• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

7. i 8. Runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

W środę 18 maja i czwartek 19 maja na torze w Gdańsku odbędą się 7. i 8. Runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Oba turnieje rozpoczną się o godz. 16:30. Wstęp w cenie 10 zł, posiadacze karnetów wejdę na zawody bezpłatnie.

Przedstawiamy listy startowe.
DMPJ Runda 7, Gdańsk, 18.05., godz. 16:30

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 1. Miłosz Wysocki, 2. Kamil Marciniec, 3. Marcel Krzykowski, 4. Jakub Kowalski
Budmax-Stal Polonia Piła: 5. Ben Ernst, 6. Kacper Makowski, 7. Jakub Szpytma
Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 9. Przemysław Konieczny, 10. Bartosz Głogowski, 11. Hubert Gąsior, 12. Wiktor Przyjemski
KS Toruń: 13. Krzysztof Lewandowski, 14. Mateusz Affelt, 15. Karol Żupiński, 16. Denis Zieliński

Sędzia: Paweł Michalak

DMPJ Runda 8, Gdańsk, 19.05., godz. 16:30
Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 1. Jakub Kowalski, 2. Kamil Marciniec, 3. Miłosz Wysocki 4. Marcel Krzykowski
KS Toruń: 5. Denis Zieliński, 6. Krzysztof Lewandowski, 7. Mateusz Affelt, 8. Karol Żupiński
Budmax-Stal Polonia Piła: 9. Ben Ernst, 10. Kacper Makowski, 11. Jakub Szpytma
Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 13. Bartosz Głogowski, 14. Wiktor Przyjemski, 15. Przemysław Konieczny, 16. Hubert Gąsior

Sędzia: Paweł Michalak

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

04.07 g.18.00
Aforti Start Gniezno
07.07 g.20.15
Akademija Pandev
10.07 g.16.30
ROW Rybnik
14.07 g.17.00
Akademija Pandev
17.07 g.12.40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.06 g.18.00
Orkan Sochaczew
26.06 g.14.00
Stelmet Falubaz Zielona Góra
25.06 g.20.00
Up Fitness Skra Warszawa
22.06 g.19.00
JAGUAR Gdańsk
3:4 po dogrywce
19.06 g.14.00
Landshut Devils