60m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Gronda Klaudia |
98 |
47 |
8,6 F |
1 |
15 |
2 |
Skibińska Natalia |
98 |
70 |
9,1 F |
2 |
14 |
3 |
DąbrowskaMaja |
00 |
81 |
9,2 F |
3 |
13 |
4 |
Sobolewska Anna |
98 |
70 |
9,4 F |
4 |
12 |
5 |
Stankiewicz Dominika |
99 |
11 |
9,5 F |
5 |
11 |
6 |
Łukaszewska Ida |
99 |
11 |
9,6 |
6 |
10 |
7 |
Hinz Martyna |
98 |
70 |
9,9 |
7 |
9 |
8 |
Korkosz Malwina |
98 |
47 |
9,9 |
7 |
9 |
9 |
Walentukiewicz Malwina |
00 |
81 |
10,3 |
9 |
7 |
10 |
Kowalczyk Hanna |
00 |
81 |
10,7 |
10 |
6 |
11 |
Sykutera Julianna |
99 |
81 |
11,5 |
11 |
5 |
15 |
Ślifirska Agata |
98 |
11 |
9,8 |
PK |
|
12 |
Werc Barbara |
00 |
81 |
9,9 |
PK |
|
13 |
Sulikowska Lidia |
00 |
81 |
10,0 |
PK |
|
14 |
Littwin Adrianna |
98 |
2 |
10,1 |
PK |
|
60m chłopców
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Zwierski Patryk |
98 |
2 |
8,7 F |
1 |
15 |
2 |
Lisiecki Jakub |
98 |
47 |
9,2 F |
2 |
14 |
3 |
Pozorski Paweł |
99 |
11 |
9,3 F |
3 |
13 |
4 |
Runowski Przemysław |
00 |
81 |
9,7 F |
4 |
12 |
5 |
Janas Dawid |
99 |
81 |
9,9 F |
5 |
11 |
6 |
Borowiec Piotr |
99 |
70 |
9,6 |
6 |
10 |
7 |
Skalski Radosław |
99 |
81 |
9,7 |
7 |
9 |
8 |
Szynecki Paweł |
98 |
11 |
9,8 |
8 |
8 |
9 |
Urbanowicz Karol |
01 |
11 |
9,8 |
8 |
8 |
10 |
Nowotnik Sebastian |
99 |
47 |
10,1 |
10 |
6 |
11 |
Elgert Mikołaj |
00 |
81 |
10,3 |
11 |
5 |
12 |
Deja Paweł |
99 |
49 |
9,8 |
PK |
|
13 |
Schadach Daniel |
98 |
11 |
9,9 |
PK |
|
14 |
Staniuk Witold |
99 |
49 |
10,1 |
PK |
|
15 |
Dowbór Jakub |
99 |
49 |
12,0 |
PK |
|
300m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Walińska Natalia |
99 |
11 |
51,9 |
1 |
15 |
2 |
Strzelecka Emilia |
98 |
62 |
54,8 |
2 |
14 |
3 |
Nurkowska Agata |
99 |
81 |
55,6 |
3 |
13 |
4 |
Dudciak Katarzyna |
98 |
47 |
57,2 |
4 |
12 |
5 |
Kulesza Julia |
00 |
81 |
57,6 |
5 |
11 |
6 |
Grzelec Lucyna |
98 |
70 |
57,9 |
6 |
10 |
7 |
Mączyńska Claudia |
99 |
81 |
58,3 |
7 |
9 |
8 |
Rajca Aleksandra |
00 |
81 |
58,8 |
8 |
8 |
9 |
Przytulska Karolina |
98 |
49 |
60,0 |
9 |
7 |
10 |
Jareczuk Zofia |
99 |
81 |
60,3 |
10 |
6 |
11 |
Bogusz Patrycja |
98 |
11 |
64,8 |
11 |
5 |
12 |
Baranowska Marta |
00 |
81 |
65,6 |
12 |
4 |
13 |
Tomsia Zuzanna |
00 |
81 |
66,3 |
13 |
3 |
14 |
Klebba Karolina |
98 |
49 |
63,8 |
PK |
|
300m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Wilczak Michał |
98 |
47 |
49,6 |
1 |
15 |
2 |
Chudy Błażej |
98 |
81 |
50,8 |
2 |
14 |
3 |
Krawczyk Maciej |
99 |
81 |
52,4 |
3 |
13 |
4 |
Ochędzan Bartosz |
98 |
47 |
55,2 |
4 |
12 |
5 |
Łeszczyński Michał |
99 |
81 |
56,1 |
5 |
11 |
6 |
Bobrowski Adrian |
98 |
47 |
56,4 |
6 |
10 |
7 |
Szymański Marcel |
00 |
81 |
63,3 |
7 |
9 |
8 |
Kotłowski Adrian |
00 |
81 |
63,3 |
7 |
9 |
9 |
Begrański Kacper |
99 |
81 |
51,3 |
PK |
|
10 |
Litorowicz Patryk |
98 |
49 |
55,3 |
PK |
|
11 |
Bąkowski Michał |
99 |
81 |
58,4 |
PK |
|
12 |
Kowalczyk Jakub |
98 |
62 |
63,3 |
PK |
|
600m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Filipczuk Ewa |
98 |
70 |
2:02,2 |
1 |
15 |
2 |
Hopa Klaudia |
99 |
81 |
2:05,9 |
2 |
14 |
3 |
Jankowska Paulina |
99 |
70 |
2:11,3 |
3 |
13 |
4 |
Piotrowska Kamila |
98 |
47 |
2:13,4 |
4 |
12 |
5 |
Topolska Agata |
98 |
70 |
2:15,6 |
5 |
11 |
6 |
Jędrzejczak Kamila |
98 |
47 |
2:20,6 |
6 |
10 |
7 |
Kęstowicz Kinga |
99 |
70 |
2:30,3 |
7 |
9 |
1000m chłopców
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Bucholc Dominik |
98 |
70 |
3:32,8 |
1 |
15 |
2 |
Kulpaczyński Łukasz |
98 |
81 |
3:38,8 |
2 |
14 |
3 |
Gerlee Iwo |
99 |
70 |
3:45,2 |
3 |
13 |
4 |
Deja Paweł |
99 |
49 |
3:51,9 |
4 |
12 |
5 |
Chodubski Kamil |
99 |
49 |
3:53,9 |
5 |
11 |
6 |
Staniuk Witold |
99 |
49 |
4:02,2 |
6 |
10 |
7 |
Owsianko Piotr |
98 |
11 |
4:08,1 |
7 |
9 |
8 |
Kobierzyński Kamil |
98 |
47 |
4:12,6 |
8 |
8 |
9 |
Kowalski Szymon |
98 |
47 |
4:14,9 |
9 |
7 |
10 |
Zarzycki Paweł |
00 |
81 |
4:16,9 |
10 |
6 |
11 |
Czerkawski Mateusz |
98 |
11 |
4:00,9 |
PK |
|
12 |
Pozorski Paweł |
99 |
11 |
4:10,2 |
PK |
|
1000m chód dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Littwin Adrianna |
98 |
2 |
6:02,6 |
1 |
15 |
2 |
Gałązka Emilia |
98 |
47 |
6:10,4 |
2 |
14 |
3 |
Kuzińska Aleksandra |
99 |
81 |
6:26,2 |
3 |
13 |
4 |
Januszek Weronika |
99 |
81 |
6:28,5 |
4 |
12 |
5 |
Pawłowska Celina |
98 |
47 |
6:37,5 |
5 |
11 |
6 |
Wojciul Agnieszka |
99 |
47 |
6:45,8 |
6 |
10 |
7 |
Goździelewska Kamila |
99 |
11 |
7:07,6 |
7 |
9 |
8 |
Urbanowicz Julia |
98 |
49 |
7:12,1 |
8 |
8 |
9 |
Gajewska Klaudia |
99 |
11 |
6:29,4 |
PK |
|
10 |
Stankiewicz Dominika |
99 |
11 |
6:41,5 |
PK |
|
11 |
Klebba Karolina |
98 |
49 |
7:16,5 |
PK |
|
1500m chód chłopców
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Ślaski Emil |
98 |
47 |
9:03,4 |
1 |
15 |
2 |
Mikołajewski Piotr |
98 |
47 |
9:04,7 |
2 |
14 |
3 |
Błaszkiewicz Samuel |
98 |
47 |
9:34,4 |
3 |
13 |
4 |
Zieziula Damian |
99 |
11 |
10:21,9 |
4 |
12 |
5 |
Gąsiorowski Dawid |
98 |
11 |
10:34,7 |
5 |
11 |
6 |
Buksak Szymon |
99 |
81 |
10:36,1 |
6 |
10 |
7 |
Kolm Marcin |
99 |
81 |
10:42,4 |
7 |
9 |
8 |
Stanek Witold |
99 |
49 |
10:43,9 |
8 |
8 |
9 |
Dowbor Jakub |
99 |
49 |
11:17,7 |
9 |
7 |
10 |
Jaszewski Jakub |
99 |
47 |
11:26,9 |
10 |
6 |
Pchnięcie kulą dziewcząt
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Mroczkowska Weronika |
98 |
11 |
9,34 |
1 |
15 |
2 |
Nowak Klaudia |
99 |
11 |
6,91 |
2 |
14 |
3 |
Knigawka Anna |
99 |
62 |
6,71 |
3 |
13 |
4 |
Snarska Paulina |
98 |
47 |
6,59 |
4 |
12 |
5 |
Federska Joanna |
98 |
11 |
6,47 |
5 |
11 |
6 |
Młodzianowska Dominika |
98 |
62 |
6,36 |
6 |
10 |
7 |
Więckowska Justyna |
98 |
47 |
6,22 |
7 |
9 |
8 |
Jabłońska Adrianna |
98 |
47 |
5,77 |
8 |
8 |
9 |
Downar Adriana |
98 |
47 |
5,56 |
9 |
7 |
10 |
Kułaga Natalia |
99 |
47 |
5,24 |
10 |
6 |
11 |
Żołnowska Dagmara |
99 |
47 |
4,98 |
11 |
5 |
12 |
Nowocień Pamela |
98 |
49 |
4,97 |
12 |
4 |
13 |
Beratz Małgorzata |
99 |
11 |
4,40 |
13 |
3 |
14 |
Fede Sandra |
99 |
11 |
6,22 |
PK |
|
15 |
Cholka Ewelina |
98 |
62 |
6,07 |
PK |
|
Pchnięcie kulą chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Janusz Damian |
98 |
42 |
10,43 |
1 |
15 |
2 |
Szok Mateusz |
98 |
47 |
9,76 |
2 |
14 |
3 |
Szymczak Mateusz |
98 |
81 |
9,52 |
3 |
13 |
4 |
Zawal Przemek |
98 |
47 |
9,42 |
4 |
12 |
5 |
Radtke Tomek |
98 |
47 |
9,15 |
5 |
11 |
6 |
Tymański Kosma |
98 |
42 |
8,85 |
6 |
10 |
7 |
Sławek Oskar |
98 |
62 |
8,38 |
7 |
9 |
8 |
Bergański Kacper |
99 |
81 |
7,70 |
8 |
8 |
9 |
Zdzibłowski Mateusz |
98 |
11 |
7,30 |
9 |
7 |
10 |
Jurkiewicz Dominik |
98 |
62 |
7,20 |
10 |
6 |
11 |
Kostrzębski Jan |
98 |
42 |
7,08 |
11 |
5 |
12 |
Bąkowski Michał |
99 |
81 |
5,95 |
12 |
4 |
13 |
Gładzki Kacper |
99 |
49 |
5,88 |
13 |
3 |
14 |
Lewandowki Tomek |
98 |
81 |
10,25 |
PK |
|
15 |
Mikołajewski Piotr |
98 |
47 |
8,81 |
PK |
|
16 |
Konopa Mikołaj |
98 |
47 |
7,73 |
PK |
|
17 |
Kowalski Szymon |
98 |
47 |
7,33 |
PK |
|
18 |
Chudy Błażej |
98 |
81 |
6,87 |
PK |
|
Rzut piłeczką palantową dziewcząt
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Marcinkowska Marta |
98 |
42 |
50,00 |
1 |
15 |
2 |
Mróz Wiktoria |
98 |
11 |
40,00 |
2 |
14 |
3 |
Gajewska Klaudia |
99 |
11 |
34,00 |
3 |
13 |
4 |
Cholka Ewelina |
98 |
62 |
30,00 |
4 |
12 |
5 |
Fede Sandra |
99 |
11 |
29,00 |
5 |
11 |
6 |
Sulikowska Lidia |
00 |
81 |
25,50 |
6 |
10 |
7 |
Werc Barbara |
00 |
81 |
25,00 |
7 |
9 |
8 |
Federska Joanna |
98 |
11 |
25,50 |
PK |
|
Rzut piłeczką palantową chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Lewandowski Tomasz |
98 |
81 |
48,00 |
1 |
15 |
2 |
Rulka Bartosz |
97 |
11 |
46,50 |
2 |
14 |
3 |
Czapliński Krystian |
98 |
62 |
43,00 |
3 |
13 |
4 |
Graczyk Damian |
98 |
11 |
39,50 |
4 |
12 |
5 |
Konopa Mikołaj |
98 |
47 |
38,00 |
5 |
11 |
6 |
Czerkawski Mateusz |
98 |
11 |
37,50 |
6 |
10 |
7 |
Tyszko Marek |
99 |
11 |
37,00 |
7 |
9 |
8 |
Kaczmarek Kamil |
98 |
11 |
37,00 |
7 |
9 |
9 |
Głępicki Bartosz |
99 |
62 |
34,50 |
9 |
7 |
10 |
Zieliński Piotr |
00 |
81 |
33,00 |
10 |
6 |
11 |
Schadach Daniel |
98 |
11 |
32,50 |
11 |
5 |
12 |
Przekop Adrian |
99 |
49 |
27,00 |
14 |
4 |
13 |
Szymczak Mateusz |
98 |
81 |
48,00 |
PK |
|
14 |
Urbanowicz Karol |
01 |
11 |
41,00 |
PK |
|
15 |
Łangowski Kamil |
98 |
11 |
38,50 |
PK |
|
16 |
Ziezilna Damian |
99 |
11 |
37,00 |
PK |
|
17 |
Szawliński Adam |
98 |
42 |
32,50 |
PK |
|
18 |
Deja Paweł |
99 |
49 |
32,50 |
PK |
|
19 |
Gąsiorowski Dawid |
98 |
11 |
31,50 |
PK |
|
20 |
Staniuk Witold |
99 |
49 |
28,00 |
PK |
|
Skok w dal dziewcząt
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Sarlej Zuzanna |
99 |
81 |
4,48 |
1 |
15 |
2 |
Podwiązka Angelika |
98 |
47 |
4,04 |
2 |
14 |
3 |
Kalinowska Katarzyna |
98 |
47 |
4,03 |
3 |
13 |
4 |
Nowak Agnieszka |
98 |
42 |
3,94 |
4 |
12 |
5 |
Klebba Karolina |
98 |
49 |
3,92 |
5 |
11 |
6 |
Wieczorek Karolina |
98 |
47 |
3,90 |
6 |
10 |
7 |
Ślifirska Agata |
98 |
11 |
3,89 |
7 |
9 |
8 |
Tessa Syntia |
99 |
11 |
3,60 |
8 |
8 |
9 |
Ćwiklińska Natalia |
98 |
11 |
3,55 |
9 |
7 |
10 |
Buszman Patrycja |
98 |
11 |
3,45 |
10 |
6 |
11 |
Łukaszewska Ida |
99 |
11 |
3,65 |
PK |
|
12 |
Kulesza Wiktoria |
99 |
49 |
2,94 |
PK |
|
13 |
Przytulska Karolina |
98 |
49 |
2,91 |
PK |
|
Skok w dal chłopców
|
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Myszk Maciej |
98 |
81 |
4,59 |
1 |
15 |
2 |
Gawin Krystian |
99 |
81 |
4,10 |
2 |
14 |
3 |
Kopeć Mateusz |
98 |
47 |
4,07 |
3 |
13 |
4 |
Szawliński Adam |
98 |
42 |
4,06 |
4 |
12 |
5 |
Kadelski Marcin |
98 |
62 |
4,01 |
5 |
11 |
6 |
Kwaitkowski Kacper |
99 |
11 |
3,54 |
6 |
10 |
7 |
Ardanowski Filip |
00 |
81 |
3,48 |
7 |
9 |
8 |
Gąsiorowski Dawid |
98 |
11 |
3,54 |
PK |
|
LP |
Numer szkoły |
Punkty z I edycji |
Punkty z II edycji
|
Punkty po II edycjach
|
Miejsce |
1. |
11 |
379 |
298 |
677 |
I |
2. |
47 |
315 |
358 |
673 |
II |
3. |
81 |
- |
374 |
374 |
III |
4. |
49 |
271 |
85 |
356 |
IV |
5. |
2 |
240 |
30 |
270 |
V |
6. |
42 |
135 |
69 |
204 |
VI |
7. |
70 |
- |
131 |
131 |
VII |
8. |
85 |
120 |
- |
120 |
VIII |
9. |
62 |
- |
95 |
95 |
IX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
wtorki - 16.00
czwartki - 16.00
soboty - 10.00