czytaj więcej wiadomości »

Typer

typuj

Trofea za październik 2020:

  1. 1 miejsceKarol Gaik
  2. 2 miejsceKrystian Cyrzon
  3. 3 miejsceHubert Kowalik
  4. 4 miejsceRadosław Kalkowski
  5. 5 miejsceKazimierz Wróblewski

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

Jaką e-sportową rywalizację lubisz najbardziej?

Imprezy sportowe

Jacek Główczyński

Redaktor serwisu

Jacek Główczyński

j.glowczynski@trojmiasto.pl

28.11 g.15.00
typuj! bez publiczności
Świt Skolwin
28.11 g.16.00
typuj! bez publiczności
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
28.11 g.17.30
typuj! bez publiczności
Cerrad Enea Czarni Radom
29.11 g.12.40
Widzew Łódź
typuj! bez publiczności
29.11 g.16.00
typuj! bez publiczności
Energa Toruń
27.11 g.18.30
1:5 bez publiczności
JKH GKS Jastrzębie
25.11 g.19.30
28:33 bez publiczności
Piotrkowianin
25.11 g.18.00
Ślęza Wrocław
60:78 bez publiczności
24.11 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
80:73 bez publiczności
23.11 g.18.00
Piast Gliwice
2:0 bez publiczności

Tabela

Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 10 7 1 2 15:9 22
2 Raków Częstochowa 10 6 3 1 23:12 21
3 Górnik Zabrze 10 5 2 3 15:10 17
4 LECHIA GDAŃSK 10 5 1 4 17:15 16
5 Pogoń Szczecin 8 4 3 1 10:5 15
6 Zagłębie Lubin 10 4 3 3 13:11 15
7 Śląsk Wrocław 10 4 2 4 15:12 14
8 Jagiellonia Białystok 10 4 2 4 14:15 14
9 Warta Poznań 10 4 1 5 8:10 13
10 Lech Poznań 9 2 4 3 17:16 10
11 Wisła Kraków 10 2 4 4 15:14 10
12 Cracovia 10 3 5 2 14:13 9
13 Wisła Płock 9 2 3 4 12:17 9
14 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 2 3 5 12:23 9
15 Piast Gliwice 10 2 2 6 9:15 8
16 Stal Mielec 10 1 3 6 10:22 6

Rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie tylko najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 zespołów.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.

Wyniki 10 kolejki:

  • Piast Gliwice - LECHIA GDAŃSK 2:0 (2:0)
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0:0
  • Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Zagłębie Lubin - Stal Mielec 2:2 (2:1)
  • Warta Poznań - Wisła Kraków 2:1 (0:1)
  • Cracovia - Legia Warszawa 0:1 (0:0)
  • Lech Poznań - Raków Częstochowa 3:3 (1:2)
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 5:2 (2:0)
  • Mecz zaległy z 9. kolejki
  • Podbeskidzie - Zagłębie 2:1 (1:0)

Trójmiejscy idole

Najbardziej zawiedli

Forum Sport

  • Joga
    Sport (1 post)

KL Lechia Gdańsk

Organizator imprez:
- czwartki lekkoatletyczne
- Memoriał Żylewicza
- Bieg św. Dominika
- Puchar Poczty Polskiej