Sensacja w Łomży!

19 kwietnia 2008 (artykuł sprzed 16 lat)

Niespodziewanie lider II ligi przegrał z przedostatnią drużyną do tej kolejki! Lechia Gdańsk uległa na wyjeździe ŁKS Łomża 0:1 (0:1). Skończyła się zwycięska passa podopiecznych Dariusza Kubickiego, która trwała od pięciu meczów. Biało-zieloni utrzymali przodownictwo w tabeli, bo porażki doznał także wicelider.

Bramka: Gołębiewski 31.

ŁKS: Pronaj - Janicki, Galiński, Sędrowski, Stefańczyk - Bzdęga, Bizhev, Jurgielewicz, Kęska (64 Citko) - Dereżyński (68 Łazar), Gołębiewski
(53 Sara).

LECHIA: Kapsa - Pęczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, Kosznik - Hirsz, Trałka (70 Rybski), Piątek (46 Speichler), Rogalski - Cetnarowicz (81 Wiśniewski), Buzała

Sędzia: Pskit (Łódź). Żółte kartki: Stefańczyk, Łazar (ŁKS), Pęczak, Wołąkiewicz (Lechia).

Gospodarze prowadzili od 31. minuty. Po składnej akcji gola zdobył Daniel Gołębiewski po podaniu Tomasza Bzdęgi. Trzy minuty później Lechia powinna wyrównać. W sytuacji sam na sam z bramkarzem ŁKS Maciej Rogalski strzelił nad poprzeczką.

Pozostałe wyniki 26. kolejki: Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola 4:0 (2:0), Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz 2:2 (2:1), GKS Jastrzębie - Kmita Zabierzów 2:2 (0:1), Tur Turek - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0), Motor Lublin - Warta Poznań 1:0 (0:0), Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (0:0), Piast Gliwice - Znicz Pruszków 0:1 (0:0), Wisła Płock - GKS Katowice 2:1 (1:1).

• do smierdziuchow z wioski

zobaczymy wieczorkiem co te wasze gwiazdy pokaza,juz mam beke na sama mysl,fujARKA-stal 1-2 bahahaha ale bedzie sie dzialo.A kto liderem jest......hahahahahahahahaha