Arka Gdynia - Piast Gliwice 0:0. Pavels Steinbors potwierdził klasę

Pavels Steinbors nagrodzony przez Michała Kaczorowskiego, redaktora naczelnego Trojmiasto.pl pucharem dla najlepszego Ligowca 2017 Roku.

Arka Gdynia zremisowała z Piastem Gliwice 0:0. Mimo temperatury odczuwalnej wynoszącej około minus 16 stopni Celsjusza na stadion przyszło ponad 3 tysiące kibiców. W pierwszej połowie mógł ich ucieszyć Ruben Jurado, ale dwukrotnie w dobrych sytuacjach przestrzelił. Czym dłużej trwał mecz, tym coraz groźniej atakowali goście. Punkt gospodarzom uratował Pavels Steinbors, który popisał się kilkoma wspaniałymi interwencjami, a raz wyręczyła go poprzeczka. Przed spotkaniem bramkarz odebrał puchar za zwycięstwo w plebiscycie naszej redakcji na najlepszego Ligowca 2017 Roku w Trójmieście.

Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone

1 Steinbors - 2 Socha, 29 Marcjanik, 28 Helstrup, 23 Warcholak - 6 Łukasiewicz - 20 Szwoch, 90 Bogdanow, 14 Nalepa, 13 Piesio - 9 Jurado

Piast Gliwice

1 Szmatuła - 20 Konczkowski, 88 Korun, 4 Czerwiński, 5 Pietrowski - 33 Jodłowiec, 6 Hateley - 17 Valencia, 14 Vassiljev, 12 Żivec - 44 Szczepaniak
    • 37' 6 Łukasiewicz [ICO] 4 Sołdecki
    • 67' 9 Jurado [ICO] 16 Esqueda
    • 75' 90 Bogdanow [ICO] 18 Janus
[ICO] Zmiany
  • 46' 17 Valencia [ICO] 27 Papadopulos
  • 82' 14 Vassiljev [ICO] 10 Angielski
  • 88' 44 Szczepaniak [ICO] 21 Badia
  • 14' Socha
  • 90+1 Szwoch
[ICO]Kartki:
  • 39' Valencia
  • 70' Konczkowski

W takiej scenerii przyszło grać piłkarzom

zimowa sceneria wokół stadionu i nad nim
odczuwalna temperatura przekroczyć ma -15 stopni Celsjusza
[ICO]
dla każdego kibica od początku meczu do 40 minuty w punktach gastronomicznych ma czekać darmowa herbata
mecz jest niezagrożony. Murawa, jak na te warunki atmosferyczne, dobrze przygotowana. Pewnie to obecnie jedyny zimowy trawnik w Gdyni
by murawa była w takim stanie, nie pozwolono na niej trenować piłkarzom Arki przed meczem z Piastem jak i poprzednim z Zagłębiem. To problem przyznaje Socha, który zastępuje pauzującego za kartki Zbozienia

CO ZMIENI W GRZE ARKI GDYNIA TADEUSZ SOCHA? PRZECZYTAJ WYWIAD Z OBROŃCĄ ARKI
Arka zatwierdziła do gry w ekstraklasie Janusa, który wczoraj jako wolny piłkarz przeniósł się do Gdyni po 2,5 roku gry w Zagłębiu Lubin. 32-latek rozpocznie ten mecz na ławce

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O TRANSFERACH LAST MINUTE ARKI
pozyskanie Janusa to odpowiedź na przedłużającą się rehabilitację Marcusa. Ponadto w dzisiejszym meczu pole manewru na skrzydle jest mniejsze także o absencję pauzującego za kartki Kuna
Siemaszko, który w okresie przygotowawczym nie zagrał w żadnym sparingu, zaprezentował się w piątek w Lubnie, ale dziś znów dostał wolne

RAFAŁ SIEMASZKO: TRZEBA BYĆ PAZERNYM. PRZECZYTAJ WYWIAD Z NAPASTNIKIEM ARKI
Arka wiosną zremisowała 2 z 3 meczów. Dokładanie tylko po punkcie może nie wystarczyć na grupę mistrzowską

ARKA JUŻ WYKORZYSTAŁA LIMIT REMISÓW NA GRUPĘ MISTRZOWSKĄ. SPRAWDŹ, CO MÓWIĄ W TYM WZGLĘDZIE STATYSTYKI Z POPRZEDNICH LAT
po ostatniej kolejce Arka spadła na 9. miejsce, choć rok kończyła na 6. pozycji

DLACZEGO ARKA PO REMISIE W LUBINIE ZAMIENIŁA SIĘ MIEJSCAMI Z ZAGŁĘBIEM. WYJAŚNIAMY ZAPISY REGULAMINU EKSTRAKLASA SA
aż 5 zmian w składzie Arki w porównaniu z "11", która w piątek zaczynała mecz w Lubinie. Dwie jak informowaliśmy wymuszone kartkami

ZAGŁĘBIE LUBIN - ARKA GDYNIA 0:0. PRZECZYTAJ RELACJĘ ORAZ WYSTAW OCENY PIŁKARZOM I TRENEROWI
po raz pierwszy wiosną zagra Warcholak (ARKA Gdynia), dla którego w trzech poprzednich meczach w ogóle nie było miejsca w "18". Zapewne wpływ na to ma absencja Zbozienia, który ostatnio wyrzucał piłkę z autów w pole karne rywali z obu stron boiska. W tej roli Damiana może zastąpić właśnie Marcin, bo na treningach to on najdalej rzuca piłkę
rezerwowi Arki: 80 Pilarz, 3 Sobieraj, 4 Sołdecki 17 Marciniak, 20 Kriwiec, 16 Esqueda, 18 Janus. Jak widać tylko trzej ofensywni gracze w odwodzie
Piast był w Trójmieście zaledwie 10 dni temu. Wówczas wygrał 2:0 w Gdańsku, a zadanie ułatwiła im kontuzja Wolskiego i to że trener gospodarzy wykorzystał limit zmiana, a to oznaczało, iż przez ostatni kwadrans goście grali 11 na 10

SPRAWDŹ, OKOLICZNOŚCI WYGRANEJ PIASTA NAD LECHIĄ

w porównaniu z tamtym meczem trener Fornalik dokonał 2 zmian, dając się teraz wykazać Valencii (Piast Gliwice) i Vassiljevowi (Piast Gliwice)
bez zmian defensywa, bo Szmatuła (Piast Gliwice) jest niepokonany od 215 minut
rezerwowi Piasta: 26 Plach, 3 Gojko, 10 Angielski, 16 Dziczek, 21 Badia, 24 Rugasević, 27 Papadopulos
oba dzisiejsze mecze 25. kolejki zakończyły się wynikami nierozstrzygniętymi. Górnik - Pogoń 0:0, Wisła K. - Korona 1:1
to oznacza, że Arka po tej kolejce nie dopędzi Wisły K., a w przypadku wygranej zrówna się punktami z Wisłą P. i Zagłębiem, które obecnie zajmują miejsca 7-8
remis lub porażka nie zmieni 9. miejsca Arki w tabeli
natomiast Piast, wygrywając awansuje na 12. miejsce, wyprzedzając m.in. Lechię, a remisując przesunie się na 13. miejsce za gdańszczan. Porażka pozostawi gliwiczan w strefie spadkowej, gdyż na 15. pozycję zrzucił ich dzisiejszy remis Pogoni.
[ICO]
Nalepa (ARKA Gdynia) otrzymał koszulkę z numer 100 za setny występ w barwach pierwszej drużyny Arki

MICHAŁ NALEPA: W PROFESJONALNEJ PIŁCE NIE MA TAKICH RZECZY. PRZECZYTAJ CAŁY WYWIAD Z POMOCNIKIEM ARKI
[ICO]
przed meczem Michał Kaczorowski, redaktor naczelny Trojmiasto.pl wręczył puchar za zwycięstwo w plebiscycie na Ligowca Roku 2017 Pavelsowi Steinborsowi (ARKA Gdynia)

PRZYPOMNIJ SOBIE KOLEJNOŚĆ W FINAŁOWEJ "10" PLEBISCYTU

piłkarze na prezentacji. Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki. Piast czerwone stroje
kapitanem Arki Łukasiewicz (ARKA Gdynia)
[ICO]
odgrywana Rota Arka. Kibice też śpiewają. O frekwencji poinformujemy w drugiej połowie, gdyż wówczas w Gdyni otrzymujemy oficjalne dane w tym względzie
1'
od środka rozpoczęła Arka
2'
dośrodkowanie Vassiljeva (Piast Gliwice), piłki nie sięgnął Żivec (Piast Gliwice). Od bramki zacznie Steinbors (ARKA Gdynia)
[ICO]
3'
"Arka gol" - skandowanie z trybun
4'
pierwszy długi wrzut w pole karne z autu Warcholaka (ARKA Gdynia). Marcin już widać, że będzie wrzucać z obu stron boiska. Teraz robił to z prawej strony, choć gra z drugiej strony obrony
5'
Helstrup (ARKA Gdynia) wybił piłkę na róg
5'
kłopoty Arki z wybiciem piłki po dośrodkowaniu z rogu Vassiljeva (Piast Gliwice)
5'
Steinbors (ARKA Gdynia) dobrze broni strzał Jodłowca
6'
Jurado (ARKA Gdynia) wywalczył róg
6'
Jurado (ARKA Gdynia) grał w przeszłości m.in. w Piaście
7'
i jeszcze jeden róg Bogdanowa (ARKA Gdynia)
[ICO]
8'
gra toczy się przy padającym śniegu. Temperatura odczuwalna około -16 stopni Celsjusza
12'
na spalony Socha (ARKA Gdynia), który włączył się do ataku
13'
optyczna przewaga Arki
14'
po wrzucie z autu Warcholaka (ARKA Gdynia), próbował strzelać Bogdanow (ARKA Gdynia), ale piłka nie znalazła drogi do bramki
[ICO]
14'
Żółtą kartką został ukarany Socha (ARKA Gdynia) po faulu na Żivcu
[ICO]
14'
Żivec (Piast Gliwice) potrzebuje pomocy masażystów
15'
Żivec (Piast Gliwice) przez kilkanaście sekund poza boiskiem, ale będzie mógł kontynuować grę
15'
Czerwiński (Piast Gliwice) na spalonym po dośrodkowaniu z wolnego Vassiljeva (Piast Gliwice)
17'
Szmatuła (Piast Gliwice) łapie piłkę, którą Warcholak (ARKA Gdynia) wrzucić z autu tym razem z lewej strony
[ICO]
18'
Steinbors (ARKA Gdynia) doskonale odbił piłkę po strzale Hateley'a (Piast Gliwice)
[ICO]
19'
Jurado (ARKA Gdynia) zabrał piłkę Pierowskiego w polu karnym Piasta, ale niestety z 6. metra strzelił nad poprzeczką
21'
Szwoch (ARKA Gdynia) czekał na piłkę od Warcholaka (ARKA Gdynia) z autu, ale rywale nie pozwoli mu uderzyć z woleja
[ICO]
23'
"Sialalala Arka Gdynia" - z trybun
25'
Hateley (Piast Gliwice) przypomniał, że on także potrafi wrzucić piłkę z autu w pole karne
25'
i jesteśmy już z autem pod polem karnym gości
25'
po wrzucie Warcholaka (ARKA Gdynia) uderzył Jurado (ARKA Gdynia), ale nie trafił w bramkę
27'
wyrównany mecz. Posiadanie piłki dokładnie po 50 procent z obu stron
28'
strzał z woleja Marcjanika (ARKA Gdynia), ale bez problemów złapał piłkę Szmatuła (Piast Gliwice)
30'
który to już raz dziś wrzut z autu w pole karne Warcholaka (ARKA Gdynia). Na razie bez efektu bramkowego
31'
Marcin przemieszcza się teraz z prawej na lewą stroną boiska i wrzuca w "16" rywali chyba po raz ósmy
32'
na spalonym Socha (ARKA Gdynia) po wrzutce z autu Warcholaka (ARKA Gdynia)
[ICO]
32'
ucierpiał jeszcze w starciu z Sochą (ARKA Gdynia) Czerwiński (Piast Gliwice)
33'
Czerwiński (Piast Gliwice) już zdolny do gry i od razu przerwał atak Jurado (ARKA Gdynia)
34'
Valencia (Piast Gliwice) faulował Piesio (ARKA Gdynia) tuż przy linii końcowej boiska
[ICO]
34'
pomocy medycznej potrzebuje Łukasiewicz (ARKA Gdynia), który upadł z dala od tej akcji.
[ICO]
34'
Łukasiewicz (ARKA Gdynia) schodzi poza boisko, a rozgrzewa się Sołdecki
35'
Arka na razie w "10"
36'
po wolnym Bogdanowa (ARKA Gdynia) piłka wybita na róg
36'
Bogdanow (ARKA Gdynia) z rogu zagrał przed pole karne, ale tam Szwoch (ARKA Gdynia) nie trafił czysto w piłkę
37'
szybka kontra gości. Valencia (Piast Gliwice) dograł w "16", ale Szczepaniak (Piast Gliwice), blokowany przez dwóch obrońców, uderzył poza bramkę
[ICO]
37'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Na boisko nie wraca Łukasiewicz, w jego miejsce wchodzi Sołdecki.
[ICO]
37'
kapitanem Arki będzie Socha (ARKA Gdynia). On przejął opaskę od Łukasiewicza (ARKA Gdynia)
38'
Arka nęka Piasta stałymi fragmentami. Kolejny wrzut z autu Warcholaka (ARKA Gdynia)
39'
Valencia (Piast Gliwice) znów faulował Piesio (ARKA Gdynia). Przepychanki między kilkoma piłkarzami
[ICO]
39'
Żółtą kartką został ukarany Valencia (Piast Gliwice).
[ICO]
40'
"Arka gol" - z trybun
41'
nieporozumienie w kontrze Arki między Jurado (ARKA Gdynia) a Piesio (ARKA Gdynia) i piłka wyszła poza boisko
[ICO]
42'
utyka Bogdanow (ARKA Gdynia), ale nie korzysta z oferty sędziego, by udał się za linię boczną po pomoc medyczną
44'
niecelny strzał Jodłowca po indywidualnej akcji
45'
2 minuty doliczone do pierwszej połowy
45+1
Nalepa (ARKA Gdynia) protestuje, ale sędzia uznaje, że to on ostatni dotknął piłkę w pojedynku z Pietrowskim (Piast Gliwice). Chyba arbiter się pomylił, ale rogu dla gospodarzy nie ma
45+2
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA - PIAST 0:0
[ICO]
po wyrównanych 30 minutach ostatni kwadrans pierwszej połowy zdecydowanie należał do Arki. Gdynianie poprawili bilans posiadania piłki do 59 procent, łącznie oddali 7 strzałów. Jednak do poprawy jest skuteczność, gdyż żadne uderzenie nie było celne, jeśli nie liczyć próby Marcianika, który sprzed pola karnego posłał wysoko piłkę, którą musiał łapać Szmatuła (Piast Gliwice).
W Arce najlepsze okazje miał Jurado (ARKA Gdynia), a najwięcej zagrożenia dla Piasta było po wrzutach z autu Warcholaka (ARKA Gdynia).
Jednak Piast też potrafi być groźny. Dwukrotnie Steinbors (ARKA Gdynia) musiał się wykazać, broniąc strzały Hateleya (Piast Gliwice) i Jodłowca
[ICO]
46'
Piast Gliwice w przerwie przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Valencia , w jego miejsce wchodzi Papadopulos .
46'
drugą połowę rozpoczął Piast
46'
goście zmienili ustawienie w ofensywie. Papadopulos (Piast Gliwice) teraz najbardziej wysuniętym piłkarzem Piasta, a Szczepaniak (Piast Gliwice) przesunięty na skrzydło
46'
Arka w takim samym składzie, w którym kończyła pierwszą połowę
47'
niecelny strzał sprzed pola karnego Piesio (ARKA Gdynia)
48'
niecelny strzał Jurado (ARKA Gdynia)
49'
Arka przeważa tak jak w ostatnim kwadransie przed przerwą
50'
Jodłowiec (Piast Gliwice) dobrze podał w pole karne do Papadopulosa (Piast Gliwice), ale Słowakowi na drodze do piłki stanął Warcholak (ARKA Gdynia) i napastnik gości sfaulował obrońcę Arki
53'
znów faulowany Warcholak (ARKA Gdynia) pod własną bramką. Tym razem przez Szczepaniaka (Piast Gliwice)
55'
Jurado (ARKA Gdynia) wbiegł z piłką w pole karne Piasta, ale zwlekał z uderzenie. Gdy na to się wreszcie zdecydował, zablokował go Pietrowski (Piast Gliwice)
56'
Socha (ARKA Gdynia) w polu karnym rywali stracił piłkę na rzecz Jodłowca
[ICO]
56'
sędzia postanowił skonsultować się z VAR, bo może było zagranie ręką Jodłowca
57'
nie ma karnego dla Arki
58'
wolny dla Arki około 30 metrów od bramki Piasta
59'
Bogdanow (ARKA Gdynia) z wolnego kopnął piłką w mur
59'
Warcholak (ARKA Gdynia) lepiej z autu wrzuca niż nogą dośrodkowuje z gry. Po odbitej piłce przez obrońców po pierwszej takiej sytuacji obrońca spróbował wrzutki, ale posłał piłkę poza boisko
61'
Jurado (ARKA Gdynia) w pojedynku z Korunem (Piast Gliwice) nie zdobył nawet rogu
61'
teraz dobre dośrodkowanie Warcholaka (ARKA Gdynia). Czerwiński (Piast Gliwice) wybił piłkę na róg
62'
Bogdanow (ARKA Gdynia) z rogu zagrał przed pole karne. Tutaj Warcholak (ARKA Gdynia) kopnął piłkę nad poprzeczką
[ICO]
62'
Oficjalna frekwencja 3074 kibiców
65'
Piast ma problemy, by utrzymać się z piłką na połowie Arki. Dlatego gra częściej na połowie gliwiczan. Jednak gdynianom brakuje precyzji, kończącego strzału bądź otwierającego drogę do bramki podania
66'
kontra Piasta zmarnowana niedokładnym dośrodkowaniem Żivca
[ICO]
67'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jurado, w jego miejsce wchodzi Esqueda.
67'
zmian Arki w ataku
69'
Żivec (Piast Gliwice) stara się napędzić ataki gości lewą stroną boiska
[ICO]
70'
Żółtą kartką został ukarany Konczkowski (Piast Gliwice) po faulu na Piesio
71'
Szmatuła (Piast Gliwice) łatwo łapie piłkę, którą dośrodkował z wolnego Bogdanow (ARKA Gdynia)
71'
Socha (ARKA Gdynia), ryzykując czerwoną kartkę, bo ma już żółtą, faulem przerwał kontrę gości pod własnym polem karnym
[ICO]
72'
niecelny strzał głową z kilku metrów Czerwińskiego (Piast Gliwice) po dośrodkowaniu z wolnego Vassiljeva (Piast Gliwice). To była dobra okazja na gola, dla gości. Zaspali defensorzy Arki
[ICO]
73'
Steinbors (ARKA Gdynia) sparował na róg piłkę po strzale Papadopulosa (Piast Gliwice)
74'
sędzia napomina trenera Arki
74'
rozgrzewa się Janus. Będzie to jego debiut w Arce
74'
niecelny strzał Papadopulosa (Piast Gliwice) po dośrodkowaniu z rogu Vassiljeva (Piast Gliwice)
[ICO]
75'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Bogdanow, w jego miejsce wchodzi Janus.
76'
trener Ojrzyński dwiema ostatnimi zmianami ofensywnymi chce dać hasło do ataki, gdyż w ostatnich minutach częściej atakują goście
[ICO]
76'
Esqueda (ARKA Gdynia) uceikł Czerwińskiemu (Piast Gliwice) i uderzył sprzed pola karnego. Szmatuła (Piast Gliwice) wybił piłkę przed siebie, ale nie było nikogo na dobitkę
77'
zablokowany strzał Szwocha (ARKA Gdynia)
78'
Papadopulos (Piast Gliwice) umieścił piłkę w bramce Arki, ale najpierw przewrócił Warcholaka (ARKA Gdynia) i sędzia odgwizdał wolnego zanim Czech kopnął piłkę
79'
Niecelny strzał z dystansu Żivca
81'
Piast coraz pewnie gra w Gdyni i w ostatnim fragmencie to on częściej przy piłce
[ICO]
82'
Piast Gliwice przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Vassiljev, w jego miejsce wchodzi Angielski.
82'
trener Fornalik jeszcze zwiększa siłę uderzenia, gdyż napastnik wchodzi za pomocnika. Teraz już trzech napastników w "11" Piasta
83'
"Gdyńska Arka" - z trybun
84'
Piast ma coraz większą przewagę w środkowej strefie boiska. Wzrosła ona po zejściu z boiska Bogdanowa (ARKA Gdynia)
84'
zablokowany strzał Żivca
[ICO]
85'
Steinbors (ARKA Gdynia) doskonale odbija piłkę po strzale Jodłowca
[ICO]
86'
po dośrodkowaniu Szczepaniaka (Piast Gliwice) z bliska lekko i wprost w ręce Steinborsa (ARKA Gdynia) główkował Papadopulos (Piast Gliwice)
[ICO]
87'
piłka wyszła poza boisko po poprzeczce bramki Arki po uderzeniu Żivca
87'
Arka na dobre zepchnięta do obrony
[ICO]
88'
Piast Gliwice przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Szczepaniak, w jego miejsce wchodzi Badia.
88'
"Areczko, tylko zwycięstwo" - skandują kibice
88'
zablokowany strzał Badii (Piast Gliwice)
89'
"Arka gol" - z trybun, ale Arka się broni coraz bardziej nerwowo
90'
wreszcie Arce udaje się zbliżyć do pola karnego rywali. Z autu wrzucać będzie Warcholak (ARKA Gdynia)
90'
ależ zamieszanie w "16" Piasta po wrzucie z autu Warcholaka (ARKA Gdynia), ale nie ma strzału na bramkę gości
90'
3 minuty doliczone do drugiej połowy
[ICO]
Pavels Steinbors (ARKA Gdynia) przed meczem odebrał puchar dla najlepszego Ligowca 2017 roku za zwycięstwo w plebiscycie Trojmiasto.pl, a w pojedynku z Piastem udowodnił, że w pełni na niego zasługuje. W dużej mierze to bramkarzowi Arka może zawdzięczać, że tego meczu nie przegrała. Czym bliżej było końca gry, tym ataki gości były coraz bardziej groźne. Łotysz dobrze odbijał wszystkie piłki lecące w jego bramkę, a raz wyręczył go słupek.
W drugiej połowie Arka oddała tylko jeden celny strzał, który był autorstwa Esquedy (ARKA Gdynia). To stanowczo zbyt mało, jak na występ przed własną publicznością. To już trzeci remis wiosną i dziesiąty ligowy Arki w tym sezonie.

16 Sandecja Nowy Sącz 25 4 10 11 24:39 22

* Lechia Gdańsk została 14.12.2017 roku pozbawiona jednego punktu za naruszenie przepisów Podręcznika Licencyjnego dotyczące kryterium F.09 mówiącego o braku przeterminowanych zobowiązań

*Po 30 kolejce nastąpi podział na grupę mistrzowską (8 najlepszych drużyn) i grupę spadkową (8 kolejnych) z zaliczeniem wszystkich, dotychczasowych punktów. Drużyny zagrają w grupie każdy z każdym, ale bez rewanżów.

Tabela wprowadzona: 2018-02-28

Wyniki 25 kolejki:

• ARKA GDYNIA - Piast Gliwice 0:0
  • LECHIA GDAŃSK - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 (1:1)
  • Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
  • Wisła Płock - Cracovia 0:1 (0:0)
  • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 0:0
  • Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1 (1:1)
  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:1 (0:0)

Opinie (197) ponad 10 zablokowanych

• Miejski burak

Prowadzący doping,to nadzwyczajny burak,biedak umysłowy

• 1 0

• Ogladłam cały mecz (4)

i az mnie rozbolaly oczy. Arka gra straszna padake. Nawet bramki nie umieli strzelic. A garstka kibicow jakby przyszla za kare, zadnego dopingu i zero krecenia mlynem jak na Wielkiej Lechii. I ten smieszny Siemaszko Bramkoreki co chcial a nie mogl. Jak dla mnie w Trojmiescie jednak Lechia.

• 4 26

• siemaszko nie grał kłamco (2)

Atmosfera na Arce jest doskonała i nie porównuj się z Lechią i jej bezzębną patologią z oruni kradnącą buty w tramwajach.

• 3 1

• No wlasnie pisze ze chcial a nie mogl. Nawet nie wyszedl zwby grac. (1)

• 0 2

• nie chce nikt tobie wsadzić

• 0 0

• Zaraz po kilku z rzędu gongach twojego rządowego klubik zmieknie ci rura Izydorze

• 3 1

• (1)

Zabrakło umiejętności . Serce do walki było ale to za mało . Brak rasowych kopaczy , młodych
    rządnych sławy i kasy !!! 8 odjechała !! i nie jest to wina ani trenera ani piłkarzy !!! Brak kasy !!!

• 3 1

• Nie mow glupot ,ze to nie wina trenera, na lawce siedzieli lepsi niz ci , co grali. Niektorzy to nawet na lawke sie nie dostali ,calkowite kretynstwo.