Impreza

  • podziel się na Facebooku
  • dodaj kanał RSS
  • prześlij artykuł
  • drukuj artykuł
  • podziel się na Facebooku

VI Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym Sopot 2013

pokaz, zawody/wyścigi, zajęcia rekreacyjne

Uwaga!

Impreza już się odbyła.
data:
20 lipca 2013 (sobota)
godzina:
11:00
miejsce:

Molo w Sopocie  mapa

adres:
Sopot, pl. Zdrojowy 2
bilety:
wstęp wolny
idę (75)

VI Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym - Sopot 2013



Muszla

11.00 - Oficjalne rozpoczęcie zawodów
Pokaz aerobiku SSKiR (około 3min.)
Pokaz cheerleaderek SSKiR (około 3min.)
I runda - Fitness gimnastyczne kobiet - open
I runda - Bikini kobiet
I runda - Fitness sylwetkowe kobiet - open
II, III runda - Fitness gimnastyczne kobiet - open
II, III runda - Bikini kobiet
II, III runda - Fitness sylwetkowe kobiet - open
I, II, III runda - Kulturystyka juniorów - open
Dekoracje (kat.: Fitness gimnastyczne kobiet, Bikini kobiet, Fitness sylwetkowe kobiet, Kulturystyka juniorów)

Przerwa około 25 min. Wręczenie nagród dla sponsorów imprezy.

I, II, III runda - Kulturystyka seniorów do 70 kg
I, II, III runda - Kulturystyka seniorów do 80 kg
I, II, III runda - Kulturystyka seniorów do 90 kg
I, II, III runda - Kulturystyka seniorów do +90 kg

Dekoracje (kat.: Kulturystyka seniorów do 70 kg, 80kg, 90kg. +90kg)

Kat. Open Seniorów


Plac

Zawody STRONGMAN 13.30
Turniej Bokserski 13.30
Walki pokazowe Judo dla dzieci 13.30
Turniej Judo 16.00
Dodatkowe informacje: http://sskir.pl/

zdjęcia:

    Dodaj zdjęcie
    Dodaj opinię

    Dodaj opinię

    Odpowiedz

    Tytuł:
    Treść:
    Autor:
    E-mail (opcjonalny):
    Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
    zamknij
    28.11 g.19.00
    Jezioro Tarnobrzeg
    29.11 g.15.30
    Podbeskidzie Bielsko-Biała
    29.11 g.16.00
    CCC Polkowice
    29.11 g.18.00
    AZS Politechnika Warszawska
    29.11 g.19.00
    STOCZNIOWIEC 2014
    Legia Warszawa
    26.11 g.20.30
    Jastrzębski Węgiel
    25.11 g.18.30
    STOCZNIOWIEC 2014
    Comarch Cracovia
    23.11 g.18.00
    Asseco Resovia Rzeszów
    23.11 g.18.00
    Energa Czarni Słupsk
    23.11 g.15.30
    Jagiellonia Białystok