100 m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Krassowska Joanna |
93 |
13 |
14.3 F |
1 |
15 |
2 |
Roszkowska Angelika |
92 |
48 |
14.3 F |
2 |
15 |
3 |
Jóźwiak Kamila |
93 |
34 |
14.6 F |
3 |
13 |
4 |
Kasstak Paulina |
93 |
33 |
14.8 F |
4 |
12 |
5 |
Klejsa Karolina |
93 |
13 |
15.2 F |
5 |
11 |
6 |
Cichoń Joanna |
93 |
43 |
15.0 |
6 |
10 |
7 |
Kamińska Anna |
92 |
28 |
15.0 |
6 |
10 |
8 |
Michnowska Patrycja |
93 |
13 |
15.2 |
8 |
8 |
9 |
Górecka Marcelina |
92 |
33 |
15.3 |
9 |
7 |
10 |
Kozłowska Dorota |
93 |
13 |
15.3 |
9 |
7 |
11 |
Kałas Magdalena |
92 |
28 |
15.4 |
11 |
5 |
12 |
Gmyrek Natalia |
94 |
2 |
15.6 |
12 |
4 |
13 |
Serkowska Ewa |
94 |
29 |
15.7 |
13 |
3 |
14 |
Adamska Izabela |
94 |
29 |
15.8 |
14 |
2 |
15 |
Marcinkowska Barbara |
94 |
29 |
16.2 |
15 |
1 |
16 |
Lewandowska Paulina |
94 |
21 |
16.4 |
16 |
|
17 |
Konkel Martyna |
92 |
28 |
16.6 |
17 |
|
18 |
Mrozeska Dominika |
94 |
21 |
16.6 |
PK |
|
100 m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Kukliński Radek |
92 |
48 |
11.7 F |
1 |
15 |
2 |
Wilk Piotr |
92 |
28 |
12.0 F |
2 |
14 |
3 |
Rakowski Dariusz |
92 |
16 |
12.4 F |
3 |
13 |
4 |
Walczak Jacek |
92 |
29 |
12.5 F |
4 |
12 |
5 |
Skwara Krzysztof |
92 |
33 |
12.7 F |
5 |
11 |
6 |
Bruszczak Alan |
93 |
33 |
12.5 |
6 |
10 |
7 |
Zienkiewicz Adrian |
92 |
16 |
12.8 |
7 |
9 |
8 |
Postępski Szymon |
93 |
3 |
13.0 |
8 |
8 |
9 |
Banaszczyk Patryk |
93 |
33 |
13.1 |
9 |
7 |
10 |
Waśniewski Jakub |
93 |
16 |
13.1 |
9 |
7 |
11 |
Dąbrowski Patryk |
93 |
33 |
13.1 |
9 |
7 |
12 |
Borawicz Stanisław |
94 |
29 |
13.3 |
12 |
4 |
13 |
Sankwicz Karol |
94 |
3 |
13.3 |
12 |
4 |
14 |
Kulik Ilja |
92 |
16 |
13.4 |
14 |
2 |
15 |
Wolszleger Jakub |
92 |
28 |
13.5 |
15 |
1 |
16 |
Adamczewski Jakub |
92 |
34 |
13.6 |
16 |
|
17 |
Dziedzic Michał |
93 |
34 |
13.6 |
17 |
|
18 |
Uzarski Maciej |
93 |
29 |
13.6 |
18 |
|
19 |
Muller Łukasz |
93 |
2 |
13.6 |
19 |
|
20 |
Krawczyński Maciej |
93 |
2 |
13.7 |
20 |
|
21 |
Nojek Mateusz |
93 |
3 |
14.2 |
21 |
|
22 |
Bartosik Łukasz |
93 |
29 |
14.2 |
22 |
|
23 |
Marek Mateusz |
93 |
3 |
14.3 |
23 |
|
24 |
Schattchneider Mirosław |
93 |
12 |
14.6 |
24 |
|
25 |
Zdrojewski Adam |
94 |
21 |
15.4 |
25 |
|
300 m dziewcząt
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Mischker Emilia |
93 |
29 |
45.8 |
1 |
15 |
2 |
Dembek Katarzyna |
94 |
48 |
48.1 |
2 |
14 |
3 |
Magdoń Małgorzata |
93 |
33 |
48.4 |
3 |
13 |
4 |
Maślanko Joanna |
92 |
2 |
48.4 |
3 |
13 |
5 |
Mańczuk Elżbieta |
94 |
33 |
51.2 |
5 |
11 |
6 |
Wikariusz Magdalena |
93 |
3 |
51.5 |
6 |
10 |
7 |
Unińska Monika |
93 |
16 |
51.6 |
7 |
9 |
8 |
Jelińska Alicja |
92 |
28 |
52.0 |
8 |
8 |
9 |
Dobrzyńska Weronika |
94 |
48 |
52.1 |
9 |
7 |
10 |
Białous Alicja |
93 |
29 |
52.4 |
10 |
6 |
11 |
Muszyńska Olga |
93 |
29 |
53.5 |
11 |
5 |
12 |
Bartusik Marta |
94 |
29 |
53.6 |
12 |
4 |
13 |
Krzewska Patrycja |
94 |
34 |
53.9 |
13 |
3 |
14 |
Ferenc Olga |
94 |
48 |
54.2 |
14 |
2 |
15 |
Wądkowska Agata |
93 |
29 |
54.5 |
15 |
1 |
16 |
Langowska Marta |
94 |
2 |
54.9 |
16 |
|
17 |
Zabłocka Karolina |
93 |
29 |
56.4 |
17 |
|
18 |
Puchajda Natalia |
92 |
2 |
58.2 |
18 |
|
19 |
Szrbuńska Eliza |
93 |
29 |
62.7 |
19 |
|
20 |
Marcinkowska Barbara |
94 |
29 |
64.3 |
20 |
|
300 m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Jałoszyński Robert |
92 |
34 |
40.3 |
1 |
15 |
2 |
Szczepanowski Sylwek |
92 |
2 |
40.5 |
2 |
14 |
3 |
Kudełka Darek |
92 |
33 |
40.9 |
3 |
13 |
4 |
Poniewierka Andrzej |
94 |
16 |
41.4 |
4 |
12 |
5 |
Białogłowski Patryk |
92 |
48 |
42.3 |
5 |
11 |
6 |
Paszylk Adam |
92 |
48 |
42.5 |
6 |
10 |
7 |
Zienkowski Michał |
92 |
34 |
42.6 |
7 |
9 |
8 |
Guzik Patryk |
92 |
34 |
42.7 |
8 |
8 |
9 |
Sadowski Wojciech |
94 |
48 |
42.9 |
9 |
7 |
10 |
Ekman Adam |
92 |
16 |
43.3 |
10 |
6 |
11 |
Tatarek Sławomir |
92 |
48 |
43.4 |
11 |
5 |
12 |
Ridziński Szymon |
92 |
18 |
44.0 |
12 |
4 |
13 |
Rutkowski Michał |
93 |
33 |
44.2 |
13 |
3 |
14 |
Richert Kamil |
92 |
33 |
44.4 |
14 |
2 |
15 |
Czerka Michał |
92 |
48 |
44.5 |
15 |
1 |
16 |
Włodarczyk Tomasz |
92 |
2 |
44.9 |
16 |
|
17 |
Zydroń Daniel |
92 |
29 |
45.1 |
17 |
|
18 |
Kłos Kasper |
93 |
33 |
45.2 |
18 |
|
19 |
Fiedosiuk Bartosz |
92 |
29 |
45.5 |
19 |
|
20 |
Majchrowicz Maciej |
92 |
48 |
45.8 |
20 |
|
21 |
Wilanka Przemek |
93 |
12 |
46.0 |
21 |
|
22 |
Lewoc Adrian |
92 |
33 |
46.4 |
22 |
|
23 |
Falow Adrian |
93 |
33 |
46.6 |
23 |
|
24 |
Kowalewski Rafał |
92 |
29 |
46.9 |
24 |
|
25 |
Matuszewski Adrian |
94 |
3 |
47.7 |
25 |
|
26 |
Szymański Jakub |
93 |
29 |
49.0 |
26 |
|
27 |
Augustyn Patryk |
94 |
3 |
50.4 |
27 |
|
28 |
Nowicki Filip |
93 |
12 |
51.8 |
28 |
|
29 |
Zawada Dominik |
94 |
12 |
54.8 |
29 |
|
30 |
Sokołowski Patryk |
94 |
12 |
60.6 |
30 |
|
31 |
Pokrzywiński Łukasz |
94 |
12 |
62.1 |
31 |
|
32 |
Kulik Ilja |
92 |
16 |
44.4 |
PK |
|
33 |
Postępski Szymon |
93 |
3 |
44.6 |
PK |
|
34 |
Wolszleger Jakub |
92 |
28 |
46.7 |
PK |
|
600 m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Białoskórska Pola |
92 |
33 |
1:52.9 |
1 |
15 |
2 |
Rudzińska Sandra |
92 |
18 |
1:54.9 |
2 |
14 |
3 |
Keler Dominika |
93 |
29 |
2:01.9 |
3 |
13 |
4 |
Patoka Agnieszka |
93 |
33 |
2:02.6 |
4 |
12 |
5 |
Dombrowska Angelika |
92 |
34 |
2:06.2 |
5 |
11 |
6 |
Grzenkowitz Karina |
94 |
48 |
2:11.7 |
6 |
10 |
7 |
Hawryszczak Marta |
93 |
29 |
2:11.9 |
7 |
9 |
8 |
Maśczak Natalia |
94 |
29 |
2:19.3 |
8 |
8 |
9 |
Witek Maria |
94 |
29 |
2:20.5 |
9 |
7 |
10 |
Chrzanowska Adrianna |
94 |
29 |
2:24.8 |
10 |
6 |
11 |
Malinowska Sylwia |
94 |
29 |
2:25.9 |
11 |
5 |
1000 m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Wolniak Kasper |
94 |
33 |
2:57.8 |
1 |
15 |
2 |
Kłos Grzegorz |
92 |
2 |
2:59.9 |
2 |
14 |
3 |
Kubiński Karol |
93 |
34 |
3:01.6 |
3 |
13 |
4 |
Tyszko Adam |
92 |
33 |
3:02.1 |
4 |
12 |
5 |
Długozima Adrian |
93 |
2 |
3:04.6 |
5 |
11 |
6 |
Bylec Victor |
93 |
3 |
3:05.2 |
6 |
10 |
7 |
Janiszewski Bartosz |
92 |
48 |
3:06.7 |
7 |
9 |
8 |
Rosciszewski Michał |
92 |
33 |
3:09.0 |
8 |
8 |
9 |
Snochowski Krystian |
92 |
34 |
3:10.9 |
9 |
7 |
10 |
Wyczyński Łukasz |
92 |
34 |
3:11.8 |
10 |
6 |
11 |
Podolak Marcin |
93 |
2 |
3:12.9 |
11 |
5 |
12 |
Zalewski Jakub |
93 |
33 |
3:13.5 |
12 |
4 |
13 |
Szulta Michał |
92 |
2 |
3:13.8 |
12 |
4 |
14 |
Porowski Michał |
92 |
3 |
3:16.3 |
14 |
2 |
15 |
Rościszewski Piotr |
92 |
33 |
3:17.0 |
15 |
1 |
16 |
Markielewicz Tomasz |
92 |
3 |
3:26.2 |
16 |
|
17 |
Urbański Sebastian |
93 |
3 |
3:28.1 |
17 |
|
18 |
Ekman Adam |
92 |
16 |
3:13.5 |
PK |
|
19 |
Szreder Damian |
93 |
3 |
3:22.6 |
PK |
|
Chód sportowy 1000 m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Stasiewicz Marta |
92 |
48 |
5:02.4 |
1 |
15 |
2 |
Kułdo Joanna |
92 |
33 |
5:22.0 |
2 |
14 |
3 |
Gardocka Marta |
92 |
18 |
5:25.7 |
3 |
13 |
4 |
Garska Marta |
93 |
33 |
5:43.6 |
4 |
12 |
5 |
Witaja Monika |
94 |
48 |
5:43.7 |
5 |
11 |
6 |
Jankowska aleksandra |
94 |
48 |
5:43.8 |
6 |
10 |
7 |
Maj Karolina |
92 |
34 |
5:55.3 |
7 |
9 |
8 |
Hildebrand Diana |
95 |
48 |
6:06.8 |
8 |
8 |
9 |
Mućk Dominika |
92 |
2 |
6:16.9 |
9 |
7 |
10 |
Warszawska Patrycja |
93 |
33 |
6:26.3 |
10 |
6 |
Chód sportowy 2000 m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Telega Mikołaj |
92 |
33 |
11:46.8 |
1 |
15 |
2 |
Goerick Szymon |
93 |
33 |
11:46.9 |
2 |
14 |
3 |
Weyr Karol |
92 |
12 |
12:28.5 |
3 |
13 |
4 |
Krause Konrad |
94 |
33 |
12:35.5 |
4 |
12 |
5 |
Widanka Przemysław |
93 |
12 |
12:43.1 |
5 |
11 |
6 |
Hefta Paweł |
92 |
33 |
13:06.2 |
6 |
10 |
7 |
Rostocki Michał |
94 |
48 |
13:12.3 |
7 |
9 |
8 |
Szulc Robert |
94 |
48 |
13:24.1 |
8 |
8 |
9 |
Jarzyński Jakub |
94 |
48 |
13:31.5 |
9 |
7 |
Pchnięcie kulą dziewcząt – 3 kg |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Kańska Magdalena |
93 |
33 |
9.21 |
1 |
15 |
2 |
Tomiak Patrycja |
92 |
48 |
8.83 |
2 |
14 |
3 |
Stenka Maja |
93 |
33 |
8.63 |
3 |
13 |
4 |
Makurat Natalia |
94 |
48 |
8.30 |
4 |
12 |
5 |
Tubinis Aleksandra |
92 |
34 |
7.96 |
5 |
11 |
6 |
Świtkowska Kamila |
92 |
18 |
7.92 |
6 |
10 |
7 |
Kisielewska Joanna |
93 |
29 |
7.84 |
7 |
9 |
8 |
Stempińska Patrycja |
93 |
29 |
7.60 |
8 |
8 |
9 |
Dembek Dominika |
92 |
34 |
7.57 |
9 |
7 |
10 |
Plichta Dorota |
94 |
29 |
7.46 |
10 |
6 |
11 |
Grabowska Magda |
93 |
29 |
7.37 |
11 |
5 |
12 |
Balińska Klaudia |
92 |
33 |
7.22 |
12 |
4 |
13 |
Żuk Natalia |
93 |
29 |
7.18 |
13 |
3 |
14 |
Zarzycka Aleksandra |
93 |
33 |
7.14 |
14 |
2 |
15 |
Roda Anna |
93 |
33 |
6.96 |
15 |
1 |
16 |
Lubińska Kamila |
92 |
34 |
6.93 |
16 |
|
17 |
Konkol Magdalena |
92 |
29 |
6.77 |
17 |
|
18 |
Bujacz Barbara |
93 |
29 |
6.71 |
18 |
|
19 |
Nadolska Jagoda |
93 |
29 |
6.70 |
19 |
|
20 |
Rapant Klaudia |
94 |
29 |
6.65 |
20 |
|
21 |
Sąpór Aleksandra |
94 |
29 |
6.41 |
21 |
|
22 |
Fritz Patrycja |
93 |
29 |
6.10 |
22 |
|
23 |
Łammek Katarzyna |
93 |
29 |
5.97 |
23 |
|
24 |
Prądnicka Arleta |
93 |
29 |
5.07 |
24 |
|
25 |
Wiraszka Emila |
95 |
29 |
4.58 |
25 |
|
26 |
Jankowska Aleksandra |
94 |
48 |
7.00 |
PK |
|
27 |
Keler Dominika |
93 |
29 |
- |
|
|
Pchnięcie kulą chłopców – 4 kg |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Górak Maciej |
92 |
16 |
15.16 |
1 |
15 |
2 |
Czajka Jakub |
92 |
33 |
13.70 |
2 |
14 |
3 |
Lulis Patryk |
92 |
33 |
12.55 |
3 |
13 |
4 |
Kolasiński Jan |
93 |
33 |
12.04 |
4 |
12 |
5 |
Nowakowic Sasza |
92 |
2 |
11.97 |
5 |
11 |
6 |
Mrozewski Patryk |
92 |
34 |
11.76 |
6 |
10 |
7 |
Bławat Bartosz |
92 |
34 |
11.68 |
7 |
9 |
8 |
Gąsiorowski Jakub |
92 |
33 |
10.46 |
8 |
8 |
9 |
Rajca Mikołaj |
92 |
33 |
10.41 |
9 |
7 |
10 |
Bartoszewski Patryk |
92 |
34 |
10.37 |
10 |
6 |
11 |
Kundo Michał |
93 |
33 |
10.23 |
11 |
5 |
12 |
Liebon Krzysztof |
92 |
33 |
10.07 |
12 |
4 |
13 |
Karcz Paweł |
92 |
48 |
9.75 |
13 |
3 |
14 |
Pietrzykowski Łukasz |
92 |
2 |
9.66 |
14 |
2 |
15 |
Szczęsny Paweł |
92 |
2 |
9.26 |
15 |
1 |
16 |
Filipkowski Marcin |
94 |
3 |
8.61 |
16 |
|
17 |
Lelwic Łukasz |
92 |
48 |
8.25 |
17 |
|
18 |
Dąbrowski Paweł |
94 |
3 |
7.80 |
18 |
|
Skok w dal dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Nakielska Weronika |
92 |
16 |
4.65 |
1 |
15 |
2 |
Stachura Petra |
92 |
33 |
4.44 |
2 |
14 |
3 |
Neumann Sylwia |
92 |
34 |
4.32 |
3 |
13 |
4 |
Wilczewska Dagmara |
94 |
33 |
4.26 |
4 |
12 |
5 |
Szydłowska Patrycja |
93 |
3 |
4.15 |
5 |
11 |
6 |
Kwidzińska Sandra |
94 |
34 |
3.99 |
6 |
10 |
7 |
Michalska Marta |
92 |
48 |
3.90 |
7 |
9 |
8 |
Zych Patrycja |
92 |
29 |
3.89 |
8 |
8 |
9 |
Klimek Aleksandra |
92 |
29 |
3.28 |
9 |
7 |
10 |
Neumann Izabela |
94 |
34 |
- |
|
|
Skok w dal chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Górny Paweł |
92 |
33 |
5.46 |
1 |
15 |
2 |
Wysocki Paweł |
92 |
34 |
5.41 |
2 |
14 |
3 |
Olesiński Wojciech |
92 |
28 |
5.25 |
3 |
13 |
4 |
Henning Paweł |
92 |
48 |
5.20 |
4 |
12 |
5 |
Kloc Konrad |
94 |
48 |
5.19 |
5 |
11 |
6 |
Nurkowski Łukasz |
92 |
33 |
5.15 |
6 |
10 |
7 |
Stefański Karol |
94 |
48 |
5.10 |
7 |
9 |
8 |
Wijata Karol |
93 |
29 |
4.97 |
8 |
8 |
9 |
Kwidzyński Mariusz |
92 |
34 |
4.94 |
9 |
7 |
10 |
Pytyński Amadeusz |
92 |
29 |
4.86 |
10 |
6 |
11 |
Gornowicz Przemek |
92 |
34 |
4.76 |
11 |
5 |
12 |
Gudziak Mariusz |
92 |
16 |
4.62 |
12 |
4 |
13 |
Pawelczyk Wojciech |
94 |
33 |
4.56 |
13 |
3 |
14 |
Ciba Maksymilian |
94 |
16 |
4.54 |
14 |
2 |
15 |
Osowski Kamil |
94 |
3 |
4.43 |
15 |
1 |
16 |
Zasuwik Daniel |
94 |
29 |
4.35 |
16 |
|
17 |
Urbański Sebastian |
93 |
3 |
4.30 |
17 |
|
18 |
Szelbracikowski Dawid |
94 |
12 |
4.00 |
18 |
|
19 |
Bujak Adrian |
93 |
12 |
3.98 |
19 |
|
20 |
Słomiński Tomasz |
93 |
12 |
3.94 |
20 |
|
21 |
Szreder Damian |
93 |
3 |
3.68 |
21 |
|
22 |
Schattchneider Mirosław |
93 |
12 |
4.63 |
PK |
|
23 |
Teleszko Jakub |
93 |
GOKF |
4.61 |
PK |
|
24 |
Walczak Jacek |
92 |
29 |
4.28 |
PK |
|
25 |
Kamrowski Jakub |
94 |
GOKF |
4.11 |
PK |
|
26 |
Kilarski Adrian |
93 |
16 |
- |
|
|
LP
|
Gimnazjum
|
Punkty zdobyte w I edycji |
Punkty zdobyte w II edycji |
Punkty zdobyte w III edycji |
Punkty zdobyte w IVedycji |
Punkty po IV edycjach
|
Miejsce |
1. |
33 |
310 |
249 |
342 |
398 |
1299 |
I |
2. |
48 |
15 |
316 |
331 |
244 |
906 |
II |
3. |
34 |
173 |
177 |
195 |
186 |
731 |
III |
4. |
16 |
255 |
176 |
43 |
94 |
568 |
IV |
5. |
29 |
113 |
128 |
124 |
161 |
526 |
V |
6. |
2 |
124 |
94 |
88 |
86 |
392 |
VI |
7. |
7 |
111 |
91 |
59 |
- |
261 |
VII |
8. |
28 |
70 |
45 |
72 |
51 |
238 |
VIII |
9. |
13 |
50 |
21 |
40 |
41 |
152 |
IX |
10. |
3 |
25 |
- |
76 |
46 |
147 |
X |
11. |
18 |
27 |
27 |
30 |
41 |
125 |
XI |
12. |
12 |
12 |
- |
- |
24 |
36 |
XII |
13. |
Rotmanka |
- |
33 |
- |
- |
33 |
XIII |
14. |
GOKF |
5 |
14 |
12 |
- |
31 |
XIV |
15. |
27 |
- |
20 |
- |
- |
20 |
XV |
16. |
4 Pruszcz |
- |
19 |
- |
- |
19 |
XVI |
17. |
46 |
- |
- |
10 |
- |
10 |
XVII |
18. |
43 |
- |
- |
- |
10 |
10 |
XVIII |
19. |
K.Wojtyły |
- |
8 |
- |
- |
8 |
XIX |
20. |
21 |
- |
7 |
- |
- |
7 |
XX |
21. |
11 |
- |
- |
5 |
- |
5 |
XXI |
wtorki - 16.00
czwartki - 16.00
soboty - 10.00