Złoty Maximus.

(OM)
27 marca 2002 (artykuł sprzed 22 lat)
W rozegranych w Pasłęku mistrzostwach Polski seniorów w kick- boxingu w formule semi-contact dwa tytuły mistrzowskie wywalczyli zawodnicy gdyńskiego klubu Maximus.

Start kickbokserów z Maximusa był bardzo udany. Mimo skromnej reprezentacji - startowało tylko dwóch zawodników - dwa złote medale powędrowały do Gdyni. W kategorii do 84 kg tytuł Mistrza Polski wywalczył Piotr Kohnke, który w drodze do tytułu stoczył trzy walki, z czego dwie zakończył przed czasem: 15:4 z Sebastianem Skurą z klubu Samuraj Jarosław i 19:8 z Mateuszem Tedernko z KS Piaseczno.
Drugi mistrzowski tytuł, po stoczeniu czterech zwycięskich pojedynków, wywalczył Piotr Kobylański w kategorii do 63 kg.