stat
Impreza już się odbyła

8. Turniej dla par

Nie jest ważny staż, jakim się legitymujecie. Nie jest ważny wiek. Wygląd również nie ma znaczenia. Podobnie jak przekonania polityczne. Co się liczy? Dobra zabawa! I na taką się nastawcie! Już 18 kwietnia w U7 w Gdyni rozpocznie się 8 Turniej dla Par. Nie może Was zabraknąć!

Dajemy Wam blisko trzy godziny świetnej zabawy, mnóstwo konkursów i nagród i kapitalną atmosferę. No i oczywiście drinka. Wchodzicie w to? Pytanie retoryczne, bo nawet nie ma, co się zastanawiać. Zwłaszcza, jeśli już braliście udział w naszym turnieju.

Pamiętajcie o jednym. Nie jest ważny Wasz staż, wiek, wygląd, upodobania. Co ważne, nie ograniczamy się wyłącznie do par! Mogą przyjść kolega z koleżanką i równie świetnie się bawić. Bo tak naprawdę jedyne, na co z Waszej strony liczymy, to na...dobrą zabawę. Chcemy byście przyszli do Nas wyluzowani, nastawieni na lekką rywalizację, ale też na...całą masę konkursów i śmiechu. Bo to świetna zabawa jest dla Nas i dla Was najważniejsza. Zapraszamy tych z Was, którzy chcą się trochę pobawić, lepiej... poznać siebie i wygrać fajne nagrody.

Za jedyne 20 złotych od osoby (czyli 40 zł od pary) dajemy Wam na początek drinka lub inny napój do ręki, następnie buty do gry i prawie trzy godziny świetnej zabawy. Wy macie tylko dwa zmartwienia - dobrze się bawić i celnie rzucać. Zapewnimy Wam mnóstwo rozrywki, zorganizujemy fajne konkursy, ciekawe nagrody i całe mnóstwo pozytywnej energii, która będzie Was trzymać jeszcze długo...

Już teraz rezerwujcie sobie ten termin, środę, 18 kwietnia, godzina 19, U7 Gdynia. O tym, jak możecie zapisać się do udziału w naszej zabawie, poniżej:

Zapisywać się możecie mailowo wysyłając wiadomość na adres waclawwachnik@u7.pl wpisując w temacie: "8 Turniej dla par". Możecie również zgłosić swój akces przy recepcji U7 w Gdyni.

NAGRODY?
Atrakcyjne! Czy my Was kiedykolwiek zawiedliśmy w tym temacie?

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
20 zł od osoby (40 zł od pary). Co istotne, płacimy dopiero przed rozpoczęciem turnieju.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
21.03 g.18.30
Górnik Zabrze
22.03 g.17.15
POLSKA
Islandia
23.03 g.17.00
PGE MKK Siedlce
23.03 g.17.30
MKS Będzin
23.03 g.18.00
Chrobry Głogów
20.03 g.20.15
Polpharma Starogard Gdański
20.03 g.18.00
Stelmet Enea BC Zielona Góra
17.03 g.18.00
Gwardia Opole
17.03 g.15.30
Zagłębie Lubin