czytaj więcej wiadomości »

Typer

typuj

Trofea za październik 2020:

  1. 1 miejsceKarol Gaik
  2. 2 miejsceKrystian Cyrzon
  3. 3 miejsceHubert Kowalik
  4. 4 miejsceRadosław Kalkowski
  5. 5 miejsceKazimierz Wróblewski

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

Jaki sposób uhonorowania Zenona Plecha w przestrzeni miejskiej najbardziej ci się podoba?

Najbliższe mecze w Trójmieście

29 listopada 2020 (niedziela)
30 listopada 2020 (poniedziałek)
2 grudnia 2020 (środa)

Imprezy sportowe

Jacek Główczyński

Redaktor serwisu

Jacek Główczyński

j.glowczynski@trojmiasto.pl

29.11 g.12.40
Widzew Łódź
typuj! bez publiczności
29.11 g.16.00
typuj! bez publiczności
Energa Toruń
29.11 g.17.00
GKS Katowice
typuj! bez publiczności
30.11 g.18.00
typuj! bez publiczności
Lech Poznań
30.11 g.18.30
GKS Katowice
28.11 g.17.30
3:1 bez publiczności
Cerrad Enea Czarni Radom
28.11 g.16.00
76:85 bez publiczności
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
28.11 g.15.00
0:0 bez publiczności
Świt Skolwin
27.11 g.18.30
1:5 bez publiczności
JKH GKS Jastrzębie
25.11 g.19.30
28:33 bez publiczności
Piotrkowianin

Tabela

Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 10 7 1 2 15:9 22
2 Raków Częstochowa 10 6 3 1 23:12 21
3 Górnik Zabrze 11 6 2 3 17:11 20
4 Śląsk Wrocław 11 5 2 4 17:12 17
5 LECHIA GDAŃSK 10 5 1 4 17:15 16
6 Pogoń Szczecin 9 4 3 2 11:7 15
7 Zagłębie Lubin 10 4 3 3 13:11 15
8 Jagiellonia Białystok 11 4 2 5 15:18 14
9 Warta Poznań 10 4 1 5 8:10 13
10 Cracovia 11 4 5 2 15:13 12
11 Lech Poznań 9 2 4 3 17:16 10
12 Wisła Kraków 10 2 4 4 15:14 10
13 Wisła Płock 10 2 3 5 12:18 9
14 Stal Mielec 11 2 3 6 13:23 9
15 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 2 3 6 12:25 9
16 Piast Gliwice 10 2 2 6 9:15 8

Rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie tylko najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 zespołów.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.

Wyniki 11 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Lech Poznań (poniedziałek, godz. 18)
  • Wisła Płock - Cracovia 0:1 (0:1)
  • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2:1 (1:1)
  • Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:2 (0:1)
  • Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
  • niedziela
  • Raków Częstochowa - Warta Poznań
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice

Trójmiejscy idole

Najbardziej zawiedli

Forum Sport

  • Joga
    Sport (1 post)

KL Lechia Gdańsk

Organizator imprez:
- czwartki lekkoatletyczne
- Memoriał Żylewicza
- Bieg św. Dominika
- Puchar Poczty Polskiej