VISTAL ŁĄCZPOL) z karnego, gdynianki odzyskały prowadzenie
16'
Gapska (VISTAL ŁĄCZPOL) nad poprzeczką wybiła piłkę po rzucie Piechnik (KSS)
17'
piłka po rzucie Kulwińskiej (VISTAL ŁĄCZPOL) trafiła w słupek
18'
upomnienie dla Zych (VISTAL ŁĄCZPOL), kolejny ostry faul będzie już wykluczeniem, gdyż Vistal otrzymał trzy żółte kartki
18'
kolejne udane parady Gapskiej (VISTAL ŁĄCZPOL)
18'
[8:6] Bramkę zdobywa Zych (VISTAL ŁĄCZPOL), która zastąpiła w grze Andrzejewską
czas
19'
Czas dla drużyny gości, kielczanki mają coraz większe kłopoty w ataku pozycyjnym, dlatego zapewne zdecydował się zareagować trener Tetelewski
20'
Gapska (VISTAL ŁĄCZPOL) obroniła rzut Drabik (KSS), ale tym razem kontra gdyniankom nie wyszła
20'
[8:7] Bramkę zdobywa Grzesik (KSS).
20'
[9:7] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL) po indywidualnej akcji na kole
21'
Andrzejewska (VISTAL ŁĄCZPOL) przy ławce Vistalu Łączpolu masowana przez fizjoterapeutę Tomasza Rudnika, młoda rozgrywająca ma kłopoty z kręgosłupem
22'
[9:8] Bramkę zdobywa Drabik (KSS) z karnego
22'
błąd kroków po kieleckiej stronie oraz nieudana kontra Sulżyckiej (VISTAL ŁĄCZPOL) w odpowiedzi
23'
Paszowska w pojedynku sam na sam z Gapską (VISTAL ŁĄCZPOL) rzuciła w słupek
czas
23'
Czas dla trenera Sruzika. Gdyński szkoleniowiec zdecydował się na reakcję, bo choć jego podopieczne prowadzą to w ataku są nieskuteczne, wynik mógł być już dużo wyższy
23'
[10:8] Bramkę zdobywa Duran (VISTAL ŁĄCZPOL), szczęśliwy rzut, gdyż był rykoszet, który zmylił Wawrzynkowską
24'
kolejna udana interwencja Gapskiej (VISTAL ŁĄCZPOL) w gdyńskiej bramce
wykluczenie
25'
Piechnik (KSS) ukarana dwuminutową karą.
25'
rzut Duran (VISTAL ŁĄCZPOL) w słupek, a dobitkę Sulżyckiej (VISTAL ŁĄCZPOL) obroniła Wawrzynkowska (KSS), piłka jednak nadal w rękach gdynianek
25'
[11:8] Bramkę zdobywa Królikowska (VISTAL ŁĄCZPOL).
26'
[11:9] Bramkę zdobywa Grzesik (KSS) w osłabieniu
26'
Petrinja (VISTAL ŁĄCZPOL) zdobyła trzeci już w tym meczu karny
wykluczenie
26'
Kot (KSS) ukarana dwuminutową karą. Przed 24 sekundy przyjezdne w podwójnym osłabieniu
26'
Staś (KSS) wyszła z ławki i obroniła karnego Mateescu (VISTAL ŁĄCZPOL)
27'
koniec pierwszej kary KSS
27'
[11:10] Bramkę zdobywa Paszowska (KSS), to już drugie trafienie przyjezdnych w osłabieniu
28'
Nie daj się uśpić" - pokrzykuje z bramki do koleżanek z pola Gapska (VISTAL ŁĄCZPOL)
28'
[11:11] Bramkę zdobywa Grabarczyk (KSS) po kontrze i w osłabieniu!
28'
[12:11] Bramkę zdobywa Duran (VISTAL ŁĄCZPOL).
28'
KSS w komplecie
29'
straty piłek z obu stron
30'
rozpoczęła się ostatnia minuta
wykluczenie
30'
Petrinja (VISTAL ŁĄCZPOL) ukarana dwuminutową karą.
30'
strata kielczanek, pół minuty na przeprowadzenie akcji dla gdynianek
30'
gdynianki zgubiły piłkę
30'
Skrzyniarz (KSS) po kontrze rzuca obok słupka
30'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. VISTAL ŁĄCZPOL PROWADZI 12:11
30'
najskuteczniejszymi zawodniczkami pierwszej połowy były: Królikowska (VISTAL ŁĄCZPOL) i Duran (VISTAL ŁĄCZPOL) oraz Paszowska. Wszystkie zdobyły po trzy bramki
w przerwie konkursy sprawnościowe dla publiczności, arbitrzy to spiker i klubowa maskotka - Mewa
31'
drugą połowę rozpoczął KSS, Vistal Łączpol w osłabieniu po karze Petrinji
31'
[12:12] Bramkę zdobywa Drabik (KSS) w liczebnej przewadze
31'
Drabik (KSS) ucierpiała przy tym rzucie, ale po opatrzeniu przez masażystę może kontynuować grę
31'
Wawrzynkowska (KSS) obroniła rzut Duran (VISTAL ŁĄCZPOL)
32'
[12:13] Bramkę zdobywa Skrzyniarz (KSS).
32'
Vistal Łączpol w komplecie
32'
[13:13] Bramkę zdobywa Mateescu (VISTAL ŁĄCZPOL).
33'
[13:14] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS) po kontrze
34'
niecelne rzuty z obu stron
34'
[13:15] Bramkę zdobywa Drabik (KSS) po kontrze, przechwyciła podanie Królikowskiej
34'
od początku drugiej połowy na rozegraniu gdyńskim Mateescu (VISTAL ŁĄCZPOL) w miejsce Zych (VISTAL ŁĄCZPOL)
35'
kontra KSS, ale Paszowska nie trafia w pojedynku sam na sam z Gapską (VISTAL ŁĄCZPOL)
czas
35'
czas dla trenera Struzika, bon gospodynie fatalnie zaczęły tę połowę, gubią piłka za piłką w ataku lub niecelnie rzucają
35'
doping z trybun dla gospodyń, może on poderwie je do walki?
35'
[14:15] Bramkę zdobywa Krnić (VISTAL ŁĄCZPOL), która w pierwszej połowie nie grała
36'
[14:16] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS).
37'
[14:17] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS).
wykluczenie
37'
Piechnik (KSS) ukarana dwuminutową karą za odepchnięcie Petrinję
37'
Wawrzynkowska (KSS) złapała w ręce rzut Petrinji (VISTAL ŁĄCZPOL)
38'
[15:17] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL).
39'
39'
rzut Skrzyniarz (KSS) w poprzeczkę, ale kielczanki utrzymują się przy piłce
40'
Drabik (KSS) faulowana, karny dla KSS
40'
[15:18] Bramkę zdobywa Drabik (KSS) z karnego, pokonana Kowalczyk, która weszła do gdyńskiej bramki
41'
Wawrzynkowska (KSS) obroniła rzut Koniuszaniec (VISTAL ŁĄCZPOL), która weszła do gry w drugiej połowie
41'
"Vistal Łączpol Gdynia" - skandowanie z trybun
42'
Kowalczyk (VISTAL ŁĄCZPOL) obroniła rzut Piechnik (KSS)
42'
[16:18] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL).
43'
po jednej stracie piłki z obu stron
43'
Drabik (KSS) zgubiła piłkę
43'
[17:18] Bramkę zdobywa Koniuszaniec (VISTAL ŁĄCZPOL) po kontrze
czas
44'
Czas dla KSS
44'
[17:19] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS).
45'
[18:19] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL).
wykluczenie
45'
Kot (KSS) ukarana dwuminutową karą, która faulowała przy rzucie Kulwińską
45'
[18:20] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS) w osłabieniu
46'
[18:21] Bramkę zdobywa Grabarczyk (KSS) po kontrze i w osłabieniu
46'
upomnienie dla kieleckiego trenera
46'
47'
[19:21] Bramkę zdobywa Krnić (VISTAL ŁĄCZPOL).
47'
Kowalczyk (VISTAL ŁĄCZPOL) obroniła rzut Skrzyniarz (KSS)
48'
[20:21] Bramkę zdobywa Krnić (VISTAL ŁĄCZPOL).
49'
"Dziewczyny, tylko zwycięstwo" - przypominają kibice
49'
Kowalczyk (VISTAL ŁĄCZPOL) jeszcze raz broni rzut Skrzyniarz (KSS)
50'
[21:21] Bramkę zdobywa Zych (VISTAL ŁĄCZPOL) po rzucie z drugiej linii, mamy remis
51'
faul ofensywny KSS
51'
Rzut Zych (VISTAL ŁĄCZPOL) tym razem nad poprzeczką
51'
[21:22] Bramkę zdobywa Paszowska (KSS).
52'
[22:22] Bramkę zdobywa Krnić (VISTAL ŁĄCZPOL).
52'
[22:23] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS).
53'
[23:23] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL).
53'
[23:24] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS).
54'
Wawrzynkowska (KSS) obroniła rzut Krnić (VISTAL ŁĄCZPOL)
54'
[23:25] Bramkę zdobywa Grabarczyk (KSS) po kontrze
54'
strata gdynianek w ataku
wykluczenie
55'
Krnić (VISTAL ŁĄCZPOL) ukarana dwuminutową karą i jeszcze będzie karny dla KSS
55'
[23:26] Bramkę zdobywa Drabik (KSS) z karnego
55'
"Łączpol Gdynia" - z trybun, ale teraz gospodynie grają w osłabieniu i mają trzy bramki straty
czas
55'
Czas dla Vistalu Łączpolu. Do końca gry dokładnie 5 minut i 18 sekund
55'
[24:26] Bramkę zdobywa Andrzejewska (VISTAL ŁĄCZPOL), szczęśliwy rzut, bo rykoszet zmylił bramkarkę KSS
56'
dobra interwencja Kowalczyk (VISTAL ŁĄCZPOL)
56'
zablokowany rzut Duran (VISTAL ŁĄCZPOL), ale piłka nadal przy gdyniankach
57'
[25:26] Bramkę zdobywa Kulwińska (VISTAL ŁĄCZPOL), kapitalny rzut w samo okienko, gdy już sędziowie sygnalizowali pasywną grę.
57'
gdynianki w komplecie
58'
[25:27] Bramkę zdobywa Paszowska (KSS).
58'
58'
[25:28] Bramkę zdobywa Piechnik (KSS).
59'
Piechnik (KSS) ma już 9 bramek na koncie, jeszcze dwie minuty gry
wykluczenie
59'
Skrzyniarz (KSS) ukarana dwuminutową karą, do końca gry przyjezdne w osłabieniu
59'
karny dla Vistalu Łączpolu po obronie w polu bramkowym
59'
[26:28] Bramkę zdobywa Mateescu (VISTAL ŁĄCZPOL) z karnego, do końca gry 83 sekundy
czas
59'
Czas dla KSS. Do końca gry 70 sekund
59'
na zakończeniu czasu głośne "razem!" w KSS
60'
rozpoczęła się ostatnia minuta, KSS przy piłce
60'
[27:28] Bramkę zdobywa Sulżycka (VISTAL ŁĄCZPOL) po przechwycie, jeszcze 44 sekundy gry
60'
Paszkowska (KSS) rzuciła obok bramki
60'
[28:28] Bramkę zdobywa Koniuszaniec (VISTAL ŁĄCZPOL). 14 sekund do końca
60'
koniec czasu gry, jeszcze rzut wolny bezpośredni dla KSS, ale z ostrego kąta
60'
kielczanki zrezygnowały z rzutu
60'

• (1)

Rzekłbym - koniec mózgu anonima - ale byłoby to o tyle na wyrost, iż implikowałoby istnienie tegoż ..

• 11 1

• Popieram

Święta racja!
        Zespół na 3 placu a płacz i stękanie! No cóż widać komuś zależy, żeby się coś posypało, a tu nie!!!! Idziemy na medal Dziewczyny!!!! Bravo i bravo pokazujecie, że macie charakter, że Wam i Trenerowi zależy. Tak jak zależy kibicom, którzy cieszą się waszą gra!
        AHAA i wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych urodzin Ana:)

• 7 4

• Szczęśliwy remis

Ale jednak! Gratulacje za walkę do końca. Mam tylko niesmak co do decyzji sędziów, bo bardzo w tym remisie pomogli (podwójne wykluczenie w końcówce). Na plus świetne bramkarki, Ryba i Beata oraz niesamowita Patrycja Kulwińska! Chwilami bardzo dobre akcje Krnic. Maatescu poza karnymi bardzo słabo, podobnie Kasia Duran (odnoszę wrażenie, że nie za dobrze czuje się w zespole, może błędne, nie wiem). Bardzo słaba Petrinja. A ogólnie chaos, brak trenera baaardzo wyraźny. Kielce grały lepszy szczypiorniak. Cieszę się jednak z ambicji Patrycji i naszych bramkarek, naprawdę serce się raduje jak się ogląda ich grę! Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepie. Powodzenia!

• 11 5

• Propozycja! (7)

Popek zajmij się już swoimi treningami i nie troluj tutaj okeja? Ze swoimi przydupasami!
    Ustalcie może wy wieczni malkontenci swoje oczekiwania dla trenera i zespołu! Wygrana źle, remis źle, Widać zależy Wam tylko na przegranych prawda? Ważne, że im gorzej tym lepiej!

• 10 5

• Synku, (6)

To do mnie te pierdoły wypisujesz?! Jaki Popek?! Nie każdy ma klapki na oczach jak ty i widzi same plusy.

• 7 5

• Pewnie link mi moderatorzy wytną

Ale zobacz sobie na oficjalną stronę KKS Kielce jaki jest tytuł relacji z meczu... Nawet Pancerny Antoni od Brzóz nie pomoże...

• 4 2

• Tatuśku (4)

Zapraszam na bajkę. Smerfy, tam gra twój braciszek Maruder:) Rozumie, że to twój bliźniak? Klapki to ja noszę na stópkach nie wiem jak u ciebie w domku? Może i dlatego jesteś marudny i nic ci się nie podoba! W sumie racja mało, że nic nie widzisz to jeszcze musi ci ładnie dawać po nochalu zapaszkami. Ehhh jesteś obrzydliwy !

• 5 7

• Obudź się i nie opisuj własnego domu (3)

Ale fantazję masz, synku, no masz;)

• 2 7

• Przepraszm :) (2)

Przepraszam!
            Zapomniałem nauki mamy, która powtarzała:)
            Synku nie kłóć się z głupcem, bo ludzie nie zauważą różnicy.
            Zrozumiałeś?

• 3 5

• Tak, synku (1)

Różnicę oczywiście widać, słuchaj mamy. Skończmy te dyskusje, OK?

• 1 4

• Tak ojczulku

Na pocieszenie można dodać, że jedno nas łączy, sympatia do PR. Różni podejście.

• 4 2

• Sędziowie kombinowali. To temat dla Pana Antoniego, speca od tytanowych brzóz....

• 6 2

• hahaha 200 osób klub rozwiązac i tyle

• 2 11

• SŁABIZNA NIC Z TEGO NIE BĘDZIE

dziewczyny skłócone ze sobą (szczególnie stare wygi typu Koniuszna, Duran, Matescu za plecami obgadywana przez inne). To nie jest drużyna. Koniuszna drze na parkiecie jape do Kowalczyk (której powinna buty czyścić) tak nie może być.
    Nie ma atmosfery, to nie jest zespół. Chyba tylko juniorki wydają się jedyne spokojne i dogadane ze sobą i chciałyby coś osiągnąć, ale ze starymi wygami nie wygrają. Coś jest nie tak wewnątrz tej drużyny i to widać. Nie wiem czy trener cokolwiek pomoże póki dziewczyny same ze sobą się nie dogadają. Przykre to wszystko. Zostawiłbym same juniorki i 2 bramkarki nasze (Rybe i Kowala) i grać takim składem. W Szczecinie niestety będzie porażka.

• 18 10

• (1)

W tej drużynie są zawodniczki które potrafią grać w piłkę ręczną tylko brakuje tzw. liderki, która poprowadzi grę. Takie jest moje zdanie.

• 4 3

• Zgadzam się

Racja! Brakuje dziewczyny, która zmobilizowałaby ekipę na boisku! Doświadczoną zawodniczkę, która nie biega sfochowana od pierwszej do ostatniej minuty.

• 6 1

• ALE JAJA!!!! (1)

Trener Vistalu to się do pchania karuzeli nadaje najwyżej...
    ale kopał kopał to wykopał i sam wpadł
    Panie trenerze Orenborg zwany wuefistą po takim meczu beznadziejnym sam by odszedł a pan?
    Laski ewentualnie 4-5 miejsce
    Znów ZEPSULIŚCIE COŚ FAJNEGO W GDYNI FAJNY SPORT I FAJNĄ DRUŻYNĘ
    WSTYD BIJĄCY SIĘ O KASĘ I LAURY A NA LAURY TREZBA ZASŁUŻYĆ I MIEĆ WARSZTAT A NIE SIEDZIEĆ NA ŁAWCE I GŁUPA TWORZYĆ!!!!!

• 5 8

• A w wywiadzie to trener mówi chyba o innem meczu?

• 1 1

• (3)

to kto waszym zdaniem miałby poprowadzić ten zespół?

• 1 0

• Celt;) (1)

Jest pozytywnie nastawiony do wszystkiego co z Vistalem i negatywnie do wszystkiego, co mu w tej wizji przeszkadza:)

• 2 2

• OOO awans:)

Dziękuje, dziękuję ale nie jestem z rodziny "podkopywaczy" :) Nie cieszą mnie problemy innych:)

• 2 1

• TRENER

W tej sytuacji jaka jest najlepiej jakiś obcy!
      To musi być ktoś nowy i trzeba go szybko znaleźć.

• 1 1

• vistal łączpol... też nazwa dla drużyny . nic dziwnego ze kibiców nie ma.. (2)

vistal łączpol... też nazwa dla drużyny . nic dziwnego ze kibiców nie ma.. nie licząc rodzin zawodniczek...Nie lepiej Żeńska Sekcja Piłki Ręcznej Arka Gdynia :-)