• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

17.11 (śr) godz. 18:00

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

83
:
89
Hapoel Eilat
TREFL Sopot

Czytaj o meczu

Hapoel Eilat - Trefl Sopot 83:89. Koszykarze awansowali w Europe Cup Hapoel Eilat - Trefl Sopot 83:89. Koszykarze awansowali w Europe Cup

17 listopada 2021 (21 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe izraelski Hapoel Eilat 89:83 (27:18, 15:26, 24:25, 22:15). Żółto-czarni roztrwonili przewagę z...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

80%

175 typowań

x

0%

1 typowanie

2

20%

43 typowania

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

14.11 (nd)
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
73
:
66
TREFL Sopot
10.11 (śr)
Rilski Sportist
64
:
84
TREFL Sopot
07.11 (nd)
Anwil Włocławek
81
:
61
TREFL Sopot
03.11 (śr)
TREFL Sopot
65
:
66
Kijów Basket
30.10 (sob)
Śląsk Wrocław
77
:
67
TREFL Sopot
27.10 (śr)
TREFL Sopot
85
:
88
Hapoel Eilat
24.10 (nd)
TREFL Sopot
81
:
86
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 11 9 2 913:844 20
2 Twarde Pierniki Toruń 11 9 2 965:928 20
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 11 8 3 1001:911 19
4 Anwil Włocławek 11 8 3 882:812 19
5 King Szczecin 11 6 5 945:942 17
6 Legia Warszawa 10 6 4 822:758 16
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 889:828 16
8 Śląsk Wrocław 11 5 6 885:848 16
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
10 PGE Spójnia Stargard 11 5 6 856:931 16
11 TREFL SOPOT 11 4 7 873:888 15
12 ASSECO ARKA GDYNIA 11 4 7 805:876 15
13 HydroTruck Radom 11 3 8 906:941 14
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 11 3 8 807:867 14
15 MKS Dąbrowa Górnicza 11 3 8 905:985 14
16 GTK Gliwice 11 3 8 870:979 14

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 11 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 78:66 (17:17, 22:15, 25:18, 14:16)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - TREFL SOPOT 73:66 (15:17, 19:13, 20:12, 19:24)
  • HydroTruck Radom - Zastal Enea BC Zielona Góra 89:92 (19:25, 19:15, 31:14, 12:27, d: 8:11)
  • Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 68:70 (24:18, 14:19, 20:15, 10:18)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 94:71 (29:16, 19:20, 23:19, 23:16)
  • King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 83:102 (18:20, 22:18, 23:30, 20:34)
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 91:82 (24:26, 24:16, 23:16, 20:24)
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek 74:73 (18:23, 25:20, 12:13, 19:17)