Paweł Niewrzawa: Ledwo stoję na nogach

26 kwietnia 2017

(11 opinii)

Trener

Damian Wleklak
ocena z sezonu
3.96 (988 ocen)

Zawodnicy

Damian Kostrzewa
ocena z sezonu
4.74 (1154 oceny)
Sebastian Suchowicz
ocena z sezonu
4.45 (348 ocen)
Michał Bednarek
ocena z sezonu
4.38 (669 ocen)
Paweł Salacz
ocena z sezonu
4.21 (634 oceny)
Jacek Sulej
ocena z sezonu
4.05 (1133 oceny)
Mateusz Wróbel
ocena z sezonu
4.05 (1285 ocen)
Hubert Kornecki
ocena z sezonu
4.01 (1087 ocen)
Artur Chmieliński
ocena z sezonu
3.97 (1151 ocen)
Ramon Oliveira
ocena z sezonu
3.86 (1136 ocen)
Maciej Pieńczewski
ocena z sezonu
3.85 (1100 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena z sezonu
3.83 (953 oceny)
Łukasz Rogulski
ocena z sezonu
3.75 (1224 oceny)
Adrian Kondratiuk
ocena z sezonu
3.72 (903 oceny)
Michał Skwierawski
ocena z sezonu
3.28 (895 ocen)
Marek Podobas
ocena z sezonu
3.23 (526 ocen)
Michał Orzechowski
ocena z sezonu
3.18 (17 ocen)
Paweł Niewrzawa
ocena z sezonu
3.10 (732 oceny)
Patryk Abram
ocena z sezonu
2.68 (238 ocen)

Terminarz

26.04 (śr) godz.18:30 Azoty Puławy 28:21 WYBRZEŻE Gdańsk
20.04 (czw) godz.18:30 WYBRZEŻE Gdańsk 24:27 Azoty Puławy LIVE!
08.04 (sob) godz.18:00 Azoty Puławy 29:32 WYBRZEŻE Gdańsk
05.04 (śr) godz.18:00 MMTS Kwidzyn 33:23 WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (czw) godz.20:00 KPR RC Legionowo 25:27 WYBRZEŻE Gdańsk
26.03 (nd) godz.16:00 WYBRZEŻE Gdańsk 25:33 Górnik Zabrze
20.03 (pon) godz.18:00 WYBRZEŻE Gdańsk 24:33 Gwardia Opole
15.03 (śr) godz.19:00 WYBRZEŻE Gdańsk 24:23 Stal Mielec
10.03 (pt) godz.18:30 Meble Wójcik Elbląg 25:29 WYBRZEŻE Gdańsk
01.03 (śr) godz.18:00 Orlen Wisła Płock 39:27 WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela

Piłka ręczna - Superliga mężczyzn
Drużyny M Z P Bramki Pkt.
1 Vive Tauron Kielce 26 26 0 848:634 64
2 MMTS Kwidzyn 26 17 9 705:690 43
3 WYBRZEŻE GDAŃSK 26 13 13 682:721 32
4 Chrobry Głogów 26 12 14 697:745 30
5 Sandra Spa Pogoń Szczecin 26 9 17 686:771 22
6 KPR RC Legionowo 26 7 19 661:720 19
7 Meble Wójcik Elbląg 26 4 22 570:589 10
1 Orlen Wisła Płock 26 23 3 856:607 57
2 Azoty Puławy 26 20 6 801:701 50
3 Górnik Zabrze 26 16 10 772:715 39
4 Gwardia Opole 25 15 10 678:693 37
5 Stal Mielec 26 8 18 633:741 18
6 Zagłębie Lubin 25 6 19 656:713 15
7 Piotrkowianin 26 5 21 667:772 13

Do play-off awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup. Te z miejsc 4. i 5. miejsce rozegrają dwumecz o "dziką kartę".

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża