Klasyfikacja punktowa

1. Arek Kunowski 253 pkt.
2. Paula J 245 pkt.
3. Imię Nazwisko 242 pkt.
4. Henryk Lackowski 239 pkt.
5. Krzysztof Szyszko 238 pkt.

więcej »

Klasyfikacja skuteczności

1. Maciej Tuszyński 84.3%
2. Sławomir P 82.9%
3. Wanda S 82.4%
4. Magdalena Urbanek 81.9%
5. Morteusz Rex 80.3%

więcej »

Trofea za luty 2017:

1.
Arek Kunowski
15 pkt.
2.
Henryk Lackowski
12 pkt.
3.
Mirosław Gąsior
10 pkt.
4.
Krzysztof Ogonowski
8 pkt.
5.
Dorota Gajda
7 pkt.

więcej »

Największa niespodzianka

termin meczu: 18 marca 2017 godz. 17:00

BAŁTYK Gdynia 0 : 3 GKS Przodkowo
Wygrywa
BAŁTYK Gdynia
(TYP 1) 80%[286]
Remis
(TYP X) 16%[55]
Wygrywa
GKS Przodkowo
(TYP 2) 4%[16]
więcej »

Aktualnie do typowania

Data Kto z kim Obecne typowania
24.03 (pt)
g.20:30
AZS Częstochowa
:
LOTOS TREFL Gdańsk
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
AZS Częstochowa
(TYP 1) 2%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
LOTOS TREFL Gdańsk
(TYP 2) 98%
328 typowań
typuj!
25.03 (sob)
g.13:00
OGNIWO Sopot
:
Budowlani Lublin
(Wartość: 2 pkt.)
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 94%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Budowlani Lublin
(TYP 2) 6%
332 typowania
typuj!
25.03 (sob)
g.16:00
LECHIA Gdańsk
:
ARKA Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 85%
Remis
(TYP X) 6%
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 9%
328 typowań
typuj!
25.03 (sob)
g.16:00
KKS 1925 Kalisz
:
BAŁTYK Gdynia
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
KKS 1925 Kalisz
(TYP 1) 29%
Remis
(TYP X) 24%
Wygrywa
BAŁTYK Gdynia
(TYP 2) 47%
291 typowań
typuj!
25.03 (sob)
g.16:00
BASKET 90 Gdynia
:
Ślęza Wrocław
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
BASKET 90 Gdynia
(TYP 1) 17%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 2) 82%
275 typowań
typuj!
25.03 (sob)
g.16:30
AZS ŁĄCZPOL AWFIS Gdańsk
:
Selgros Lublin
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
AZS ŁĄCZPOL AWFIS Gdańsk
(TYP 1) 8%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
Selgros Lublin
(TYP 2) 91%
278 typowań
typuj!
25.03 (sob)
g.18:00
Miasto Szkła Krosno
:
TREFL Sopot
(Wartość: 3 pkt.)
Wygrywa
Miasto Szkła Krosno
(TYP 1) 40%
Remis
(TYP X) 1%
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 59%
304 typowania
typuj!
25.03 (sob)
g.18:00
VISTAL Gdynia
:
Olimpia-Beskid Nowy Sącz
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
VISTAL Gdynia
(TYP 1) 100%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Olimpia-Beskid Nowy Sącz
(TYP 2) 0%
272 typowania
typuj!
26.03 (nd)
g.12:40
ASSECO Gdynia
:
Stelmet BC Zielona Góra
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
ASSECO Gdynia
(TYP 1) 9%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Stelmet BC Zielona Góra
(TYP 2) 91%
313 typowań
typuj! LIVE!
26.03 (nd)
g.15:00
ATOM TREFL SOPOT
:
Chemik Police
(Wartość: 1 pkt.)
Wygrywa
ATOM TREFL SOPOT
(TYP 1) 5%
Remis
(TYP X) 0%
Wygrywa
Chemik Police
(TYP 2) 95%
260 typowań
typuj! LIVE!