Wicemistrz lepszy od mistrza Polski w Ergo Arenie

13 października 2012 (artykuł sprzed 11 lat)

Zobacz naszą filmową relację

Co prawda to Atom Trefl jest mistrzem Polski, ale porażka z Bankiem BPS Muszynianką Fakro sopockich siatkarek w Ergo Arenie niespodzianką nie jest. Gospodynie zagrały bez Rachel RourkeNoris Cabrery, walczyły na tyle, na ile mogły w tym okrojonym składzie, ale możliwości starczyło na nawiązanie walki tylko przez dwa sety. ostatecznie podopieczne Jerzego Matlaka przegrały z wicemistrzyniami kraju 1:3 (22:25, 25:23, 13:25, 18:25).

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Bełcik 4, Kaczorowska 5, Pykosz 6, Podolec 19, Coimbra 6, Szeluchina 10, Zenik (libero) oraz Kuziak, Łukasik 4, Wilk 1, Kwiatkowska 4
Miejsce: Ergo Arena
Sędziowie: Michlic (Bydgoszcz), Broński (Murowana Goślina)
Widzów: 3000
Serena 1, Kasprzak 15, Bednarek-Kasza 18, Popović 18, Werblińska 8, Dziękiewicz 4, Maj (libero) oraz Kaczmar, Rousseaux 6, Jagieło, Gajgał-Anioł 1, Sieradzan 2
set 1 set 2 set 3 set 4 set 5 wynik
ATOM TREFL Sopot 22 25 13 18 1
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 25 23 25 25 3

Pomeczowy dwugłos trenerów:
Jerzy Matlak
(Atom Trefl): Myślałem, że to będzie inaczej wyglądać, iż pod nieobecność Rourke i Cabrery lepiej funkcjonować będą inne zawodniczki, ale tak się nie stało. To jest materiał do przemyśleń. Dwa ostatnie sety pozostawiły niesmak. Widać było jaka jest dezorganizacja, gdy nie przyjmuje się zagrywki. Liczę, że wkrótce zagramy w silniejszym składzie, a wtedy i nasza gra będzie lepsza.

Bogdan Serwiński (Bank BPS Muszynianka Fakro): Każda wygrana cieszy, a tym bardziej z kompletem zwycięstw odniesiona nad rywalem, do którego tak daleko musieliśmy jechać. Widać, że są to dopiero pierwsze galopy i każdemu zespołowi czegoś brakuje. Nam brakowało czasami w tym meczu dokładności i precyzji. Ponadto pod względem własnych błędów pobiliśmy chyba jakiś swój rekord.

• Kazimierz Wierzbicki i Jerzy Matlak

na prezentacje wyszło jedenaście zawodniczek atomu Trefla, potwierdziły się nasze informacje, że przeciwko Muszyniance nie może zagrać Rourke, a nadal certyfikat nie nadszedł dla Kubanki Cabrery, z drużyną jest Pykosz, choć narzeka na dolegliwości dłoni
za nami już dwa spotkania 2. kolejki, Pałac Bydgoszcz pokonał Impel Wrocław 3:1, a Budowlani Łódź przegrały z Aluprofem Bielsko- Biała 0:3
w wyjściowym składzie przyjezdnych dwie siatkarki, które grały w Atomie Treflu: Dziękiewicz i Maj
1:2
inauguracyjny punkt dla gospodyń po zbiciu Podolec, która dzisiaj w roli atakującej
1:5
przerwa na żądanie trenera Matlaka, sopocianki mają problemy z przyjęciem zagrywki, co odbija się na skuteczności w ataku, miejscowe nie mogą przebić się przez blok rywalek
punkt z zagrywki
1:6
Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
2:8
debiut w OrlenLidze, 18-letnia Kuziak weszła na wzmocnienie przyjęcia, zmieniając Kaczorowską (ATOM TREFL Sopot)
4:9
zmiana powrotna w Atomie Treflu, Kaczorowska (ATOM TREFL Sopot) znów na parkiecie
punkt
5:9
punkt
5:10
punkt
6:10
drugi udany z rzędu atak Kaczorowskiej (ATOM TREFL Sopot)
blok
6:11
Blok Sereny (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) na Kaczorowskiej (ATOM TREFL Sopot)
punkt
6:12
długa wymiana, którą skończyła Werblińska (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
7:12
punkt
8:12
punkt
9:12
akcje środkowych, Bednarek-Kasza (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) wyrzuciła piłkę w aut, a Pykosz (ATOM TREFL Sopot) nie pomyliła się z piłki przechodzącej
punkt
10:12
czas
10:12
Przerwa na żądanie (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) po kolejnym punkcie Kaczorowskiej (ATOM TREFL Sopot)
10:12
sopocianki zdobyły cztery punkty z rzędu, gdy na zagrywce jest Bełcik (ATOM TREFL Sopot)
11:12
Bełcik (ATOM TREFL Sopot) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
13:13
Blok Podolec (ATOM TREFL Sopot) na Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) i jest remis!
punkt
13:14
szkoda, gdyż Kaczorowska (ATOM TREFL Sopot) wyrzuciła zagrywkę w aut
punkt
14:14
najdłuższa wymiana, wiele ładnych obron z obu stron, ostatnie słowo do Pykosz (ATOM TREFL Sopot) należało
punkt
14:15
punkt
15:15
punkt
16:15
jest pierwsze prowadzenie Atomu Trefla po autowym zbiciu Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
16:15
druga przerwa techniczna, między regulaminowymi pauzami sopocianki zdobyły 14 punktów, a oddały 7! To efekt lepszego przyjęcia oraz skutecznych ataków ze skrzydeł Podolec i Kaczorowskiej
18:18
błąd podwójnego odbicia Szeluchiny (ATOM TREFL Sopot)
punkt
19:18
zepsuła zagrywkę Werblińska (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
19:19
punkt
19:20
czas
19:20
Przerwa na żądanie (ATOM TREFL Sopot), gdyż po ataku Rousseaux (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) na prowadzeniu znów przyjezdne
punkt
20:20
dotknięcie siatki przez Bednarek-Kaszę (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
20:21
punkt
21:21
punkt
22:21
ataki Podolec (ATOM TREFL Sopot) i Coimbry (ATOM TREFL Sopot), sopocianki znów na prowadzeniu
czas
22:21
punkt
22:22
Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) uderzyła w blok sopocki, a następnie piłka trafiła w antenkę
punkt
22:23
wyrzucona złą wystawą Coimbra (ATOM TREFL Sopot) nie zmieściła piłki w obrębie pola gry ograniczonego antenką
22:24
22:25
koniec seta
22:25
Koniec pierwszego seta. Po dwóch asach serwisowych Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) Muszynianka wygrała 25:22 i prowadzi w meczu 1-0
0:1
długa wymiana od razu, którą skończyła Popović, Muszynianka wróciła do "6" z początku seta, nie ma zmian również w Atomie Treflu
blok
0:2
Blok na Kaczorowskiej (ATOM TREFL Sopot)
punkt
0:3
kolejny udany atak Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), ta zawodniczka ma na koncie sześć punktów i jest najlepiej punktującą zawodniczką meczu
blok
0:4
Blok Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) na Szeluchinie (ATOM TREFL Sopot)
czas
0:4
Przerwa na żądanie (ATOM TREFL Sopot). Oby trenerowi Matlakowi udało się zachęcić podopieczne do walki tak jak to było w pierwszym secie
punkt
1:4
udane zbicie Kaczorowskiej (ATOM TREFL Sopot)
3:6
drugi punkt w tym secie Podolec (ATOM TREFL Sopot)
3:6
zmiana w Atomie, na parkiet weszła Łukasik za Pykosz (ATOM TREFL Sopot)
punkt
3:7
3:8
Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
3:8
pierwsza przerwa techniczna przy prowadzenie Muszynianki, jest ono niemal równie wysokie jak w pierwszej partii, wówczas było nawet 8:2
punkt
4:8
znów udane zbicie Podolec (ATOM TREFL Sopot), która jest najskuteczniejszą zawodniczką w sopockiej drużynie
5:8
Łukasik (ATOM TREFL Sopot) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
6:10
podwójna zmiana w Atomie Treflu, na rozegraniu i na ataku, po raz pierwszy przed sopocką publicznością zaprezentuje się Kwiatkowska
7:10
Wilk (ATOM TREFL Sopot) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki od razu po wejściu z ławki!
punkt
7:11
Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) przerwała pogoń gospodyń udanym zbiciem z lewego skrzydła
punkt
8:11
pierwsze zbicie i od razu punkt Kwiatkowskiej (ATOM TREFL Sopot)
11:12
Blok Łukasik (ATOM TREFL Sopot) i Kwiatkowskiej (ATOM TREFL Sopot) na Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
11:13
tym razem Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) skutecznie, ale jak na atakującą Chorwatka popełnia dzisiaj dużo błędów
punkt
12:13
punkt
13:13
Łukasik (ATOM TREFL Sopot) doprowadziła do wyrównania
13:13
zmiana w Muszyniance, odpoczywać będzie Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), a do gry weszła kapitan przyjezdnych Jagieło
punkt
13:14
13:15
Bednarek-Kasza (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
13:15
zmiany powrotne w Atomie Treflu, wróciły Bełcik (ATOM TREFL Sopot) i Podolec (ATOM TREFL Sopot)
punkt
13:16
13:16
druga przerwa techniczna po zbiciu Werblińskiej (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
13:16
Klub Kibica Atomu Trefla, który ubrany dzisiaj na biało, próbuje poderwać pozostałą część widowni do dopingu, ale z przeciętnym skutkiem
punkt
14:16
po wznowieniu gry obiła blok Podolec (ATOM TREFL Sopot)
blok
15:16
Blok Coimbry (ATOM TREFL Sopot)
punkt
15:17
15:17
podwójna zmiana w Muszyniance, identyczna jak w pierwszym secie, na rozegranie Kaczmar (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), do ataku Belgijka Rousseaux (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
17:17
Przerwa na żądanie (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), widać, że to początek sezonu, oba zespoły mają problem z ustabilizowaniem formy nawet w jednym secie
19:18
dotknięcie siatki przez Dziękiewicz (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
20:20
znów wyrównała Rousseaux (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
20:21
sporo walki i ofiarności w tej wymianie, ale i niedokładności z obu stron, wreszcie piłkę w sopockim boisku umieściła Jagieło (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
czas
20:21
Przerwa na żądanie (ATOM TREFL Sopot).
blok
20:22
Podwójny blok na Kaczorowskiej (ATOM TREFL Sopot)
punkt
21:22
kiwka Bełcik (ATOM TREFL Sopot)
21:22
Pykosz (ATOM TREFL Sopot) zmieniła Łukasik (ATOM TREFL Sopot)
punkt
22:22
dużo przypadków w tej akcji, ale ostatecznie piłki nie podbiła Jagieło (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) i remis
punkt
23:22
w aut zaatakowała Werblińska (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), Atom Trefl na prowadzeniu
czas
23:22
Przerwa na żądanie (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna).
23:22
kibice umilają sobie czas wymachiwaniem w rytm muzyki zielonymi i niebieskimi tekturkami
25:23
udany atak z lewego skrzydła Podolec (ATOM TREFL Sopot) i wygrana Atomu Trefla!
0:1
pierwszy punkt tej partii należy do Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
3:1
Blok na Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
czas
3:1
punkt
3:2
po powrocie do gry skuteczne zbicie Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
3:3
3:4
czas
3:4
punkt
3:5
Bednarek-Kasza (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) z przechodzącej piłki punktuje
punkt
4:5
Szeluchina (ATOM TREFL Sopot) przerwała tę serię rywalek
4:5
Kwiatkowska (ATOM TREFL Sopot) tym razem na przyjęcie za Kaczorowską (ATOM TREFL Sopot) weszła do gry
4:9
Kuziak (ATOM TREFL Sopot) wchodzi za Coimbrę (ATOM TREFL Sopot)
punkt
4:10
czas
4:10
Przerwa na żądanie (ATOM TREFL Sopot), gdyż w drużynie miejscowej zupełnie nie funkcjonuje przyjęcie zagrywki
4:11
4:11
wróciła do gry Coimbra (ATOM TREFL Sopot)
6:12
zmiana na środku bloku Muszynianki, za Dziękiewicz (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) pierwszy raz w tym meczu do gry weszła Gajgał-Anioł
blok
6:13
Blok na Kwiatkowskiej (ATOM TREFL Sopot)
7:15
wraca do gry Kaczorowska (ATOM TREFL Sopot), zastępując Kwiatkowską (ATOM TREFL Sopot)
punkt
8:15
punkt
8:16
8:16
druga przerwa techniczna, co bardziej niecierpliwi kibice gwiżdżą, zupełnie niepotrzebnie, bo choć od kilku minut niewiele się udaje gospodyniom, to widać, że starają się walczyć, a i trener Matlak wykorzystał praktycznie cały, choć tego dnia niewielki repertuar zmian
8:16
popularna "Kalinka", która rozbrzmiewała w przerwie rozruszała kibiców na trybunach, czy także "przebudzi" sopockie siatkarki
punkt
9:16
punkt Szeluchiny (ATOM TREFL Sopot)
10:16
Podolec (ATOM TREFL Sopot) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
blok
11:16
Blok Szeluchiny (ATOM TREFL Sopot) na Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
12:16
wielkie brawa dla gospodyń za grę w obronie, podpiły kilka trudnych piłek, w kolejnej kontrze piłkę w aut wyrzuciła Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
czas
12:16
punkt
12:17
po wznowieniu gry udany atak Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
12:20
kolejny sopocki błąd, tym razem podwójne odbicie Bełcik (ATOM TREFL Sopot)
12:20
na rozegranie wchodzi Wilk (ATOM TREFL Sopot)
12:20
zmiana w Muszyniance, takiej jeszcze nie oglądaliśmy, tym razem Rousseaux (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zastąpiła Werblińską (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
13:24
piłka setowa po ataku z drugiej linii Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
13:24
Łukasik (ATOM TREFL Sopot) zastąpiła Szeluchinę (ATOM TREFL Sopot)
punkt
13:25
nie przebiły się sopocianki prawym skrzydłem, 25. punkt dla rywalek
koniec seta
13:25
Koniec trzeciego seta. Zdecydowane zwycięstwo Muszynianki i prowadzenie tej drużyny w meczu 2-1
  • 25
Rozpoczynamy czwartego seta. Muszynianka składzie z początku meczu, w Atomie Treflu w "6" Kwiatkowska za Coimbrę
punkt
0:1
błąd przy siatce Podolec (ATOM TREFL Sopot) i od punkty rozpoczynają przyjezdne tego seta
punkt
0:2
podwójne odbicie Bełcik (ATOM TREFL Sopot)
1:4
udane zbicie Szeluchiny (ATOM TREFL Sopot)
punkt
2:4
punkt
3:4
zbicia Podolec (ATOM TREFL Sopot) i Pykosz (ATOM TREFL Sopot)
blok
4:4
Blok Bełcik (ATOM TREFL Sopot) na Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
5:5
Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) przerwała serię punktową sopocianek
7:7
Kuziak (ATOM TREFL Sopot) w miejsce Podolec (ATOM TREFL Sopot), aby wzmocnić przyjęcie
punkt
8:7
8:7
pierwsza przerwa techniczna przy nieznacznym prowadzeniu gospodyń po ataku w antenkę Werblińskiej (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
10:9
dwa błędy z rzędu Werblińskiej (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), najpierw na zagrywce, po chwili w ataku
punkt
10:10
punkt
11:10
11:10
do gry wróciła Podolec (ATOM TREFL Sopot), która w trzech pierwszych setach zdobyła 16 punktów
punkt
12:10
punkt
12:11
punkt
12:12
dwa udane ataki Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
14:14
Jagieło (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zastąpiło Kasprzak (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), a po przeciwnej stronie siatki za Pykosz (ATOM TREFL Sopot) weszła Łukasik (ATOM TREFL Sopot)
punkt
14:15
Bełcik (ATOM TREFL Sopot) zepsuła zagrywkę
punkt
14:16
14:16
druga przerwa techniczna po autowym ataku Kwiatkowskiej (ATOM TREFL Sopot)
punkt
15:16
po powrocie na parkiet punktuje Łukasik (ATOM TREFL Sopot)
punkt
15:17
15:17
Sieradzan po raz pierwszy w tym meczu w grze, zeszła Popović (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna)
punkt
15:18
15:18
zmian w Atomie Treflu, Coimbra (ATOM TREFL Sopot) zastąpiła Kaczorowską (ATOM TREFL Sopot)
15:19
Sieradzan (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
czas
15:19
15:20
punkt
16:20
wreszcie zepsuła zagrywkę Sieradzan (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna), dla sopocianek to już ostatni moment na poprawę gry, jeśli chcą przedłużyć ten mecz
punkt
16:21
udany atak Werblińskiej
16:22
Werblińska (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!
punkt
16:23
punkt
17:23
punkt
17:24
Kwiatkowska (ATOM TREFL Sopot) wyrzuciła zagrywkę w aut, piłka meczowa dla gości
punkt
18:24
Szeluchina (ATOM TREFL Sopot) przedłuża mecz
punkt
18:25
Bednarek-Kasza (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) zbiciem ze środka siatki skończyła mecz
  • 25
tytuł MVP meczu dla Agnieszki Bednarek-Kaszy (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna) , środkowej Muszynianki

Pozostałe wyniki 2. kolejki:
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:1 (23:25, 26:24, 25:19, 25:12); Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 23:25, 25:27); Siódemka Legionovia Legionowo - PTPS Piła 1:3 (32:34, 21:25, 26:24, 16:25); AZS Białystok - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 20:25, 20:25).

jest szansa na walkę o 5 miejsce.

• 13 6

• na razie 1:1 dla nas Silva

• 2 1

• Jak to się mogło stać p.matlak!No nie grały no!

• 12 1

• Po cholere zakładać klub (1)

skoro nie ma na niego pieniędzy.

• 17 3

• Pomyłka

To nie jest klub,tylko drużyna z kilkunastu osób.Obcy w Sopocie.

• 1 0

• Wiedziałam, że tak będzie... :-( (1)

Pisałam wczoraj, że przegraja i niestety - sprawdziło się.... i tak już będzie do końca... Nie czuję tej drużyny, jest bezpłciowa, bez charakteru i entuzjazmu... Nie mają liderki jak Kożuch. Nie pójdę na żaden mecz i źle wróżę tej drużynie w tym sezonie... Choć mi bardzo przykro z tego powodu.... Może w przyszłym sezonie będzie dobry włoski trener i gwiazdy światowe?...

• 12 7

• co za to kibic który lubi tylko jak się wygrywa (to akurat normalne) a jak przegrywa to już mnie nie interesuje...chodzisz na widowisko czy wspierasz na dobre i złe........nie bezpodstawnie niektórzy takich kibiców nazywają "piknikami".wstyd mi za taka sopociankę jeśli faktycznie nią jesteś

• 4 0

• nie mogło być inaczej (4)

tylko naiwniacy liczyli na zwycięstwo i z czym do ludzi z składem odpadów ,których nikt nie chciał 6 miejsce to max w tym sezonie i niech nikt nie liczy na wiecej a takie tam pieprzenie o obronie mistrza to dobre dla frajerów!!!!!!

• 14 5

• (2)

Jakie prawo prostaku możesz o kimś mówić "odpady", to czym ty jesteś, chyba tylko można powiedzieć... Jeszcze kilka .. cię poparło.cóż "tu jest Polska"

• 3 1

• dlaczego admin wyciął słowo którego użyłem "śmieć" a nie wyciął "odpady" użyte w stosunku do ciężko pracujących dziewczyn. Oba słowa mają te same znaczenie w użytym kontekście

• 0 1

• jesteś taki sam patałach jak ty śie znasz na siatkówce to ja cię pozdrawiam ......

'' fachowcu,,

• 0 1

• Grubo przesadzasz.

Początki zeszłego sezonu wcale lepsze nie były. Wyniki meczów z Muszynianką też nie napawały optymizmem, a jednak drużyna okrzepła. Te obecne zawodniczki też mogą się w Atomie odbudować po słabszym sezonie, ale muszą dostać taką szansę. Takie niskich lotów komentarze jak Twój na pewno im w tym nie pomogą. W zasadzie rodzi się pytanie, skąd w Tobie tyle żółci do wylewania pod adresem innych. Jeśli Ci ten team nie odpowiada możesz przecież zwyczajnie darować sobie ich występy...tu przymusu nie ma.

• 3 0

• Nnnoooooogramy dziewczyny noooooo!!!!!! (1)

Mistrzu taktyki, motywacji i ogolnej sportowej kreacji

• 9 3

• ta, zatrudnili emeryta to chociaż teksty ma zabawne

• 3 1

• Bez Rourke i Cabrery trudno było ugrać więcej.

Irytujące było przepuszczanie piłki z zagrywki prosto w pomarańczowe, albo brak decyzji kto ma podbić i bach! piłka spada między dwie, patrzące na siebie zawodniczki. Widać, że muszą jeszcze trochę się ze sobą ograć, bo czasem jak
    Iza probowała grać szybko, nie zawsze się dogadywała w tym ze środkową.
    Zaczekałbym z biadoleniem jeszcze kilka kolejek, dajmy im szanse, to dopiero początek sezonu.
    Ładny debiut Łukasik :)
    Atom!!!

• 23 4

• Nie ma kasy - nie ma granka

• 11 5

• Niestety (1)

ale trzeba się liczyć z tym, że takich meczy może być więcej. Szkoda, że prezesi i włodarze klubu przebudowali prawie w 100% mistrzowską drużynę. Patrząc na to zupełnie z boku wygląda to tak, że nie zależy im na tym, żeby drużyna osiągnęła w tym sezonie coś więcej niż tylko walkę o środek tabeli. A wystarczyło tylko poszukać jakąś dobrą przyjmującą w miejsce Doroty i zostawić skład taki jak był. A czytając założenia prezesa Słodkowskiego z przykrością muszę stwierdzić, że to co on zamierza zrobić w tym sezonie z klubem czyli obrona tytułu oraz wyjście z grupy LM będzie raczej mało realną sprawą.