60 m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Surma Weronika |
96 |
81 |
9,5 F |
1 |
15 |
2 |
Urbanowicz Katarzyna |
96 |
11 |
9,8 F |
2 |
14 |
3 |
Jasińska Marta |
96 |
47 |
10,0 F |
3 |
13 |
4 |
Majewska Julia |
97 |
18 |
10,2 F |
4 |
12 |
5 |
Dziwalska Patrycja |
97 |
81 |
10,5 F |
5 |
11 |
6 |
Bartelik Natalia |
97 |
81 |
10,1 |
6 |
10 |
7 |
Jeznach Natalia |
97 |
81 |
10,3 |
7 |
9 |
8 |
Hołubowska Weronika |
98 |
2 |
10,4 |
8 |
8 |
9 |
Weryszko Oliwia |
98 |
2 |
10,4 |
8 |
8 |
10 |
Krakja Julia |
97 |
81 |
10,5 |
10 |
6 |
11 |
Ziemianek Karolina |
97 |
18 |
10,8 |
11 |
5 |
12 |
Littwin Adrianna |
98 |
2 |
11,0 |
12 |
4 |
13 |
Gierc Marta |
98 |
2 |
11,3 |
13 |
3 |
14 |
Głowacz Zuzia |
98 |
2 |
11,3 |
13 |
3 |
15 |
Czuchaj Joanna |
98 |
2 |
11,8 |
15 |
1 |
60m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
3 |
Woźniak Patryk |
96 |
81 |
8,5 F |
1 |
15 |
4 |
Jabłoński Patryk |
96 |
79 |
8,6 F |
2 |
14 |
1 |
Biedrzycki Kajetan |
96 |
19 |
8,7 F |
3 |
13 |
5 |
Benetkiewicz Radek |
96 |
49 |
9,0 F |
4 |
12 |
2 |
Pikulski Paweł |
97 |
47 |
9,3 F |
5 |
11 |
6 |
Potarowcz Mateusz |
96 |
11 |
9,2 |
6 |
10 |
7 |
Szmid Filip |
96 |
81 |
9,3 |
7 |
9 |
8 |
Poźniak Mateusz |
97 |
47 |
9,4 |
8 |
8 |
9 |
Bigus Maciej |
96 |
47 |
9,4 |
8 |
8 |
10 |
Regel Bartosz |
96 |
81 |
9,5 |
10 |
6 |
11 |
Kwiatkowski Patryk |
96 |
11 |
9,6 |
11 |
5 |
12 |
Ziemnicki Michał |
96 |
81 |
10,0 |
12 |
4 |
13 |
Radzimski Adrian |
96 |
47 |
10,0 |
12 |
4 |
14 |
Przeszło Oskar |
96 |
47 |
10,3 |
14 |
2 |
15 |
Szymański Hubert |
98 |
81 |
10,6 |
15 |
1 |
16 |
Piłat Szymon |
98 |
2 |
10,6 |
15 |
1 |
17 |
Brzózka Paweł |
98 |
81 |
10,7 |
17 |
|
18 |
Tessar Michał |
98 |
81 |
10,9 |
18 |
|
19 |
Wójcik Bartosz |
98 |
2 |
11,0 |
19 |
|
20 |
Pierończyk Michał |
98 |
81 |
11,2 |
20 |
|
21 |
Omar Dawid |
98 |
2 |
11,4 |
21 |
|
22 |
Murzicz Jan |
98 |
2 |
11,8 |
22 |
|
23 |
Łączkowski Artur |
97 |
79 |
9.1 |
PK |
|
24 |
Środek Oskar |
97 |
11 |
10,1 |
PK |
|
300m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Orłowska Dominika |
96 |
19 |
51,5 |
1 |
15 |
2 |
Karnilok Magdalena |
97 |
19 |
53,8 |
2 |
14 |
3 |
Przybylska Paulina |
96 |
47 |
54,4 |
3 |
13 |
4 |
Pióreczka Eliza |
97 |
19 |
55,1 |
4 |
12 |
5 |
Gill Klaudia |
96 |
47 |
55,6 |
5 |
11 |
6 |
Grodziewicz Klaudia |
97 |
18 |
59,1 |
6 |
10 |
7 |
Pietrzak Kinga |
96 |
47 |
61,6 |
7 |
9 |
8 |
Fedirka Klaudia |
96 |
18 |
62,2 |
8 |
8 |
9 |
Piepka Weronika |
98 |
81 |
63,1 |
9 |
7 |
10 |
Jarłaczyńska-Kardela Ala |
97 |
47 |
63,7 |
10 |
6 |
11 |
Bujara Magdalena |
97 |
47 |
64,0 |
11 |
5 |
12 |
Król Karolina |
97 |
49 |
64,9 |
12 |
4 |
13 |
Bernat Paulina |
97 |
49 |
65,3 |
13 |
3 |
14 |
Budnarowska Patrycja |
96 |
18 |
65,5 |
14 |
2 |
15 |
Pieniążek Katarzyna |
97 |
47 |
66,4 |
15 |
1 |
16 |
Mroczka Martyna |
98 |
81 |
67,2 |
16 |
|
17 |
Bobera Paulina |
98 |
81 |
68,0 |
17 |
|
18 |
Kowalczyk Weronika |
98 |
81 |
70,1 |
18 |
|
19 |
Jakubaszko Michalina |
97 |
47 |
71,6 |
19 |
|
20 |
Spychała Aleksandra |
97 |
47 |
72,3 |
20 |
|
21 |
Budnik Nicole |
97 |
47 |
74,9 |
21 |
|
22 |
Hołubowska Weronika |
98 |
2 |
66,3 |
PK |
|
23 |
Głowacz Zuzanna |
98 |
2 |
67,1 |
PK |
|
24 |
Cekała Karolina |
96 |
18 |
71,8 |
PK |
|
300m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Kaniowski Damian |
97 |
79 |
50,4 |
1 |
15 |
2 |
Starczewski Jarosław |
97 |
47 |
51,4 |
2 |
14 |
3 |
Łaczkowski Artur |
97 |
79 |
51,6 |
3 |
13 |
4 |
Makowski Jakub |
96 |
11 |
52,4 |
4 |
12 |
5 |
Pietrzak Mateusz |
97 |
79 |
53,3 |
5 |
11 |
6 |
Jurczenia Karol |
96 |
19 |
53,7 |
6 |
10 |
7 |
Wypijewski Kamil |
96 |
11 |
53,8 |
7 |
9 |
8 |
Sowiński Jakub |
96 |
47 |
55,4 |
8 |
8 |
9 |
Sobolewski Patryk |
96 |
49 |
56,3 |
9 |
7 |
10 |
Nurkowski Filip |
97 |
81 |
56,6 |
10 |
6 |
11 |
Wert Bartek |
98 |
81 |
56,8 |
11 |
5 |
12 |
Ciesielski Tomasz |
98 |
81 |
57,1 |
12 |
4 |
13 |
Kwiatkowski Patryk |
96 |
11 |
59,1 |
13 |
3 |
14 |
Glaznat Rafał |
96 |
11 |
60,8 |
14 |
2 |
15 |
Krzewski Michał |
96 |
19 |
61,1 |
15 |
1 |
16 |
Talarka Mateusz |
97 |
47 |
61,4 |
16 |
|
17 |
Marcinowski Kuba |
98 |
81 |
61,9 |
17 |
|
18 |
Kulpaczyński Łukasz |
98 |
81 |
63,2 |
18 |
|
19 |
Środek Oskar |
97 |
11 |
64,4 |
19 |
|
20 |
Sachaliński Piotr |
98 |
81 |
64,5 |
20 |
|
21 |
Lewoc Damian |
97 |
81 |
64,8 |
21 |
|
22 |
Zieliński Patryk |
97 |
18 |
65,0 |
22 |
|
23 |
Pietrzak Grzegorz |
96 |
49 |
68,0 |
23 |
|
24 |
Kazimierczak Tomasz |
95 |
49 |
49,4 |
PK |
|
25 |
Piotrowicz Mateusz |
96 |
11 |
54,8 |
PK |
|
26 |
Poźniak Mateusz |
97 |
47 |
55,2 |
PK |
|
27 |
Załęski Rafał |
96 |
19 |
55,9 |
PK |
|
28 |
Gawina Piotr |
97 |
11 |
58,5 |
PK |
|
29 |
Kołodziej Tomasz |
96 |
47 |
59,0 |
PK |
|
30 |
Dawidowski Mateusz |
96 |
47 |
66,2 |
PK |
|
31 |
Karnacewicz Kamil |
97 |
18 |
67,4 |
PK |
|
32 |
Przeszło Oskar |
96 |
47 |
68,2 |
PK |
|
33 |
Radziński Adrian |
96 |
47 |
71,3 |
PK |
|
600 m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Kaźmierczak Karolina |
96 |
49 |
2:12.3 |
1 |
15 |
2 |
Przybył Agata |
96 |
81 |
2:14.1 |
2 |
14 |
3 |
Rutkowska Natalia |
97 |
47 |
2:16.6 |
3 |
13 |
4 |
Rutecka Natalia |
98 |
81 |
2:17.5 |
4 |
12 |
5 |
Wiśniewska amelia |
97 |
81 |
2:21.1 |
5 |
11 |
6 |
Posiakow Wiktoria |
98 |
2 |
2:22.5 |
6 |
10 |
7 |
Sobczak Dominika |
97 |
49 |
2:24.6 |
7 |
9 |
8 |
Jóźwiak Marcelina |
96 |
81 |
2:26.9 |
8 |
8 |
9 |
Zielińska Alicja |
96 |
81 |
2:27.6 |
9 |
7 |
10 |
Wiczanowska Natalia |
97 |
47 |
2:29.9 |
10 |
6 |
11 |
Skowrońska Małgorzata |
97 |
49 |
2:31.4 |
11 |
5 |
12 |
Puślecka Adrianna |
97 |
81 |
2:36.1 |
12 |
4 |
13 |
Bobrowska Kaja |
98 |
81 |
2:49.5 |
13 |
3 |
14 |
Czucha Klaudia |
98 |
2 |
2:25.9 |
PK |
|
15 |
Litwin Ada |
98 |
2 |
2:26.4 |
PK |
|
16 |
Gierc Marta |
98 |
2 |
2:32.7 |
PK |
|
1000 m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Węderlich Karol |
96 |
11 |
3:46,3 |
1 |
15 |
2 |
Stasiak Adrian |
96 |
79 |
3:48,5 |
2 |
14 |
3 |
Makarienko Daniel |
96 |
47 |
3:54,0 |
3 |
13 |
4 |
Hołowicz Dominik |
96 |
47 |
3:54,9 |
4 |
12 |
5 |
Zbierski Patryk |
98 |
2 |
3:55,6 |
5 |
11 |
6 |
Kowalczuk Nikodem |
96 |
19 |
3:56,8 |
6 |
10 |
7 |
Kudełka Przemek |
97 |
81 |
3:58,3 |
7 |
9 |
8 |
Walentukiewicz Mikołaj |
96 |
81 |
4:00,7 |
8 |
8 |
9 |
Koczakowski Michał |
96 |
47 |
4:10,6 |
9 |
7 |
10 |
Szustkiewicz Jakub |
98 |
2 |
4:12,1 |
10 |
6 |
11 |
Majecki Dawid |
96 |
11 |
4:15,1 |
11 |
5 |
12 |
Krzewski Michał |
96 |
19 |
4:20,0 |
12 |
4 |
13 |
Potapczuk Adrian |
96 |
47 |
4:22,0 |
13 |
3 |
14 |
Miara Dominik |
96 |
11 |
4:24,5 |
14 |
2 |
15 |
Rapkiewicz Sebastian |
97 |
49 |
4:25,5 |
15 |
1 |
16 |
Papała Paweł |
98 |
2 |
4:26,9 |
16 |
|
17 |
Sikora Tomasz |
98 |
2 |
4:35,9 |
17 |
|
18 |
Smagieł Paweł |
97 |
49 |
4:45,8 |
18 |
|
19 |
Moszczyński Jakub |
98 |
2 |
4:48,6 |
19 |
|
20 |
Przewożnik Damian |
98 |
2 |
4:57,5 |
20 |
|
21 |
Jamiński Paweł |
97 |
49 |
4:57,7 |
21 |
|
22 |
Jurczenia Karol |
96 |
19 |
3:56,6 |
PK |
|
23 |
Łączkowski Artur |
97 |
79 |
4:07,6 |
PK |
|
24 |
Karnacewicz Kamil |
97 |
18 |
4:42,5 |
PK |
|
Chód sportowy 1000 m dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Wasiukiewicz Magda |
96 |
81 |
6:15,0 |
1 |
15 |
2 |
Wasilewska Joanna |
96 |
49 |
6:29,4 |
2 |
14 |
3 |
Kamińska Miriam |
97 |
49 |
6:34,6 |
3 |
13 |
4 |
Szatkowska Joanna |
98 |
81 |
6:40,2 |
4 |
12 |
5 |
Zielonka Dorota |
96 |
49 |
6:45,1 |
5 |
11 |
6 |
Matysiak Weronika |
96 |
47 |
7:01,0 |
6 |
10 |
7 |
Majewska Julia |
97 |
18 |
7:14,0 |
PK |
|
8 |
Ziemianek Karolina |
97 |
18 |
8:10,0 |
PK |
|
9 |
Grodziewicz Klaudia |
97 |
18 |
8:24,0 |
PK |
|
Chód sportowy 1500m chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Kobus Dawid |
96 |
49 |
9:13,6 |
1 |
15 |
2 |
Kowalski Jakub |
96 |
49 |
9:32,2 |
2 |
14 |
3 |
Pałkowski Piotr |
96 |
47 |
9:34,1 |
3 |
13 |
4 |
Cybulski Paweł |
96 |
47 |
9:38,3 |
4 |
12 |
5 |
Siepsiak Radek |
96 |
11 |
9:51,6 |
5 |
11 |
6 |
Żmudzki Radek |
97 |
19 |
9:52,5 |
6 |
10 |
7 |
Czarpan Michał |
97 |
81 |
10:14,9 |
7 |
9 |
8 |
Skalski Arek |
97 |
81 |
10,15,4 |
8 |
8 |
9 |
Felczak Paweł |
97 |
81 |
10:15,8 |
9 |
7 |
10 |
Próchniak Adrian |
97 |
19 |
10:20,2 |
10 |
6 |
11 |
Muszyński Konrad |
97 |
49 |
10:25,6 |
11 |
5 |
12 |
Łopaszyński Bartek |
96 |
49 |
10:43,4 |
12 |
4 |
13 |
Machnikowski Jakub |
96 |
49 |
11:12,8 |
13 |
3 |
14 |
Obarczanek Łukasz |
97 |
19 |
11:20,6 |
14 |
2 |
15 |
Kazimierczak Tomasz |
95 |
49 |
9:22,6 |
PK |
|
Pchnięcie kulą dziewcząt 3 kg |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Mitrut Oliwia |
96 |
49 |
7.86 |
1 |
15 |
2 |
Chojnowska Natalia |
96 |
49 |
7.03 |
2 |
14 |
3 |
Ostrysz Anna |
96 |
49 |
6.60 |
3 |
13 |
4 |
Lewandowska Małgorzata |
96 |
47 |
6.34 |
4 |
12 |
5 |
Radzikowska Dagmara |
96 |
81 |
6.30 |
5 |
11 |
6 |
Joachimiak Oliwia |
97 |
49 |
5.92 |
6 |
10 |
7 |
Łazowska Agata |
97 |
81 |
5.76 |
7 |
9 |
8 |
Stundzis Joanna |
96 |
47 |
5.38 |
8 |
8 |
9 |
Walkowska Anna |
97 |
81 |
5.03 |
9 |
7 |
10 |
Fedirka Klaudia |
96 |
18 |
4.46 |
10 |
6 |
11 |
Gozdek Aleksandtra |
96 |
81 |
3.80 |
11 |
5 |
12 |
Budnarowska Patrycja |
96 |
18 |
3.75 |
12 |
4 |
13 |
Cekała Karolina |
96 |
18 |
2.03 |
13 |
3 |
14 |
Grydzkiewicz Klaudia |
97 |
18 |
- |
|
|
15 |
Majewska Julia |
97 |
18 |
- |
|
|
16 |
Rusiecka Karolina |
96 |
18 |
5.31 |
PK |
|
17 |
Ziemianek Karolina |
97 |
18 |
4.15 |
PK |
|
Pchnięcie kulą chłopców 3kg |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Górny Mariusz |
96 |
81 |
8,31 |
1 |
15 |
2 |
Gołębiewski Mateusz |
96 |
47 |
8,15 |
2 |
14 |
3 |
Mierski Michał |
96 |
49 |
8,06 |
3 |
13 |
4 |
Jurewicz Michał |
96 |
81 |
7,78 |
4 |
12 |
5 |
Woźniak Dawid |
96 |
11 |
7,69 |
5 |
11 |
6 |
Jastak Adrian |
96 |
47 |
7,65 |
6 |
10 |
7 |
Lypiak Karol |
96 |
49 |
7,43 |
7 |
9 |
8 |
Sznurowski Piotr |
97 |
81 |
6,43 |
8 |
8 |
9 |
Lewandowski Tomek |
97 |
18 |
6,16 |
9 |
7 |
10 |
Karnacewicz Kamil |
97 |
18 |
6,10 |
10 |
6 |
11 |
Brzeski Rafał |
96 |
11 |
5,80 |
11 |
5 |
12 |
Labuda Krzysztof |
96 |
11 |
6,30 |
PK |
|
13 |
Sawościanik Adam |
96 |
11 |
5,95 |
PK |
|
14 |
Majedi Dawid |
96 |
11 |
4,90 |
PK |
|
Rzut piłeczką palantową dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Królikowska Anna |
96 |
47 |
33 |
1 |
15 |
2 |
Czucha Klaudia |
98 |
2 |
32 |
2 |
14 |
3 |
Mielniczuk Anna |
96 |
11 |
32 |
2 |
14 |
4 |
Tubek Eliza |
97 |
81 |
31 |
4 |
12 |
5 |
Pleszewska Paula |
96 |
81 |
31 |
4 |
12 |
6 |
Wróbel Karina |
96 |
47 |
25 |
6 |
10 |
7 |
Rusiecka Karolina |
96 |
18 |
24 |
7 |
9 |
8 |
Plichta Agata |
97 |
81 |
24 |
7 |
9 |
9 |
Dąbrowska Agnieszka |
96 |
47 |
23 |
9 |
7 |
10 |
Malinowska Kaja |
97 |
81 |
23 |
9 |
7 |
11 |
Dalecka Agnieszka |
96 |
81 |
21 |
11 |
5 |
Rzut piłeczką palantową chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Jacków Lukasz |
96 |
11 |
50 |
1 |
15 |
2 |
Gawina Piotr |
97 |
11 |
48 |
2 |
14 |
3 |
Skibiński Mateusz |
96 |
11 |
43 |
3 |
13 |
4 |
Lewandowski Tomasz |
97 |
18 |
42 |
4 |
12 |
5 |
Waligóra Piotr |
96 |
47 |
40 |
5 |
11 |
6 |
Załęski Rafał |
96 |
19 |
39 |
6 |
10 |
7 |
Ruszczyński Remigiusz |
97 |
49 |
39 |
6 |
10 |
8 |
Zieliński Patryk |
97 |
18 |
36 |
8 |
8 |
9 |
Górka Oskar |
97 |
49 |
35 |
9 |
7 |
10 |
Mejer Daniel |
97 |
47 |
33 |
10 |
6 |
11 |
Karnacewicz Kamil |
97 |
18 |
32 |
11 |
5 |
12 |
Zieliński Paweł |
98 |
81 |
30 |
12 |
4 |
13 |
Wojtyniak Ariel |
97 |
81 |
29 |
13 |
3 |
14 |
Małagowski Krzysztof |
98 |
81 |
27 |
14 |
2 |
15 |
Wybraniak Piotr |
97 |
81 |
26 |
15 |
1 |
16 |
Janus Tomasz |
98 |
81 |
25 |
16 |
|
17 |
Murzicz Jan |
98 |
2 |
23 |
17 |
|
18 |
Moszczyński Jakub |
98 |
2 |
21 |
18 |
|
19 |
Baran Bartosz |
98 |
2 |
19 |
19 |
|
20 |
Sobieraj Andrzej |
97 |
81 |
19 |
20 |
|
21 |
Kowalczuk Nikodem |
96 |
19 |
34 |
PK |
|
22 |
Piłat Szymon |
98 |
2 |
25 |
PK |
|
23 |
Omar Dawid |
98 |
2 |
19 |
PK |
|
Skok w dał dziewcząt |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
4 |
Mądry Aleksandra |
97 |
81 |
3,96 |
1 |
15 |
1 |
Dobosz Dominika |
96 |
49 |
3,92 |
2 |
14 |
3 |
Zalewska Urszula |
97 |
81 |
3,62 |
3 |
13 |
2 |
Modrzewska Izabela |
97 |
81 |
3,40 |
4 |
12 |
5 |
Grodziewicz Klaudia |
97 |
18 |
3,21 |
5 |
11 |
6 |
Rusiecka Karolina |
96 |
18 |
2,90 |
PK |
|
7 |
SkowrońskaGosia |
97 |
49 |
- |
PK |
|
8 |
Sobczak Dominika |
97 |
49 |
- |
PK |
|
9 |
Ziemianek Karolina |
97 |
18 |
- |
|
|
Skok w dal chłopców |
||||||
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Numer szkoły |
Wynik |
Miejsce do punktacji |
Punkty |
1 |
Grzegorczyk Łukasz |
96 |
79 |
4.46 |
1 |
15 |
2 |
Wytych Patryk |
96 |
18 |
4.27 |
2 |
14 |
3 |
Kozłowski Maksymilian |
96 |
81 |
4.15 |
3 |
13 |
4 |
Kuchlin Patryk |
96 |
81 |
4.01 |
4 |
12 |
5 |
Kołodziej Tomasz |
96 |
47 |
3.91 |
5 |
11 |
6 |
Sawaścianik Adam |
96 |
11 |
3.72 |
6 |
10 |
7 |
Labuda Krzysztof |
96 |
11 |
3.71 |
7 |
9 |
8 |
Sokólski Michał |
97 |
81 |
3.40 |
8 |
8 |
9 |
Dawidowski Mateusz |
96 |
47 |
2.93 |
9 |
7 |
10 |
Łączkowski Artur |
97 |
79 |
4.53 |
PK |
|
11 |
Jabłoński Patryk |
96 |
79 |
4.38 |
PK |
|
12 |
Kaniowski Damian |
97 |
79 |
- |
PK |
|
LP
|
Numer szkoły |
Punkty z I edycji |
Punkty z II edycji
|
Punkty z III edycji |
Punkty po III edycjach
|
Miejsce |
1. |
81 |
379 |
427 |
430 |
1236 |
I |
2. |
47 |
358 |
366 |
313 |
1037 |
II |
3. |
49 |
247 |
172 |
240 |
659 |
III |
4. |
11 |
238 |
151 |
179 |
568 |
IV |
5. |
19 |
175 |
193 |
107 |
475 |
V |
6. |
18 |
34 |
- |
122 |
156 |
VI |
7. |
58 |
62 |
77 |
- |
139 |
VII |
8. |
Rotmanka |
61 |
46 |
- |
107 |
VIII |
9. |
1 |
- |
87 |
- |
87 |
IX |
10. |
70 |
15 |
70 |
- |
85 |
X |
11. |
79 |
- |
- |
82 |
82 |
XI |
12. |
2 |
- |
- |
69 |
69 |
XII |
13. |
45 |
19 |
- |
- |
19 |
XIII |
14. |
6 |
- |
14 |
- |
14 |
XIV |
15. |
48 |
- |
3 |
- |
3 |
XV |
wtorki - 16.00
czwartki - 16.00
soboty - 10.00