Terminarz

Sezon:
30.04 (nd) g.12:40
Anwil Włocławek 102:89 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.04 (śr) g.18:00
King Szczecin 76:93 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 92:70 TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.04 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 79:94 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 107:80 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (śr) g.18:00
Polfarmex Kutno 59:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 80:84 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (sob) g.18:00
Miasto Szkła Krosno 75:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.03 (sob) g.16:00
TREFL Sopot 79:68 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 85:88 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (sob) g.18:00
Siarka Tarnobrzeg 70:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (śr) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 79:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (pt) g.18:00
mecz pucharowy Miasto Szkła Krosno 78:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (sob) g.18:30
TREFL Sopot 94:62 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.02 (nd) g.18:00
Rosa Radom 79:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (czw) g.20:00
TREFL Sopot 71:87 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.01 (nd) g.17:00
Stelmet BC Zielona Góra 102:78 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (czw) g.18:30
TREFL Sopot 79:80 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.01 (nd) g.18:00
TBV Start Lublin 87:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (pt) g.18:00
TREFL Sopot 96:66 Asseco Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.12 (śr) g.19:00
AZS Koszalin 65:70 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 77:72 Polfarmex Kutno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.12 (czw) g.18:30
TREFL Sopot 75:73 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.12 (sob) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 89:58 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.12:40
TREFL Sopot 75:64 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.11 (sob) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 92:55 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (sob) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 74:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 78:70 Siarka Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (czw) g.18:00
TREFL Sopot 60:69 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (nd) g.16:00
Polski Cukier Toruń 82:59 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 85:82 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.10 (nd) g.12:40
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 70:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.10 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 69:84 Stelmet BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Tauron Basket Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet BC Zielona Góra
2 Polski Cukier Toruń
3 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4 Energa Czarni Słupsk
5 Anwil Włocławek
6 Rosa Radom
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 Polpharma Starogard Gdański
9 TREFL SOPOT
10 PGE Turów Zgorzelec
11 King Szczecin
12 Miasto Szkła Krosno
13 ASSECO GDYNIA
14 AZS Koszalin
15 TBV Start Lublin
16 Siarka Tarnobrzeg
17 Polfarmex Kutno
  • Finał
  • Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 4:1
  • o 3. miejsce
  • BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 2:0
  • miejsca 5-8
  • przegrani z ćwierćfinałów według wyższej pozycji na koniec sezonu zasadniczego
  • miejsca 9-17
  • pozycje po sezonie zasadniczym
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Polski Cukier Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
8 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Polpharma Starogard Gdański
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
BM Slam Stal Ostrów Wilekopolski
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 1
1
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Monika Tuźnik 33 67 72.7%
2. Piotr Fritza 33 67 72.7%
3. Włodzimierz Kamelski 33 65 69.7%
4. Irek Gajewski 33 65 69.7%
5. Andrzej Sobieski 33 64 69.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »