wiadomości

podziel się na Facebooku dodaj kanał RSS prześlij artykuł drukuj artykuł
Wybrana mała czcionka

Ruszyły rozgrywki Pomorskiej Ligi Halowej

Kolejna, już IX edycja Pomorskiej Ligi Halowej rozpoczęła się 16 listopada 2002 roku. Po raz pierwszy w tej lidze swoich sił próbuje Amatorska Drużyna Piłkarska DMK. Wszystkie spotkania odbywają się podczas weekendów w nowoczesnej hali sportowej w Gdańsku.

W sobotę i niedzielę została rozegrana pierwsza kolejka spotkań Pomorskiej Ligi Halowej (PLH). Rozgrywki prowadzone są na dwóch poziomach. W pierwszej lidze gra szesnaście zespołów. A w drugiej lidze 32 drużyny, które zostały podzielone na dwie grupy A i B. Właśnie w II Lidze gra zespół DMK, który do rozgrywek przystąpił dopiero w tym sezonie.

Drużyny grające w PLH tworzone są przez pracowników różnych firm, zakładów pracy, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, spółdzielni mieszkaniowych, osiedli mieszkaniowych, wyższych uczelni itp. W skład zespołu DMK weszli pracownicy, współpracownicy, wolontariusze oraz przyjaciele Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku.

Kolejny mecz team'u DMK, odbędzie się już w następną niedzielę (24 listopada) w sportowej hali przy ulicy E. Hoene 6 na Orunii Górnej w Gdańsku.

Patronat medialny Portal Regionalny trojmiasto.pl

sortuj: rosnąco  | pokaż widok standardowy

opinie (razem: 45)

zgłoś do moderacji opinię 6700033 2002-11-20 00:46 Liga ok ale sędziowie znowu nie dają pograć!!

Niby sędziowie inni niż w zeszlym sezonie, powinno być lepiej, ale znowu nie dają pograć. Mysle ze panowie w czarnych koszulkach powinni sie dokładnie zapoznać z przepisami futsalu. Szkoda ze czasami ( a nawet bardzo czesto) czlowiek traci przez nich ochote na grę w pilkę. Mam nadzieję ze jednak sie to zmieni i zachecam do lektury pzrepiów!

anonim

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700034 2002-11-20 06:02 sędziowie

w halówce przepisy nie zezwalają na grę ciałem, a sędziowie mimo tego przepisu nie przerywają gry, każdy turniej ma swój regulamin i przepisy

sędzia

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700035 2002-11-20 09:47 Ocena

Brawo dla autora artykułu. Wg. poważnego redaktora poczytnego pisma najważniejszym punktem rozpoczęcia rozgrywek było uczestnictwo "jakiegoś" teamu DMK!!! REDAKTORZE JESTEŚ ŚMIESZNY. Jak byś tam był to wiedziałbyś że np. ubiegłoroczny mistrz przegrał frajersko a Strzyża została odprawiona z bagażem kilkunastu bramek przez Rozstaje. Ponadto wicemistrz z ub.edycji PROSERV ma dwa zwycięstwa i prowadzi. TO SĄ INFORMACJE ! (to tylko I liga)
Redaktorze Naruszewiczu nie dziękuj.

Ps. Jak tam nagrody za ubiegły rok. Bo słyszałem że zwycięzcy też tylko o nich słyszeli.

kibic

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700036 2002-11-20 14:44 Ty kibic to niekumaty jestes!

Przecież ten tekst dotyczy właśnie zespołu DMK a nie całej ligi. Ale skoro tego nie zrozumiałeś to może artykuł jest dla Ciebie za trudny.
Poczytaj mamo kibicowi...

piłkarz

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700037 2002-11-20 14:55 Tacy są najgorsi

Niekumaci kibice to plaga. Nie rozumie a zabiera udział w dyskusji. Porażka.

tom

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700038 2002-11-20 17:59 Sędziowie

Sędziowie tak jak i w zeszłym roku pozostawiają wiele, a nawet bardzo wiele do życzenia. Ja wiem że plh niestać na pożądnych sędziów ale bez przesady. Moja ślepa babcia, która nigdy piłki niewidziała lepiej by od nich sędziowała.
Z pozdrowieniami dla sędziów

freerider

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700039 2002-11-20 20:22 JAJA

A CZEGO WY WSZYSCY OCZEKUJECIE PRZECIERZ TO LIGA TALAJA A CI CO CZEKAJA NA NAGRODY ZA UBIEGLY SEZON TO SZKODA WASZEGO ZDROWIA ZAPOMNIJCIE. A WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH KIBICOW PILECZKI HALOWEJ ZAPRASZAM NA SUPERLIGE DO NOWEGO PORTU TAM MOZNA ZOBACZYC NAPRAWDE KAWALEK DOBREJ PILKI. TAŁAJ TY CH***

KOPACZ

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700040 2002-11-20 22:07 TAŁAJ

Tałaj miał zawsze śmiesznych sędziów bo nie stać go na profesjonalnych. Ci co sędziowali kiedyś to odeszli bo za śmieszne pieniądze nie chcieli gwizdać. Był kiedyś Herbasz z innym sędzią to gwizdali najlepiej ale za dużo pili i się wykończyli. Teraz sędziuje taki mały karakan który ośmiesza wszystkich i robi cały kabaret. Ale Tałaj uważa że jest najlepszy i najtańszy. Jakby sędziował TLH to by go zaraz wywalili i dali mu popalić.Załamał by się i przeszedł na inną dyscyplinę np.rugby, karate, zapasy.

były zawodnik PLH

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700041 2002-11-21 13:01 DMK i tak wygra!!!!

eeee....
Nie jest ważny sędzia, i tak wygra DMK.

Lipton

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

zgłoś do moderacji opinię 6700042 2002-11-21 15:36 DMK to cieniasy

Ciekawe jak ma wygrać DMK jeśli w pierwszym meczu dostało 10:0, a tak na marginesie to inni wygrają. HAHAHA

freerider

popieram opinię 0 / nie zgadzam się 0

dodaj swoją opinię