• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Piłkarska wiosna z Do przerwy 0:1

mad
13 czerwca 2013 (artykuł sprzed 9 lat) 
Najnowszy artykuł na ten temat Piłka wygrała z wichurą na Zaspie

Od 9 lat rozgrywane są turnieje Do przerwy 0:1. Nie inaczej jest w tym roku. W sobotę, o godz. 10, na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku Zaspie, przy ul. Meissnera 9, odbędzie się kolejna edycja imprezy, w której udział biorą młodzi piłkarze. Organizatorzy ponownie liczą na wysoką frekwencję nie tylko wśród chłopców, ale również i dziewcząt.Do imprezy pod nazwą "Piłkarska wiosna z Do przerwy 0:1", przez którą do tej pory przewinęło się ponad 9 tysięcy młodych piłkarzy, będzie można zapisać się w dniu zawodów, od godziny 9. W turnieju nie obowiązuje wpisowe. Szczególnie ceniona, wyżej od futbolowych dokonań, jest postawa fair play.

Udział w turnieju daje możliwość nie tylko zmierzenia się w piłkarskiej rywalizacji, ale również zdobycia biało-zielonych prezentów, autografów i wspólnych fotografii z piłkarzami Lechii. Podczas zawodów nie będą tolerowane żadne używki oraz zachowania, które kolidują z kulturalną ideą tej imprezy. Drużyny składające się z osób niepełnoletnich muszą mieć przy sobie podczas trwania turnieju pełnoletniego opiekuna.

Co do samych meczów, to odbywać one będą się na trzech boiskach. Drużyny zmierzą się w czterech kategoriach wiekowych: trampkarze (rocznik 2001 i młodsi), młodzicy (roczniki 1998-2000), juniorzy (roczniki 1995-1997) oraz starsi (rocznik 1994 i starsi). W zawodach mogą wziąć udział tak zespoły chłopców, jak i dziewcząt. Karta zgłoszeń do pobrania na stronie www.doprzerwy01.pl.

Turniej udało się się zorganizować dzięki wsparciu wielu osób i instytucji, na czele z Merkus, Lotos, PGE, Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego oraz GIK, Merco, Logoland, Lechia SA, Automobile, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, Spółdzielni Mieszkaniowe Rozstaje, KS Rozstaje, M1-fabrikaAgencja Reklamy oraz sprawdzonym przyjaciołom Do przerwy 0:1: Iwonie Guzowskiej, Jarosławowi Wałęsie, Agnieszce OwczarczakMichałowi Owczarczak.

Patronat medialny: TVP 3 Gdańsk, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Portal Regionalny, Pomorska.tv, PMedia.pl, Lechia.net, Lechista.
mad

Wydarzenia

Piłkarskie Lato z Do przerwy 0:1

turniej

Opinie (1)

  • co za nagłówek..

    artykułu i wydarzenia

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

Najczęściej czytane