Trefl Sopot - Arka Gdynia 85:69. Żółto-czarni lepsi w derbach piąty raz z rzędu LIVE!
23 marca 2024
(60 opinii)Terminarz
27.04 (sob)
|
TREFL Sopot | typuj | King Szczecin | ||||
21.04 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | typuj | Śląsk Wrocław | ||||
13.04 (sob)
g.15:30
|
Tauron GTK Gliwice | typuj | TREFL Sopot | ||||
04.04 (czw)
g.19:30
|
MKS Dąbrowa Górnicza | typuj | TREFL Sopot | ||||
30.03 (sob)
g.15:30
|
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | typuj | TREFL Sopot | ||||
23.03 (sob)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 85:69 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | LIVE! | |||
18.03 (pon)
g.20:30
|
Polski Cukier Start Lublin | 84:85 | TREFL Sopot | ||||
13.03 (śro)
g.19:00
|
TREFL Sopot | 78:80 | Arriva Polski Cukier Toruń | ||||
09.03 (sob)
g.17:30
|
Legia Warszawa | 70:85 | TREFL Sopot | ||||
03.03 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 88:76 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | ||||
17.02 (sob)
g.15:00
|
Legia Warszawa | 96:81 | TREFL Sopot | ||||
15.02 (czw)
g.20:30
|
King Szczecin | 65:85 | TREFL Sopot | ||||
09.02 (pt)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 88:70 | PGE Spójnia Stargard | ||||
03.02 (sob)
g.17:30
|
Icon Sea Czarni Słupsk | 74:65 | TREFL Sopot | ||||
25.01 (czw)
g.17:30
|
Dziki Warszawa | 75:80 | TREFL Sopot | ||||
21.01 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 124:74 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | ||||
05.01 (pt)
g.20:30
|
TREFL Sopot | 76:71 | Anwil Włocławek | ||||
01.01 (pon)
g.19:30
|
King Szczecin | 79:84 | TREFL Sopot | ||||
23.12 (sob)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 66:87 | TREFL Sopot | ||||
14.12 (czw)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 79:85 | Tauron GTK Gliwice | ||||
07.12 (czw)
g.20:30
|
TREFL Sopot |
110:102
po dogrywce |
MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
02.12 (sob)
g.15:30
|
TREFL Sopot | 94:78 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | ||||
23.11 (czw)
g.20:00
|
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 72:92 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
17.11 (pt)
g.17:30
|
Arriva Twarde Pierniki Toruń | 69:80 | TREFL Sopot | ||||
11.11 (sob)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 77:69 | Legia Warszawa | ||||
04.11 (sob)
g.17:30
|
Arged BM Stal Ostrów | 70:71 | TREFL Sopot | ||||
28.10 (sob)
g.15:30
|
PGE Spójnia Stargard | 80:73 | TREFL Sopot | ||||
21.10 (sob)
g.15:30
|
TREFL Sopot | 81:90 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | ||||
15.10 (nd)
g.15:30
|
TREFL Sopot | 96:85 | Dziki Warszawa | ||||
05.10 (czw)
g.17:30
|
Enea Zastal BC Zielona Góra | 85:97 | TREFL Sopot | ||||
29.09 (pt)
g.20:10
|
TREFL Sopot | 73:82 | Polski Cukier Start Lublin | ||||
24.09 (nd)
g.17:30
|
Anwil Włocławek | 91:83 | TREFL Sopot | ||||
20.09 (śro)
g.19:00
|
King Szczecin | 92:90 | TREFL Sopot |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 25 | 20 | 5 | 2175:1933 | 45 |
2 | Trefl Sopot | 25 | 18 | 7 | 2131:1946 | 43 |
3 | King Szczecin | 25 | 17 | 8 | 2235:2076 | 42 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 25 | 16 | 9 | 2149:1979 | 41 |
5 | PGE Spójnia Stargard | 25 | 14 | 11 | 2017:1910 | 39 |
6 | Legia Warszawa | 25 | 14 | 11 | 2092:2042 | 39 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 25 | 14 | 11 | 2237:2221 | 39 |
8 | Dziki Warszawa | 25 | 13 | 12 | 1972:2002 | 38 |
9 | Śląsk Wrocław | 25 | 13 | 12 | 1964:2050 | 38 |
10 | MKS Dąbrowa Górnicza | 25 | 12 | 13 | 2380:2321 | 37 |
11 | Arriva Polski Cukier Toruń | 25 | 12 | 13 | 2042:2082 | 37 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 25 | 12 | 13 | 1954:2006 | 37 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 25 | 7 | 18 | 2137:2287 | 32 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 25 | 7 | 18 | 2060:2312 | 32 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 25 | 6 | 19 | 2100:2298 | 31 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 25 | 5 | 20 | 2020:2200 | 30 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 26 kolejki:
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - TREFL SOPOT (sobota, godz. 15:30)
- Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (poniedziałek, godz. 15:30)
- piątek
- Arriva Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
- Tauron GTK Gliwice - Legia Warszawa
- sobota
- Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
- niedziela
- Anwil Włocławek - Icon Sea Czarni Słupsk
- poniedziałek
- King Szczecin - PGE Spójnia Stargard
- Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
- Mecz zaległy z 20. kolejki:
- Śląsk - Anwil 82:96 (15:17, 23:22, 19:20, 19:17, d: 6:20)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Geoffrey Groselle
ocena
4.50(44 oceny) -
Andy Van Vliet
ocena
3.65(43 oceny) -
Paul Scruggs
ocena
3.63(43 oceny)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 30.03.2024 godz. 15:30
Najlepiej typujący wyniki Trefla
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Sufcia Jagularownia | 27 | 52 | 66.7% |
2. Rafał Marczyński | 27 | 49 | 70.4% |
3. Łukasz Gawlik | 28 | 49 | 67.9% |
4. Tadeusz Grota | 26 | 48 | 69.2% |
5. Barbara Werner | 28 | 47 | 67.9% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
26 marca 2023, godz. 17:30