Wreszcie było widowisko na PGE Arenie

24 marca 2012 (artykuł sprzed 12 lat)

Sylwester Patejuk strzela drugiego gola dla Podbeskidzia. On też zaliczył asystę przy bramce, która po przerwie dała zwycięstwo gościom. Sylwester Patejuk strzela drugiego gola dla Podbeskidzia. On też zaliczył asystę przy bramce, która po przerwie dała zwycięstwo gościom.

Po raz pierwszy w ekstraklasie na PGE Arenie padło pięć goli, długimi minutami obserwując grę wreszcie nie trzeba było się nudzić, ale kibice nie mogli opuszczać stadionu zadowoleni. Piłkarze Lechii Gdańsk przegrali z Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (2:2) i nie potrafili oddalić się od strefy spadkowej. Triumfowali jedynie byli biało-zieloni, dzisiaj w barwach "górali": Mateusz BąkMaciej Rogalski.

PODBESKIDZIE PODBESKIDZIE
Pawłowski - Deleu, Janicki, K.Bąk, Wilk - Surma, Nowak - Kosecki, Traore, Grzelczak - Wiśniewski
Sędziowie: Siejewicz (Białystok) oraz Sapela i Siejka
Widzów: 10 525
M.Bąk - Górkiewicz, Sourek, Dancik, Król - Łatka, Nather - Ziajka, Cohen, Patejuk - Demjan
  • 46' Grzelczak Zmiany Lukjanovs
  • 63' Wiśniewski Zmiany Machaj
  • 89' Janicki Zmiany Duda
  • 46' Ziajka Zmiany Malinowski
  • 58' Cohen Zmiany Rogalski
  • 72' Demjan Zmiany Curić
  • 18' Kosecki
  • 38' Kosecki
  • 8' Demjan
  • 40' Patejuk
  • 66' Demjan
  • 39' K.Bąk
  • 42' Deleu
  • 53' Surma
  • 73' Wilk
  • 82' Traore
  • 2' Łatka
  • 49' Sourek
  • 70' Nather
  • 90+1 Dancik
  • 90+3 M.Bąk

Pomeczowy dwugłos trenerów:
Paweł Janas
(Lechia):
Nie mamy się z czego cieszyć, ponieważ przegraliśmy drugi z trzech tej wiosny meczów u siebie. Punktów zdobyliśmy stanowczo zbyt mało. Nie będę tutaj wyliczył błędów, które popełniliśmy, ale te, które miały miejsce w obronie były katastrofalne. Tak słaba postawa defensywy jest dla mnie zaskoczeniem. Musimy o tym porozmawiać z zespołem, jakoś to wytłumaczyć, bo ostatnio tracimy zbyt dużo bramek. Nie może być tak, że wyciągamy z 0:1 na 2:1 i w tej samej minucie od razu dostajemy kolejnego gola. Cały czas na treningach szukam nowych rozwiązań, są zmiany w składzie, dzisiaj lepiej to wyglądało w ofensywie, ale wygrać wciąż nie możemy.

Robert Kasperczyk (Podbeskidzie): Jak zwykle po wygrany meczu gratuluję swoim zawodnikom. W trzech ostatnich meczach zdobyliśmy tylko punkt, ale graliśmy z zespołami, które być może będą biły się o mistrzostwo Polski. Jednak ten remis w Chorzowie, druga połowa, gdy odrobiliśmy straty z 0:2, podniosła morale w drużynie. Dlatego dzisiaj udało nam już się wygrać na tym przepięknym obiekcie. Owszem w pierwszej połowie były błędy, których absolutnie nie możemy powtarzać w ekstraklasie, ale jestem bardzo zadowolony z tego jak drużyna zareagowała w drugiej połowie. Cieszymy się również z tego, że na trzy kolejne punkty oddaliliśmy się od strefy spadkowej

• Maskotka rozdaje kalendarze
  • Sylwester Patejuk strzela drugiego gola dla Podbeskidzia.

w Lechii dwie zmiany w porównaniu z "11" z meczu z Koroną. Tak jak zapowiadaliśmy Wiśniewski (LECHIA) zmienił na skrzydle Lukjanovsa. Natomiast w miejsce pauzującego za kartki Hajrapetjana zagra po raz pierwszy tej wiosny w podstawowym składzie Nowak (LECHIA). Na ławce ponownie miejsca nie starczyło m.in. dla Dawidowskiego
niespodzianka w bramce Podbeskidzia. Dobrze broniącego wiosną Słowaka Zajaca zastąpił Bąk (LECHIA). Mateusza nie trzeba bliżej przedstawiać. Bramkarz wychowany w Pruszczu Gdańskim z Lechią przeszedł drogę od A klasy do ekstraklasy. 29-latek zagra po raz pierwszy przeciwko biało-zielonych od opuszczenia wiosną 2010 roku Gdańska
na trybunach niezbyt wiele widzów, może ich być jeszcze mniej niż w poniedziałek na meczu z Koroną, tradycyjnie klub podaje dokładną frekwencję w przerwie spotkania
Przed meczem M.Bąk (PODBESKIDZIE) i Rogalski, inny były lechista otrzymują kwiaty i pamiątkowe koszulki
"Lechijko - tylko zwycięstwo! - przypominają piłkarzom podczas prezentacji miejscowi kibice
Lechia w biało-zielonych pasiakach, Podbeskidzie w czerwonych trykotach
1'
mecz rozpoczęło Podbeskidzie
2'
wolny dla Lechii, dośrodkowanie Nowaka (LECHIA) prosto w Łatkę (PODBESKIDZIE), który za wcześnie wyskoczył z muru
2'
Żółtą kartką został ukarany Łatka (PODBESKIDZIE), a Nowak powtórzył rzut wolny
5'
okazuje się, że najbardziej wysuniętym piłkarze Lechii jest dzisiaj Wiśniewski (LECHIA), a Grzelczak (LECHIA) przeszedł na lewe skrzydło
6'
M.Bąk obronił strzał Grzelczaka (LECHIA), któremu piłkę wyłożył Traore (LECHIA) po dośrodkowaniu z rogu Nowaka (LECHIA)
8'
spróbowało zaatakować Podbeskidzie, wywalczyło dwa rogi
8'
[0:1] PODBESKIDZIE STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Demjan. Po dośrodkowaniu z rogu Cohena napastnik gości najwyżej wyskoczył na piątym metrze od bramki gospodarzy i celnie strzelił głową
9'
"Lechia grać, kur... mać" - z trybun i przeciągłe gwizdy
10'
Pawłowski (LECHIA) broni strzał Patejuka (PODBESKIDZIE)
12'
groźnie pod bramką Podbeskidzia po wrzutce Koseckiego, blisko strzału był Traore, ale kończy się tylko rogiem
15'
Lechia po kilku minutach przygnębienia po stracie bramki próbuje ponownie przejąć inicjatywę
16'
gospodarzy cały czas mogą liczyć na doping kibiców, którzy tylko przez kilkanaście sekund po stracie gola dali wyraz swej frustracji, teraz cały czas wspierają biało-zielonych
17'
na trybunach PGE Areny miejsce zajął Jacek Zieliński, były szkoleniowiec Lechii, obecnie asystent Franciszka Smudy w reprezentacji Polski, trener zapewnia, że przyjechał do Gdańska prywatnie, a nie na obserwację potencjalnych kadrowiczów, przyznaje jednak, że uwadze selekcjonera nie uchodzą postępy, które czyni Pawłowski (LECHIA)
18'
[1:1] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kosecki. To pierwszy gol Kuby w gdańskich barwach, Wiśniewski zabrał piłkę rywalom i zostawił ją młodszemu koledze, który mocnym strzałem zaskoczył stojącego na linii M.Bąka
20'
M.Bąk interweniuje po kolejnej akcji Koseckiego (LECHIA)
20'
indywidualna akcja Patejuka (PODBESKIDZIE), przebiegł niemal pół boiska i akcje zakończył celnym strzałem
21'
strzelał głową Kosecki (LECHIA) po wrzutce Grzelczaka (LECHIA), pewnie złapał piłkę Bąk
22'
Wilk (LECHIA) w pole karne do Nowaka (LECHIA), ten uderzył wysoko nad bramką
24'
z dużą łatwością gdańszczanie dochodzą do dośrodkowań, tym razem próbował dograć w pole karne Deleu (LECHIA)
24'
Kosecki (LECHIA) ma dużą ochotę do gry, czasami aż za dużo, jak teraz, gdy zagrał ręką w pojedynku z Dancikiem (PODBESKIDZIE)
25'
z dystansu uderzył Ziajka (PODBESKIDZIE), Pawłowski (LECHIA) pewnie złapał piłkę
26'
słupek uratował Podbeskidzie, strzelał Traore (LECHIA), któremu piłkę wyłożył Wiśniewski (LECHIA), korzystając z błędu Króla (PODBESKIDZIE)
28'
Na razie najlepszy mecz, jeśli chodzi o ofensywę, Lechii w tej rundzie, dużo dzieje się pod bramką Podbeskidzia, brakuje tylko wykończenia
29'
niestety obrona Lechii gra dość niepewnie, gdyby Patejuk (PODBESKIDZIE) się nie poślizgnął mógł być drugi gol dla gości
31'
kolejna dobra interwencja Pawłowskiego (LECHIA), tym razem złapał piłkę po strzale Nathera
32'
róg wywalczył Kosecki (LECHIA), z obu stron dośrodkowuje dzisiaj Nowak (LECHIA), niestety na razie z tych piłek nie ma zagrożenia
33'
z dystansu strzelał Wiśniewski (LECHIA)
34'
akcje Lechii przerwana po spalonym Koseckiego (LECHIA)
34'
bardzo ładne zachowanie publiczności, dopingują machając szalikami, ładnie to wygląda na PGE Arenie
36'
dobre podanie Nowaka (LECHIA) w pole karne do Koseckiego (LECHIA), ale ten źle przyjął piłkę
38'
[2:1] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kosecki. Nowak doskonale zagrał do Kuby w pole karne, wślizg Górniewicza sprawił, że piłka odbiła się od biegnącego w kierunku własnej bramki Dancika, następnie uderzyła w rękawice M.Bąka i spadał Koseckiego pod nogi 5. metrów od pustej już bramki
39'
Żółtą kartką został ukarany Bąk (LECHIA) po zagraniu w polu karnym piłki ręką, gdy próbował powstrzymać Demjana. Będzie karny dla Podbeskidzia
40'
[2:2] PODBESKIDZIE STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Patejuk. Celnie uderzył z karnego, myląc Pawłowskiego
42'
Żółtą kartką został ukarany Deleu (LECHIA) po faulu na Demjanie
42'
chóralny doping w rytm uderzeń w bęben "Lechia!"
44'
pojedynek Ziajki (PODBESKIDZIE) i Wilka (LECHIA) na pograniczu pola karnego Lechii, pomocnik gości przewrócił lechistę i sędzia słusznie przerwał grę
45'
doliczona jedna minuta do tej połowy
45+1
spalony przerwał atak Podbeskidzia, złapany został Patejuk (PODBESKIDZIE) na ofsajdzie
45+1
indywidualna akcja Traore (LECHIA) w polu karnym, założył siatkę Sourka, ale skończyło się na rogu
45+2
po dośrodkowaniu z rogu Nowaka (LECHIA) strzelał głową Bąk (LECHIA), ale drugiego Bąka, w bramce Podbeskidzia wyręczyli obrońcy
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
mamy frekwencję. Spiker podał, że na trybunach jest 10 525 osób. To znów "rekord", jeśli chodzi o najmniejszą liczbę widzów. Kibiców jest dokładnie o 40 mniej niż w poniedziałek na meczu z Koroną
46'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Grzelczak, w jego miejsce wchodzi Lukjanovs.
46'
PODBESKIDZIE przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Ziajka, w jego miejsce wchodzi Malinowski, który strzelił gola dla Podbeskidzia jesienią, w wygranym meczu z Lechią 1:0
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia
49'
Wiśniewski (LECHIA) faulowany tuż przed polem karnym przez Sourka
49'
Żółtą kartką został ukarany Sourek (PODBESKIDZIE), który faulował Wiśniewskiego
49'
strzał z wolnego Wilka (LECHIA) prosto w mur
52'
od początku drugiej połowy przeważa Lechia, goście jeszcze nie byli pod bramką gospodarzy
53'
Żółtą kartką został ukarany Surma (LECHIA), który stracił piłkę i aby nie dopuścić do kontr rywali sfaulował Łatkę
55'
Nowak (LECHIA) zwlekał z podaniem piłki, choć wychodził mu Lukjanovs (LECHIA), wybrał podanie do Koseckiego (LECHIA), ale zorientowali się obrońcy
58'
PODBESKIDZIE przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Cohen, w jego miejsce wchodzi Rogalski, który w Lechii grał przez 3,5 roku
60'
strzelał Malinowski (PODBESKIDZIE) głową, ale w trudnej sytuacji i posłał piłkę nad bramką Lechii
61'
Patejuk (PODBESKIDZIE) urządził sobie rajd w polu karnym Lechii, szczęście przy Lechii, bo Rogalski (PODBESKIDZIE), który otrzymał podanie nie zdecydował się na strzał, myśląc pewnie, że jest na spalonym, ale sędzia nie zagwizdał
62'
faulowany był Lukjanovs (LECHIA), Nowak (LECHIA) wrzucił z wolnego na głowę Surmy (LECHIA), ale Łukasz uderzył nad bramką
63'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wiśniewski, w jego miejsce wchodzi Machaj. Dla Mateusza to pierwszy mecz w ekstraklasie od 30 września ubiegłego roku
64'
niecelny strzał Lukjanovsa (LECHIA)
65'
doskonałe uderzenie Lukjanovsa (LECHIA) z dystansu, piłka przeszła tuż obok słupka
66'
[2:3] PODBESKIDZIE STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Demjan. Akcja Patejuka prawym skrzydłem i jego wyłożenie piłki do napastnika gości dało góralom znów prowadzenie
68'
teraz nieuzasadnione protesty publiczności, bo co prawda Kosecki (LECHIA) wychodził sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej Traore (LECHIA) przewrócił Sourka
70'
Żółtą kartką został ukarany Nather (PODBESKIDZIE), który faulował Surmę
71'
głową strzelał K.Bąk (LECHIA), pewnie złapał piłkę M.Bąk (PODBESKIDZIE)
72'
PODBESKIDZIE przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Demjan, w jego miejsce wchodzi Curić.
73'
Żółtą kartką został ukarany Wilk (LECHIA), który sfaulował Patejuka
74'
przerwa w grze, pomocy lekarskiej potrzebuje Dancik (PODBESKIDZIE) po starciu z Machaju (LECHIA)
76'
Kosecki (LECHIA) w polu karnym, ale jego strzał M.Bąk (PODBESKIDZIE) odbił na róg
77'
w dobrej pozycji Traore (LECHIA) nie trafił w piłkę, którą w kierunku bramki uderzał Wilk (LECHIA)
78'
publiczność nie traci nadziei, cały czas doping dla Lechii, gdańszczanie są też częściej przy piłce, próbują atakować i przynajmniej nie przegrać tego meczu
80'
Kosecki (LECHIA) w polu karnym, próbował strzelać z ostrego kąta, ale uderzył obok bramki
81'
próba kontry gości, na spalonym Malinowski (PODBESKIDZIE)
82'
Żółtą kartką został ukarany Traore (LECHIA), który próbował wymusić faul przed pole karnym
83'
dośrodkowanie Wilka (LECHIA) nie dotarło do Traore (LECHIA), zbyt mocno uderzona piłka opuściła boisko
85'
dośrodkowanie z wolnego Nowaka (LECHIA) nie dociera do lechistów ustawionych w polu karnym, gospodarze atakują już coraz prostszymi środkami, czas ucieka, stąd coraz więcej długich podań
86'
gdańszczanie domagali się karnego, bo widzieli zagranie ręką, ale gramy dalej
87'
kolejne dośrodkowanie Nowaka (LECHIA) z wolnego, piłka na nodze Koseckiego (LECHIA) na trzecim metrze od bramki, ale nie zdołał pokonać M.Bąka (PODBESKIDZIE), który złapał futbolówkę na linii bramkowej
89'
Deleu (LECHIA) był w sytuacji na gola, Brazylijczyk strzelił za słabo i M.Bąk (PODBESKIDZIE) złapał piłkę
89'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Janicki, w jego miejsce wchodzi Duda. Trener Janas postawił wszystko na jedną kartę, napastnik zastąpił obrońcę
90'
KONIEC MECZU. LECHIA PRZEGRAŁA 2:3
90'

Pozostałe wyniki 23. kolejki:
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 4:1 (2:1), Cracovia - Górnik Zabrze 1:3 (0:2), ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0), Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów 1:1 (1:0), Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0), Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1:0 (0:0), Korona Kielce - Polonia Warszawa 3:0 (0:0).

Opinie (566) ponad 50 zablokowanych

• Z taką gra może nas urotować tylko fuzja bo inaczej w 2015 znowu mecze na szczycie w Siwiałce i polowania na krowe (26)

• 218 24

• (1)

Brawo Lechia,Brawo Janas.JEdyna pociecha z Koseckiego i Pawłowskiego,ale to za mało...

• 21 7

• Pawłowski jest dobry, ale dziś nic specjalnego nie zagrał

• 28 1

• ale kosa za długo w Gdańsku nie zabawi...

• 36 1

• TRZEBA SOBIE PARE RZECZY WYJAŚNIĆ !!! (18)

1.Czy rzeczywiście Kafar był winien słabej gry lechii ? Ja twierdze że nie
      2.Czy forma lechii wzrasta ? Tak ,lecz wyniki to loteria ,oraz uczciwość sędziów.
      3.Dlaczego Janicki oraz Bąk popełnili takie błedy w obronie? Dlatego że trzeba ich zmienić tylko czy jest na kogo ??
      4.Wstawianie zawodników tylko dlatego że są wychowankami ,tak nie ma być.'
      5.Kibice się przeżedzają ,bardzo dobrze chodzą ci prawdziwi najwierniejsi ,wiadomo kto jest kim ,drużynie trzeba pomóc ,dopierd_alanie nic nie da !
      6.Czy zawodnicy którym kończy się umowa , a chcą gdzieś indziej trafić , czy są skuteczni dla lechii czy tylko dla siebie , próbując za wszelką cenę popisać się strzałem , żeby stać się widocznym.Destabilizacja drużyny jest tak duża w tej chwili , że to jest jednym z powodów nieprzychylnych wiatrów , co innego jak ktoś ma tu grać przez 3 lata a jak komuś zostały 3 miesiące np. i nieznalazł jeszcze klubu .potrzeba większej stabilizacji , bo na tą chwilę to 6 zawodników z 18 w ciągu pół roku odchodzi ,no chyba że przedłużą.
      7.Cała nagonka na Grzelczaka jest , przynajmniej śmieszna ,bardzo ładnie dośrodkowuje , ma udział w asystach , ogrywa się chłop ,jest nie doceniany , tak samo jak Wilk .Uważam że oboje mają duży udział w budowaniu klubu , ,bardziej potępiam takich zawodników jak :Janicki,Bąk,Machaj
      8.Ta cała sytuacja to reakcja łancuchowa , mniej kibiców i krytyka z ich strony ,powoduje wzrost cisnienia ,niepotrzebnego,naciski , na stresie nikt niebedzie dobrze grał ,potrzeba dopingu i wiary aby pomóc drużynie .WIĘC TAK ŚLEDZIE ,KIBICE DWU MECZOWCY ,NAPINACZE INTERNETOWI I CZARNO WIDZĄCY ,BIJCIE KONIA W DOMU DALEJ ,I WYPIER_DALAĆ DO SWOICH SPRAW .A PRAWDZIWI KIBICE MOBILIZACJA I DOPING ,BEZ WZGLĘDU NA WYNIK ,A PO SEZONIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ CO DALEJ , NIE PO TO PRZESZLIŚMY TAKĄ DROGĘ ABY TERAZ SIĘ PODDAWAĆ JAK BABY Z ARKI .!!!

• 14 66

• pfff (5)

nie bedziesz mi mowil jak mam kibowac swoim, zachowujesz sie jak ten wyjec z mlyna. Dzis myslalem ze go rzuce ta kielbasa, ale bylem taki glodny ze odpuscilem, no i kupujac ja podwyzszylem budrzet naszego klubu.

• 35 8

• a skąd wiesz że do ciebie mówie ? (2)

kogo interesuje gościu z mlyna i historia z kiełbaską , nie kompromituj się .

• 4 19

• mnie interesuje. jako dziennikarz Gazety Wyborczej opiszę to na łamach (1)

pisma

• 9 2

• W tym momencie musisz to zgłosić na komende nie możesz ukrywać przestępstwa

to miała być próba usiłowanie rzucenia kiełbaską , akurat nadaje się to do tak poważnej gazety

• 4 1

• Nigdy (1)

Nigdy nie będziesz prawdziwym Lechistą tępaku.

• 0 3

• Wyciśnij przyscze i marsz do szkoły.

• 0 1

• (2)

nie zgadzam się z tobą... Jeśli Lechia ma grać o wyższe cele niż tylko utrzymanie to muszą być kibice również ci niedzielni a to proste mniej kibiców mniejsze wpływy z biletów... oraz co ważniejsze mniejsze zainteresowanie kibiców drużyną mniej sponsorów lub mniejsza kasa od sponsorów.

Po drugie nie zgadzam się że trzeba chodzić na mecz i za wszelką cenę dopingować drużynę... bo tylko w ten sposób pokazuje się że wszystko jest ok.. a nie jest ok Lechia nie wygrała od kilu miesięcy żadnego meczu i jest praktycznie o krok od spadku jeśli dalej tak będzie... A niestety zarząd widzi że coś jest nie tak jak im się kasa na koncie nie zgadza albo że jest pusty stadion.

• 19 1

• własnie o tym pisze żeby chodzili prawdziwi kibice także pikniki

a nie tacy co ptrzychodzą 2 razy jak wygrywa drużyna a później przez 5 lat publicznie pier_olą brzydkie rzeczy i przez texty : co za guan..., wiecej nieide ,grają hu...o ,Powoduja że wiele osób która chciała by np przyjść wspomóc czy dopingiem czy kupieniem kiełbaski ,rezygnuje ,Sieją czarny piar który działa niekorzystnie dla klubu ,niepotrzebnie sie udzielają koniowały ,połowa to śledzie którzy wkręcają ,podjudzają takich zdrajców szukają przeciepów , a wsród takiego frajerstwa pełno jest takich !!

• 5 15

• GLUPOLE! Ju dawno pisalem ze NIKT powtarzam NIKT sie z wami nie liczy! Dlaczego? Ano dlatego ze jestescie kurzem finansowym! Jak ja widze jak kazdy kombinuje znizki itd zeby zaplcic 25 zl za bilet to o czym tu mowa! Nie utrzymujecie tego klubu to smieja sie wam w twarz i robia co chca :)

• 0 0

• (2)

ogólnie może i trochę sensu w tym co piszesz jest, tylko po co ten opis z caps lockiem?
        grają słabo to krytyka im sie należy. teksty o biciu konia zachowaj dla siebie..
        prawdziwy rozwój Lechii nastąpi tylko i wyłącznie dzięki przychodzącym jak to pewnie nazywasz delikatnie piknikom
        Mnie nie interesuje śpiewanie chcę iść, oderwać się na chwilę od tygodniowych obowiązków i obejrzeć dobrą piłke..
        więc wyluzuj z tymi tekstami...

• 23 2

• Też niby kibic (1)

Chcesz się jedynie jak,to napisałeś"oderwać się..........",więc jak ciebie i tobie podobnych zabraknie wielkiej różnicy nie będzie natomiast brak dopingu równa się niemal z końcem naszego kochanego klubu.

• 0 2

• Nie będzie żadnej róznicy czy 2500 osób na stadionie czy 25000?...nie ma różnicy)))

Bez pikników będziesz mógł sobie na Traugutta pośpiewać w pierwszej lidze.
            Płace za bilet to wymagam gry i tyle.
            Do zobaczenia na stadionie gdy Lechia będzie co najmniej na piątym miejscu w ekstraklasie.

• 1 0

• POMOGŁO ?

• 0 1

• (1)

ojejku jakiś ty mądry :) się tak spiąłeś że chyba zaraz po napisaniu tego poleciałeś do wc :)

• 1 2

• a ty ciągle grzesiu się za Marte podajesz .dziwny z ciebie typ:)

• 1 0

• Drzewczak znaczy Grzelczak sorry ale on niema talentu zadnego Janas dopiero zauwaza ze popelnil blad

• 1 0

• " DWU MECZOWCY" nie będziesz mi pryszczu mówił co mam robić, (1)

płace za bilet i wymagam,gra do d..y to mie tam nie ma,
        zobaczymy czy dla 2500 ludzi bedą grać na PGE.

• 1 1

• a ty marta dalej tutaj ?

za co ty płacisz , za co ty płacisz ? ,to tobie płacą !

• 0 0

• trzeba bedzie poprosc pana Wojciechowskiego zeby porzeniosl polonie do gdanska

do trzech razy sztuka

• 7 6

• fuzja to byłaby wielka porażka klubu i miasta (1)

trzeba walczyć w każdym meczu - tak jak dzisiaj - z każdym można zdobyć punkty. Wrócił Nowak i mieliśmy kilka super zagrań (podanie do Koseckiego przy drugiej bramce = stadiony świata). Do spadku są "więksi faworyci" od Lechii, no i w Cracoviii mamy swoją "piątą kolumnę" :)