stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

2. Sztafeta Firm 2015

Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy na drugą edycję Sztafety Firm, imprezy sportowo-rekreacyjnej, skierowanej do pracowników instytucji i przedsiębiorstw. Impreza odbędzie się w niedzielę 4 października 2015 r. na terenie Kampusu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Relacja z imprezy

Zmotywuj kolegów i koleżanki do startu w Firmowych barwach, wspieraj w realizacji pozazawodowych pasji, postaw na pracę zespołową i work-life balance. Niech Firmowa Sztafeta wyzwoli pozytywne emocje i będzie inkubatorem przedsiębiorczości, lojalności i samorealizacji. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Trasa biegu prowadzi po pętli o długości 2,5 km na terenie Kampusu AWFiS w Gdańsku.

Biuro startowe będzie czynne w dnia 4.10.2015 w godzinach 8:00 - 11:00

Start, meta i strefa zmian będą zlokalizowane na Stadionie Lekkoatletycznym. Na uczestników czeka piękny czerwony tartan dwóch stadionów, trawiasta murawa i parkowe alejki Kampusu.Zmontuj 4-osobową załogę , wymyśl nazwę i zarejestruj drużynę.


Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu. Firma może być reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn. Skład drużyny może być damski, męski lub mieszany w dowolnej konfiguracji. Jedna drużyna to cztery osoby.

W tym roku przygotowaliśmy cztery kategorie na narastającym dystansie 2 x 2,5 km oraz 2 x 5 km! Dwie pierwsze osoby pokonują dystans krótszy 2,5 km, dwie następne - dłuższy 5 km. Dzięki zmiennej długości trasy w jednej sztafecie mogą wystartować zawodnicy rozpoczynający swoja przygodę z bieganiem oraz Ci bardziej doświadczeni.

Nowością jest kategoria Nordic Walking, w której pierwsza osoba pokonuje dystans 2,5 km w technice nordic walking.

Podobnie jak w zeszłym roku, integralną częścią sztafety będzie piknik firmowy. Każda zainteresowana drużyna będzie miała możliwość wynajęcia specjalnej strefy relaksu, gdzie po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Zapraszamy do udziału i współtworzenia Sztafety Firm. Atrakcyjne pakiety sponsorskie pozwolą Państwu na wykorzystanie potencjału i rozmachu wydarzenia w szerokich działaniach komunikacji marketingowej i PR, w sposób skuteczny wzmacniając siłę i pozycję marki.

W pakiecie startowym każda drużyna otrzymuje LunchBox z delikatesami i napojami.
Po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Opcja rezerwacji odpłatnych miejsc w namiotach cateringowych dostępna podczas rejestracji.

Zapraszamy doświadczonych i początkujących biegaczy. Rywalizuj z najlepszymi. Walcz o dobre miejsce swojej drużyny w klasyfikacji generalnej lub indywidualnie.Przeczytaj relację z zeszłorocznej edycji Sztafety Firm.


Rejestracja

Rejestracji dokonuje Kapitan drużyny. Kapitan może zgłosić więcej niż jedną drużynę. Zmiany osobowe składu sztafety są możliwe przez zgłoszenie mailowe lub w Biurze Startowym. Faktury zbiorcze prosimy zgłaszać na adres mailowy biuro@sztafetafirm.org

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
od drużyny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
22.10 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
23.10 g.18.00
BLMA Montpellier
23.10 g.19.30
Dolomiti Energia Trento
25.10 g.17.00
Bałtyk Koszalin
25.10 g.18.30
Zagłębie Sosnowiec
20.10 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
20.10 g.14.30
Juvenia Kraków
19.10 g.15.00
Nielba Wągrowiec