• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

03.01 (pon) godz. 17:30

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

98
:
85
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
ASSECO ARKA Gdynia

Czytaj o meczu

Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 98:85. Pluta i Camphor załatwili sprawę Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 98:85. Pluta i Camphor załatwili sprawę

3 stycznia 2022 (32 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Eneą Abramczyk Astoria Bydgoszcz 85:98 (21:21, 24:21, 25:28, 15:30) na zakończenie...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

79%

157 typowań

x

1%

1 typowanie

2

20%

40 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

27.12 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
70
:
88
Legia Warszawa
16.12 (czw)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
98
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
11.12 (sob)
TREFL Sopot
58
:
72
ASSECO ARKA Gdynia
02.12 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
73
:
83
Enea Zastal BC Zielona Góra
18.11 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
81
:
80
MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia
78
:
66
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.11 (wt)
Twarde Pierniki Toruń
83
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 17 13 4 1422:1301 30
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17 13 4 1376:1309 30
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 16 12 4 1456:1327 28
4 Twarde Pierniki Toruń 17 11 6 1461:1443 28
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 17 10 7 1524:1419 27
6 King Szczecin 17 10 7 1442:1407 27
7 Legia Warszawa 17 10 7 1365:1333 27
8 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 17 9 8 1429:1380 26
9 TREFL SOPOT 17 9 8 1345:1306 26
10 Śląsk Wrocław 16 9 7 1332:1240 25
11 PGE Spójnia Stargard 17 8 9 1378:1457 25
12 ASSECO ARKA GDYNIA 17 6 11 1261:1381 23
13 MKS Dąbrowa Górnicza 17 5 12 1419:1518 22
14 HydroTruck Radom 17 4 13 1361:1423 21
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 17 3 14 1268:1390 20
16 GTK Gliwice 17 3 14 1335:1540 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 17 kolejki:

  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - ASSECO ARKA GDYNIA 95:98 (21:21, 19:24, 28:25, 30:15)
  • GTK Gliwice - TREFL SOPOT 72:82 (24:28, 18:22, 19:17, 11:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 81:82 (21:19, 29:24, 19:23, 12:16)
  • HydroTruck Radom - King Szczecin 74:82 (13:15, 18:23, 16:12, 19:16, d: 8:16)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Spójnia Stargard 87:101 (26:32, 21:25, 20:22, 20:22)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 79:83 (17:21, 26:23, 16:23, 20:16)
  • Twarde Pierniki Toruń - Legia Warszawa 77:87 (25:20, 18:22, 21:23, 13:22)
  • Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. (odwołany z powodu koronawirusa w zespole gospodarzy)