Arka Gdynia - Miedź Legnica 0:2. Przegrana z liderem 1. ligi i nadal 3. miejsce

Jacek Główczyński
8 maja 2022 (artykuł sprzed 1 roku)

Co krzyczeli kibice do piłkarzy Arki Gdynia po przegranej z Miedzią Legnica 0:2

Arka Gdynia przegrała u siebie z Miedzią Legnica 0:2 (0:1) w meczu na szczycie 32. kolejki Fortuna 1. Liga. Oba gole dla lidera tabeli strzelił Patryk Makuch. Żółto-niebiescy nie wykorzystali szansy, aby objąć pozycję wicelidera. Na to, by odrobić 2 punkty straty do Widzewa Łódź i zdobyć bezpośredni awans do ekstraklasy, podopieczni Ryszarda Tarasiewicza mają jeszcze dwie serie gier. W przeciwnym wypadku pozostaną baraże.

Czubak

Rezerwowi: 34 Molenda, 3 Memić, 8 Marcus, 9 Siemaszko, 13 Zmorzyński, 14 Kuzimski, 17 Hiszpański, 21 Skóra, 36 Bednarski

Makuch

Rezerwowi: 1 Lenarcik, 11 Drzazga, 22 Stróżyński, 27 Garcia, 59 Lehaire, 77 Azikiewicz, 80 Bahaid, 87 Hoogenhout, 88 Lewandowski
  • 61' 6 Milewski Zmiany 36 Bednarski
  • 77' 37 Stępień Zmiany 14 Kuzimski
  • 67' 8 Chuca Zmiany 59 Lehaire
  • 67' 18 Zapolnik Zmiany 27 Garcia
  • 74' 70 Śliwa Zmiany 11 Drzazga
  • 74' 10 Dominguez Zmiany 88 Lewandowski
  • 86' 6 Matuszek Zmiany 80 Bahaid
  • 10' Makuch
  • 74' Makuch
  • 75' Deja
  • 89' Marcjanik

Zobacz, jak Miedź Legnica wstała z kolan, by się cieszyć

Arka Gdynia - Miedź Legnica. Komu Hubert Adamczyk przekazał 10 tys. zł nagrody?

Po będzie popołudnie pod znakiem relacji live na portalu Trojmiasto.pl

Sprawdzaj, jakie mecze były i będą relacjonowane live przez Trojmiasto.pl

już jesteśmy na Polsat Plus Arena Gdańsk, skąd relacjonujemy mecz 32. kolejki PKO BP Ekstraklasa, którego wynik będzie miał wpływ zarówno na to, która drużyna reprezentować będzie Polsce w Lidze Konfederacji, jak również ukształtowanie strefy spadkowej

LIVE: Lechia Gdańsk - Stal Mielec

natomiast od godziny 13:45 zapraszamy na bezpośrednią relację z Niemiec, z meczu eWinner 1. Liga Żużlowa, gdzie żużlowcy Wybrzeża zapowiadają odniesienie pierwszego zwycięstwa w tym sezonie

Live: Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

dla Arki jest to mecz o powrót na pozycję wicelidera. By tak się stało, gdynianie muszą wygrać z pewną już awansu do ekstraklasy Miedzią

Mateusz Kuzimski: Presja nas motywuje. Przeczytaj więcej wypowiedzi napastnika Arki Gdynia, który niegdyś grał również dla Miedzi Legnica

rację miał trener Tarasiewicz, który uspokajał po przegranej w Rzeszowie, bo w sobotę Resovia, i to na wyjeździe, pokonała 4:1 Widzew Łódź

Ryszard Tarasiewicz: Będzie dobrze. Przeczytaj, co jeszcze mówił trener Arki Gdynia po przegranej w Rzeszowie

zwycięska seria została co prawda przerwana, ale Arka może jeszcze ustanowić jeden historyczny rekord

Kilka historycznych rekordów Arce Gdynia już uciekło. Sprawdź, jaki może jeszcze pobić i co musi się wydarzyć?

w porównaniu z "11", która rozpoczynała mecz w Rzeszowie, trener Tarasiewicz dokonał 3 zmian. W obronie za pauzującego po czerwonej kartce Bunozę zagra Diaw, a na środek drugiej linii wracają: Milewski (po pauzie za żółte kartki) i Deja (po chorobie)

Resovia - Arka Gdynia 4:1. Przeczytaj relację, wystaw oceny piłkarzom i trenerowi

w poprzednim sezonie Arka u siebie rozbiła Miedź aż 4:0. Wówczas 2 gole strzelił Żebrowski, którego jednak dziś nie ma w "20"

Tak było w Gdyni w poprzednim sezonie: Arka - Miedź 4:0. Przypomnij sobie relację, video, foto

To podkreśla wagę spotkania. Do sędziowania meczu I-ligowców wyznaczono arbitrów międzynarodowych: Frankowskiego (jako główny) oraz Bońka i Winklera (asystenci). Z wozu VAR wspierać ich będą: Myć i Szczech
kibice przed meczem prowadzili akcje #WszyscyNaŻółto
Miedź w ostatniej kolejce pokonała u siebie Chrobrego 1:0. Trener Łobodziński w "11" dokonał 3 zmian. Do bramki wchodzi Abramowicz, do obrony Aurtenetxe, a na środek rozegrania - Matuszek, który też przejmuje opaskę kapitana
przed meczem koszulka z numerem 200 dla Marcjanika (ARKA Gdynia), gdyż tyle spotkań rozegrał on w pierwszej drużynie Arki. Wręczał prezes Kołakowski
spiker informuje, że juniorzy Arki, prowadzeni przez trenera Roberta Wilczyńskiego objęli prowadzenie w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, czyli w mistrzostwach Polski tej kategorii wiekowej. Pokonali Raków 1:0 po golu Skóry, który dziś jest wśród rezerwowych
Rota "Arki". Niektórzy kibice jeszcze zdążają na trybuny. Zanosi się na rekord frekwencji w tym sezonie. Jaka będzie oficjalna, poinformujemy zapewne na początku drugiej połowy, gdyż wówczas maja być oficjalne dane
piłkarze wychodzą na prezentację. Arka żółto-niebieskie koszulki, niebieskie spodenki. Miedź czerwone stroje
nagroda dla piłkarza miesiąca Fortuna 1. Liga dla Huberta Adamczyka (ARKA Gdynia) .
10 tys. zł premii zostało przekazanych dla Andrija Bogdanowa, byłego piłkarza Arki, który obecnie walczy na Ukrainie

Były piłkarz żółto-niebieskich idzie na wojnę. Sprawdź, jaką pomoc otrzymał z Arki Gdynia od znajomych i kibiców

minuta ciszy na cześć zamarłych w ostatnich dniach byłych piłkarzy Arki: Roberta Mądrzaka i Marka Wojciechowskiego. Na sektorze "Tory" wywieszony transparent: "ŚP Robert Mądrzak"
1'
od środka mecz rozpoczęła Miedź
1'
"Arka gol" - skandowanie z trybun
3'
na razie gra na połowie Arki, próbował kontry Stępień (ARKA Gdynia), ale się nie udało
5'
niecelny strzał sprzed pola karnego Deji (ARKA Gdynia)
8'
optyczna przewaga Miedzi, ale goście wciąż bez strzału
8'
zablokowane dośrodkowanie Deji (ARKA Gdynia). Będzie rzut rożny. Akcja rozpoczęła się od podania z własnej połowy Marcjanika (ARKA Gdynia) do Adamczyka (ARKA Gdynia), który był pod polem karnym
9'
Abramowicz (Miedź Legnica) złapał piłkę po dośrodkowaniu Deji (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
10'
na sektor gości wchodzą kibice Miedzi. Powitani niecenzuralnie przez miejscowych
10'
[0:1] Miedź Legnica STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Makuch. Napastnik gości wyszedł sam na sam z Krzepiszem i pewnie strzelił do siatki
10'
piłkarze Miedzi ustawiają się i prezentują koszulkę z nr 20
10'
jeszcze sprawdzanie VAR, czy nie było spalonego
14'
Kobacki (ARKA Gdynia) przedzierał się w polu karnym, ale ostatecznie po jego zagraniu piłka wybita w aut
15'
atakuje Arka. Zablokowany strzał Czubaka, który uderzał z 17. metra
kibiców żużla informujemy, że mecz Wybrzeża w Niemczech przełożony został na godzinę 16. Trwają pracę na torze po nocnych opadach deszczu. w związku z tym planowany przez nas live rozpocznie się o godz. 15:45

17'
kolejna akcja Kobackiego (ARKA Gdynia), ale żaden z kolegów nie poszedł do jego podania w "16" Miedzi
21'
wynik meczu zmienił obraz gry. Teraz to Arka atakuje, a Miedź przy każdej okazji zwalnia grę, lub długo rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym
23'
nieudane dośrodkowanie Caroliny (Miedź Legnica)
25'
Stępień (ARKA Gdynia) pada w polu karnym, ale sędzia decyduje, że nic nie było
26'
wulgarnie z sektorów Miedzi
26'
Arka odpowiada: "Gdzie wasze flagi" i też nie pozostaje dłużna w niecenzuralnych okrzykach
26'
spiker apeluje o kulturalny doping
29'
rykoszet po strzale Stępnia. Będzie rzut rożny
29'
Abramowicz (Miedź Legnica) piąstkuje po dośrodkowaniu Alemana (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
30'
rajd Kobackiego (ARKA Gdynia) lewym skrzydłem, ale nie udało mu się zagrać precyzyjnie. Piłkę przejął bramkarz Miedzi
31'
Arka na razie z jednym, niecelnym strzałem Deji (ARKA Gdynia). Miedź strzelała 2 razy, raz celnie i prowadzi
31'
posiadanie piłki 55:45 na korzyść Miedzi, ale to efekt jeszcze pierwszych minut, w których posiadanie gości przekraczało 70 procent
32'
Krzepisz (ARKA Gdynia) ratuje Arkę od utraty drugiego gola. Odbił piłkę po strzale głową Zapolnika
32'
aż dwóch piłkarzy Arki pada w polu karnym, akcję kontynuował jednak Aleman (ARKA Gdynia) i zakończył ją celnym strzałem. Abramowicz (Miedź Legnica) złapał piłkę
34'
nie było spalonego. Dominguez (Miedź Legnica) chwyta się za głowę, bo kopnął piłkę nad poprzeczką, a miał przed sobą tylko Krzepisza (ARKA Gdynia)
35'
spiker apeluje do miejscowych o kulturalny doping
36'
Arka pozdrawia swoje "zgody", zaczynając od Zagłębia Lubin
37'
najlepsza okazja na gola dla Arki. Po dośrodkowaniu Stępnia Czubak z pola bramkowego strzelił głową nad poprzeczką
39'
zablokowany strzał Milewskiego (ARKA Gdynia)
39'
Stępień (ARKA Gdynia) zagrał wzdłuż pola bramkowego, Czubak wyciągnął się jak długi, ale nie sięgnął nogą piłki
41'
"Arka gol" - z trybun
43'
akcja Milewskiego (ARKA Gdynia) i Adamczyka (ARKA Gdynia) przynosi korner
43'
Abramowicz (Miedź Legnica) wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Deji (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
44'
pomoc medyczna Miedzi gotowa do wbiegnięcia na boisko, ale to sędzia pomógł Makuchowi się podnieść
45'
na spalonym Dominguez (Miedź Legnica)
45'
wulgarne okrzyki z sektora gości
45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA GDYNIA - MIEDŹ LEGNICA 0:1
w przerwie prezentacja GAK Gdynia, mistrzów Polski do lat 17 w koszykówce chłopców
Arka oddała inicjatywę na początku Miedzi, która w 10. minucie objęła prowadzenie. Potem to gdynianie przeważali, ale nie potrafili udokumentować tego golem wyrównującym. Najbliższej szczęścia był Czubak po zagraniach Stępnia.
Natomiast Miedź czekała na kontry i się na nie doczekała. Gdyby nie Krzepisz (ARKA Gdynia), który obronił strzał Zapolnika (Miedź Legnica), a potem Dominguez (Miedź Legnica), który przestrzelił w idealnej sytuacji, ten mecz goście mogli już zamknąć na swoją korzyść.
A tak Arka przegrywa tylko 0:1 i w drugiej połowie powinna podjąć walkę o zwycięstwo, które - przypomnijmy - jest na wagę pozycji wicelidera tabeli. Remis, a tym bardziej porażka pozostawi Arkę na 3. miejscu, a do końca rozgrywek będą już tylko dwie kolejki.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
bez zmian w obu drużynach
46'
Krzepisz (ARKA Gdynia) złapał piłkę po dośrodkowaniu Domingueza (Miedź Legnica)
47'
Czubak próbował zablokować Abramowicza (Miedź Legnica), która wykopywał piłkę poza własnym polem karnym, ale nie udało się
48'
Krzepisz (ARKA Gdynia) złapał piłkę, która była podawana w kierunku Makucha
49'
Zapolnik (Miedź Legnica) wybił piłkę poza własną bramkę po dośrodkowaniu Adamczyka (ARKA Gdynia)
50'
bez zagrożenia dla Miedzi po dośrodkowaniu Deji (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
51'
gwizdy z trybun, bo Miedź wstrzymuje grę, aby Dominguez (Miedź Legnica) zawiązał but piłkarski
51'
Aurtenetxe (Miedź Legnica) popełnił błąd, wybił piłkę w aut na wysokości własnego pola karnego. Opłacił się pressing Adamczyka (ARKA Gdynia)
52'
Arka po aucie nie zagroziła bramce rywali
53'
Diaw (ARKA Gdynia) zablokował we własnej "16" strzał Makucha
53'
"Areczka" - śpiewy z trybun
54'
Abramowicz (Miedź Legnica) złapał piłkę po dośrodkowaniu Stępnia
54'
pomoc medyczna biegnie w kierunku bramkarza, jak i Kobieckiego, który próbował dojść do dośrodkowania

55'
obaj piłkarze mogą kontynuować grę
55'
rekord frekwencji tego sezonu na trybunach. Mecz ogląda 7556 kibiców
56'
słaby strzał Matuszka. Krzepisz (ARKA Gdynia) łapie piłkę
57'
Nieco zamieszania w "16" gości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Deji (ARKA Gdynia). Diaw (ARKA Gdynia) zamachnął się solidnie nogą do strzału, ale piłka do niego nie dotarła
58'
Zapolnik (Miedź Legnica) i Makuch spokojnie wymieniali sobie piłkę w "16" przy biernej postawie obrońców Arki. Ten pierwszym ostatecznie strzelił nad poprzeczką
59'
Aurtenetxe (Miedź Legnica) dobił piłkę nogą do góry, nie pozwalając dojść do niej Czubakowi. Abramowicz (Miedź Legnica) złapał piłkę, a arbiter nie uznał, że doszło do podania do bramkarza
60'
i już jesteśmy z drugiej strony boiska, rzut rożny dla rywali
61'
Bednarski (ARKA Gdynia) przygotowuje się do zmiany
61'
po dośrodkowaniu Domingueza (Miedź Legnica) strzał Martineza (Miedź Legnica) zablokowany i kontra Arki
61'
Stępień (ARKA Gdynia) zrobił wszystko aż do wbiegnięcia w pole karne. Strzelił bowiem mocno, ale nad bramką
61'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Milewski, w jego miejsce wchodzi Bednarski.
62'
zmiana w Arce na środku drugiej linii
63'
rzut wolny dla Miedzi z wysokości pola karnego Arki
63'
obrońcy Arki wybili piłkę po dośrodkowaniu Domingueza (Miedź Legnica) z rzutu wolnego
63'
i kolejna kontra Arki po stałym fragmencie gry rywali. Tym razem Stępień (ARKA Gdynia) nie strzelał, ale dogrywał w pole karne, ale tam nie było nikogo z jego kolegów. Od bramki zacznie Abramowicz (Miedź Legnica)
65'
"Gdyńska Arka, oleoloelole" - z trybun
65'
Kobacki (ARKA Gdynia) stracił piłkę w polu karnym, a na jego upadek sędzia nie dał się nabrać
66'
Martinez (Miedź Legnica) wybił piłkę głową poza bramkę po dośrodkowaniu Stępnia
66'
Miedź przygotowuje podwójną zmianę
66'
w Arce intensywnie rozgrzewa się Kuzimski (ARKA Gdynia)
66'
Dobrotka (ARKA Gdynia) nie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Alemana (ARKA Gdynia) z rzutu rożnego, a miał odsłonięte pół bramki

67'
Miedź Legnica przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Chuca, w jego miejsce wchodzi Lehaire.
67'
Miedź Legnica przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Zapolnik, w jego miejsce wchodzi Garcia.
68'
kolejny rzut rożny dla Arki
68'
tym razem zbyt wysokie dośrodkowanie Deji (ARKA Gdynia). Dobrotka (ARKA Gdynia) sięgnął piłkę głową, ale nie było szans na strzał
69'
Bednarski (ARKA Gdynia) dobrze przerwał kontrę Miedzi
71'
Lehaire (Miedź Legnica) uderzył sprzed pola karnego nad poprzeczką
71'
w oficjalnych statystykach Arka nadal bez celnego strzału. Jedynie trzy niecelne uderzenia. Miedź 6 strzałów, 3 celne
71'
Matuszek (Miedź Legnica) dobrze wrócił i zagrał głową do własnego bramkarza, przerywając atak Kobackiego (ARKA Gdynia) i Czubaka
72'
Adamczyk (ARKA Gdynia) spróbował technicznego uderzenia, ale wyszło mu lekkie kopnięcie w środek bramki w ręce bramkarza
73'
długie zagranie Dobrotki (ARKA Gdynia) spod własnego pola karnego, ale Aleman (ARKA Gdynia) nie zdołał przejąć piłki i wyszła ona w aut na połowie rywali
74'
[0:2] Miedź Legnica STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Makuch. Akcją Caroliny. Przedarł się z piłką lewym skrzydłem w pole karne. Dobiegł aż do linii końcowej boiska i zagrał w pole bramkowe. Makuch niemal leżąc, bądź siedząc na boisku zdołał jednak skierować piłkę do siatki
74'
podwójną zmianę przygotowują goście
74'
Miedź Legnica przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Śliwa, w jego miejsce wchodzi Drzazga.
74'
Miedź Legnica przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Dominguez, w jego miejsce wchodzi Lewandowski.
75'
Żółtą kartką został ukarany Deja (ARKA Gdynia) po faulu na Matuszku
76'
bez zagrożenia dla Arki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Garcii (Miedź Legnica)
77'
ARKA Gdynia przeprowadza pierwszą zmianę. Boisko opuszcza Stępień, w jego miejsce wchodzi Kuzimski.
79'
Abramowicz (Miedź Legnica) wybił piłkę poza bramkę. Strzelał głową Czubak po dośrodkowaniu Alemana (ARKA Gdynia)
79'
i jeszcze raz Abramowicz (Miedź Legnica). Tym razem nad bramką wybił piłkę po główce Diawa (ARKA Gdynia). Dośrodkowanie z narożnika boiska Alemana (ARKA Gdynia)
80'
Abramowicz (Miedź Legnica) wypiąstkował piłkę poza boisko po dośrodkowaniu Alemana (ARKA Gdynia) z narożnika boiska
80'
a teraz bramkarza wyręczył Matuszek (Miedź Legnica). To kapitan Miedzi oddalił piłkę od własnej bramko po zagraniu z narożnika boiska Deji (ARKA Gdynia)
80'
przypominamy, że jesteśmy tez na Polsat Plus Arena Gdańsk, skąd relacjonujemy mecz 32. kolejki PKO BP Ekstraklasa, którego wynik będzie miał wpływ zarówno na to, która drużyna reprezentować będzie Polsce w Lidze Konfederacji, jak również ukształtowanie strefy spadkowej

82'
faulowany Abramowicz (Miedź Legnica). Od rzutu wolnego wznowi grę bramkarz gości
82'
przypominamy też o planowanej bezpośredniej relacji z Niemiec, z meczu eWinner 1. Liga Żużlowa, gdzie żużlowcy Wybrzeża zapowiadają odniesienie pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Startujemy od 15:45

83'
Abramowicz (Miedź Legnica) wybił poza bramkę piłkę po strzale Kuzimskiego (ARKA Gdynia)
84'
bez zagrożenia po rzucie rożnym Arki
84'
Arka cały czas naciera. Również trener Tarasiewicz cały czas przy linii bocznej mocno gestykuluje, zachęca podopiecznych do ofensywy
85'
Abramowicz (Miedź Legnica) złapał piłkę po strzale Kobackiego (ARKA Gdynia)
86'
Miedź Legnica przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Matuszek, w jego miejsce wchodzi Bahaid.
86'
trener Tarasiewicz może jeszcze wprowadzić nawet trzech zawodników, ale musiałby ich wprowadzić jednocześnie. Przysługuje mu bowiem jeszcze tylko jedna przerwa na przeprowadzenie zmiany
87'
88'
dwa dalekie wrzuty Marcjanika (ARKA Gdynia) w pole karne z autu
88'
po drugim sędzia przerwał grę, gdyż uznał, że Dobrotka (ARKA Gdynia) faulował bramkarza
89'
Żółtą kartką został ukarany Marcjanik (ARKA Gdynia) i rzut wolny dla gości tuż przy linii bocznej pola karnego Arki
90'
5 minut doliczonych do drugiej połowy
90+1
Krzepisz (ARKA Gdynia) odbił piłkę po strzale z rzutu wolnego Drzazgi (Miedź Legnica), a dobitka Lehaire (Miedź Legnica) wysoko nad poprzeczką
90+2
"Arka gol" - cały czas z trybun
90+3
kapitalnie Krzepisz (ARKA Gdynia). odbił piłkę poza bramkę po strzale Lewandowskiego (Miedź Legnica)
90+4
wulgarnie z trybun z obu stron
90+4
Deja (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Garcii (Miedź Legnica) z narożnika boiska
90+5
Krzepisz (ARKA Gdynia) odbił piłkę po strzale Garcii (Miedź Legnica), a Lewandowski (Miedź Legnica) przy dobitce kopnął piłkę w boczną siatkę bramki
taniec radości piłkarzy Miedzi
mimo przegranej piłkarze Arki otrzymują wsparcie od kibiców, a jednocześnie jest ze strony publiczności zobowiązanie do walki do końca
oryginalne zachowanie piłkarze Miedzi przed sektorem swoich kibiców
Arka nie wykorzystała szansy, aby wrócić na pozycję wicelidera Fortuna 1. Liga. Na 2 kolejki przed końcem rozgrywek do Widzewa, który zajmuje miejsce premiowane awansem, traci 2 punkty.
Miedź, choć już przed tygodniem zapewniła sobie powrót do ekstraklasy, w Gdyni nie zastosowała taryfy ulgowej. Wygrała, gdyż tego dnia była zespołem skuteczniejszym. Oba gole strzelił Makuch, a jeszcze w kilku sytuacjach musiał wykazać się Krzepisz (ARKA Gdynia).
Arka po przerwie atakowała z większą siłą niż w pierwszej połowie. Jednak nawet jak dobrze strzelała, to z dużym wyczuciem interweniował Abramowicz (Miedź Legnica). Jednak częściej żółto-niebieskim brakowało pod bramką rywali zimnej krwi, by skutecznie zakończyć tworzone sytuacje podbramkowe.

18 GKS Jastrzębie 32 4 9 19 28:55 21
Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.
Na koniec sezonu przy równej liczbie punktów decyduje bilans bezpośrednich meczów. W trakcie rozgrywek ten przepis jest uwzględniany, jeśli drużyny rozegrały ze sobą oba spotkania. Jeśli jeszcze nie rozegrały, decyduje bilans bramek z całych rozgrywek.
Tabela wprowadzona: 2022-05-09