Arka Gdynia - Wisła Płock 1:2. Aleksandar Rogić zrezygnował z funkcji trenera

Jacek Główczyński
7 marca 2020 (artykuł sprzed 4 lat)

Co usłyszeli piłkarze Arki Gdynia od kibiców po meczu?

Arka Gdynia przegrała u siebie z Wisłą Płock 1:2 (0:1) w 26. kolejce ekstraklasy. Od 41. minuty gospodarze grali w "10" po czerwonej kartce Adama Deji. Honorowego gola zdobył Marko Vejinović w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry. Aleksandar Rogić po meczu poinformował, że złożył rezygnację z funkcji trenera. Głównym kandydatem na jego następcę jest Leszek Ojrzyński. Przypomnijmy, że pod wodzą tego szkoleniowca żółto-niebiescy zdobyli Puchar Polski i Superpuchar Polski w 2017 roku.

Wisła Płock Wisła Płock
1 Steinbors - 33 Zbozień, 3 Maghoma, 23 Marić, 17 Marciniak - 16 Deja - 35 Młyński, 10 Vejinović, 14 Nalepa, 7 Jankowski - 11 Siemaszko
Miejsce: Stadion Miejski
Sędziowie: Kwiatkowski (Warszawa) oraz Boniek, Rosa
Widzów: 4010
30 Daehne – 2 Michalski, 3 Marcjanik, 18 Uryga, 24 Cabezali - 6 Rasak, 8 Furman - 27 Gjertsen, 9 Szwoch, 10 Merebashvili – 26 Sheridan
  • 55' 11 Siemaszko Zmiany 77 Mihajlović
  • 71' 14 Nalepa Zmiany 26 Danch
  • 76' 7 Jankowski Zmiany 26 Skhirtladze
  • 71' 27 Gjertsen Zmiany 44 Sahiti
  • 76' 26 Sheridan Zmiany 11 Kuświk
  • 89' 9 Szwoch Zmiany 23 Fojut
  • 90+6 Vejinović
  • 19' Gjertsen
  • 62' Uryga
  • 34' Zbozień
  • 68' Nalepa
  • 14' Szwoch
  • 43' Rasak
  • 51' Gjertsen
  • 62' asystent trenera
  • 41' Deja

Adam Deja już w pierwszej połowie otrzymał czerwoną kartkę. Adam Deja już w pierwszej połowie otrzymał czerwoną kartkę.

po przegranej w Gliwicach Arka do bezpiecznego miejsca w ekstraklasie traci już 5 punktów

Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:0 - relacja, możliwość wystawienia ocen piłkarzom i trenerowi

martwi nie tylko brak punktów Arki, ale przede wszystkim styl jej gry

Michał Nalepa ostrzega: Z taką grą Arka się nie utrzyma

trener Rogić uważa, że kwestia przełamania związana jest ze strefą mentalną, ale nie chce pomocy psychologa dla drużyny

Trener Arki do piłkarzy: Bądźcie odważni

można mówić o rewolucji w składzie Arki. W porównaniu z meczem w Gliwicach w "11" wymienionych aż 6 piłkarzy, w tym aż 3 w obronie
po raz pierwszy w tym roku w składzie i od razu w wyjściowym Siemaszko (ARKA Gdynia). Rafał w tym sezonie tylko raz był w "11", w przegranym meczu w Pucharze Polski z Odrą Opole. Za kadencji trenera Rogicia jedynie cztery raz wchodził do gry z ławki, w tym po raz ostatni 6 grudnia
do obrony wracają: Maghoma (ARKA Gdynia), Marić (ARKA Gdynia) i Marciniak (ARKA Gdynia), na pozycję defensywnego pomocnika Deja (ARKA Gdynia), a na lewe skrzydło Jankowski (ARKA Gdynia)
ławka rezerwowych Arki: 30 Krzepisz, 4 Bergqvist, 8 Marcus, 9 Skhirtladze, 18 Antonik, 26 Danch, 46 Wawszczyk, 77 Mihajlović, 91 Serrarens
Rogić został trenerem Arki na początku października ubiegłego roku po porażce żółto-niebieskich w Płocku 1:4. Pod jego wodzą bilans drużyny to:
14 meczów, 4 zwycięstwa, 4 remisy, 6 porażek, 16 punktów, bramki 13:17. Gdyby tabelę ustawić wyłącznie w okresie, kiedy pracuje Rogić, Arka byłaby na 13. miejscu przed: Koroną (15 punktów), Wisłą Płock (14) i ŁKS (13).
Wisła już dawno zapomniała, że jesienią otwierała tabelę ekstraklasy. W ostatniej kolejce zespół z Płocka przegrał u siebie z Rakowem 0:2. W porównaniu z "11" z tamtego meczu tylko jedna zmiana
w miejsce pauzującego za kartki Rzeźniczaka zagra na środku obrony były piłkarz Arki - Marcjanik (Wisła Płock). W "11" gości jest również inny eksgdynianin - Szwoch (Wisła Płock)
ławka rezerwowych Wisły: 1 Kamiński, 5 Sielewski, 11 Kuświk, 14 Kwietniewski, 17 Adamczyk, 19 Angielski, 20 Stefańczyk, 23 Fojut, 44 Sahiti
jak widać nie ma Wolskiego, który rozwiązał kontrakt z Lechią z winy klubu, a w przededniu spotkania w Gdyni związał się z Wisłą

Lechia Gdańsk na celowniku UEFA

gdy spiker odczytał skład Arki, największe brawa od kibiców otrzymał Siemaszko (ARKA Gdynia)
niezbyt liczna ekipa gości, ale od razu sprowokowała wulgarne okrzyki, bo miejscowi odpowiedzieli na "zaczepkę" gości
w Gdyni dziś pada deszcz, temperatura 6 stopni Celsjusza
zanosi się na najniższą frekwencję w tym sezonie przy ul. Olimpijskiej, chyba że większość kibiców chroni się jeszcze przed deszczem i wyjdzie na trybuny wraz z pierwszym gwizdkiem
piłkarze wychodzą na prezentację. Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki. Wisła białe stroje
przywitanie kapitanów Marciniaka (ARKA Gdynia) i Furmana (Wisła Płock). W wyniku ich losowania drużyny zostają na tych połowach, na których prowadziły rozgrzewkę. Arka zacznie plecami do trybuny "Górka"
"Nie będziemy na nich gwizdać, nie będziemy ich wyzywać, będziemy ich wspierać" - taki instruktaż słyszą kibice od osoby, która prowadzić będzie doping dla Arki
"Tylko zwycięstwo" - skandowanie z trybun
1'
od środka mecz rozpoczęła Wisła
2'
spokojny początek z obu stron, gra głównie w środku boiska
3'
zamieszanie w "16" Wisły po wrzucie z autu piłki w pole karne Zbozienia (ARKA Gdynia). Jednak bez strzału Arki
4'
Zbozień (ARKA Gdynia) naprawił błąd Vejinovicia (ARKA Gdynia), który na własnej połowie zagrał w poprzek boiska, a piłkę przechwycił Szwoch (Wisła Płock)
5'
zbyt krótko wybita piłka przez gości po dośrodkowaniu Vejinovicia (ARKA Gdynia). Młyński (ARKA Gdynia) uderzył z woleja, ale został zablokowany
6'
kłopoty Arki z wyprowadzeniem piłki, gdy Wisła ustawiła się do pressingu na gdyńskiej połowie
6'
Daehne (Wisła Płock) pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Marciniaka (ARKA Gdynia)
7'
obaj trenerzy od początku na stojąco oglądają mecz
7'
zarysowała się przewaga optyczna Arki
8'
rzut wolny dla gości 26-27 metrów od bramki Arki
8'
Furman (Wisła Płock) szukał technicznego strzału z rzutu wolnego. Piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki Steinborsa (ARKA Gdynia)
8'
Wisła ma największy procent zdobytych goli w ekstraklasie po stałych fragmentach gry. Zatem Arka powinna wystrzegać się takich sytuacji jak przed chwilą
10'
cały czas doping dla Arki, goście nie mogą przebić się ze swoim skandowaniem
11'
gwizdy na przemian ze śmiechem na trybunach kwitują teatralny upadek z głośnym okrzykiem Merebashviliego (Wisła Płock), a rywal był od Gruzina o 2-3 metry
12'
zmiana pozycji ofensywnych piłkarzy Arki. Młyński (ARKA Gdynia) zbiegł na lewo, Jankowski (ARKA Gdynia) wszedł na środek ataku, a z prawej strony akcję zamykał Siemaszko (ARKA Gdynia). Jednak ten manewr nie zaskoczył defensywy Wisły
13'
niecelny strzał z dystansu Vejinovicia (ARKA Gdynia)
14'
Żółtą kartką został ukarany Szwoch (Wisła Płock), który faulem przerwał kontrę Vejinovicia
15'
Michalski (Wisła Płock) zablokował dośrodkowanie Marciniaka (ARKA Gdynia). Rzut rożny dla Arki
16'
bez zagrożenia dla gości po dośrodkowaniu z narożnika boiska Nalepy (ARKA Gdynia)
17'
niecelny strzał sprzed pola karnego Nalepy (ARKA Gdynia)
19'
[0:1] Wisła Płock STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Gjertsen. Bramka dla gości można powiedzieć z niczego. Marcjanik zagrał długą piłkę z własnej połowy, a Sheridan ją przedłużył. Gjertsen zbiegł z prawego skrzydła do długiego podania, wyprzedził obrońców, znalazł się sam na sam ze Steinborsem i nie zmarnował tej okazji
19'
"Wiara nasza niezachwiana" - skandowanie kibiców Arki
20'
"Arkowcy gol" - z trybun
20'
według statystyk Ekstraklasy SA posiadanie piłki na korzyść Arki 73:27, ale pierwszy celny strzał tego meczu od razu dał prowadzenie Wiśle
22'
Sheridan (Wisła Płock) w polu karny podał do Szwoch (Wisła Płock), a strzał Mateusza zablokowany
23'
mogło być 2:0 dla gości, ale na szczęście dla Arki Merebashvili (Wisła Płock) strzelił wysoko nad poprzeczką
24'
stracony gol "przybił" Arkę. Od objęcia prowadzenia częściej przy piłce Wisła
25'
bardzo dobra interwencja Steinborsa (ARKA Gdynia), który odbił do boku piłkę po strzale Furmana (Wisła Płock) sprzed pola karnego
25'
pierwsi trzej piłkarze Arki udają się na rozgrzewkę
27'
rośnie przewaga Wisły
28'
nieudane dośrodkowanie Michalskiego (Wisła Płock). Od bramki zacznie Steinbors (ARKA Gdynia)
29'
Steinbors (ARKA Gdynia) poślizgnął się przy wybiciu piłki z 5. metra od własnej bramki
30'
wracający Nalepa (ARKA Gdynia) wybił piłkę poza własną bramkę, bo goście napędzali się w kolejnej akcji
30'
Furman (Wisła Płock) z narożnika boiska zagrał przed pole karne. Strzelał Merebashvili (Wisła Płock), ale uderzenie Gruzina zablokowane
31'
zbyt mocne dośrodkowanie Vejinovicia (ARKA Gdynia). Piłkę złapał Daehne (Wisła Płock)
33'
poprzeczka uratowała Wisłę po strzale głową Jankowskiego (ARKA Gdynia). Bramkarz gości podbił piłkę. Teraz dośrodkowanie Vejinovicia (ARKA Gdynia) z rzutu wolnego o wiele lepsze niż poprzednim razem
34'
Żółtą kartką został ukarany Zbozień (ARKA Gdynia), który faulem przerwał kontrę Merebashviliego
34'
dla Zbozienia (ARKA Gdynia) to 4. żółta kartka w tym sezonie. Oznacza to, że 15 marca nie zagra w derbach Trójmiasta
35'
trener Rogić wymownym gestem ręką pokazuje piłkarzom, by przesunęli grę do przodu
36'
Siemaszko (ARKA Gdynia) przewrócił się w starciu z Marcjanikiem (Wisła Płock), ale sędzia nakazał grać dalej
37'
Steinbors (ARKA Gdynia) pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Szwocha
38'
szybka odpowiedź Arki, ale dośrodkowanie Młyńskiego (ARKA Gdynia) w ręce Daehne (Wisła Płock)
40'
pomocy medycznej potrzebuje Furman (Wisła Płock), który ucierpiał w starciu z Deją
czerwona kartka
41'
Deja (ARKA Gdynia) otrzymał czerwoną kartkę. Sędzia wyrzucił piłkarza Arki po weryfikacji VAR. Dopatrzył się, że przy wślizgu pomocnik gospodarzy nie poprowadził nogi po ziemi, a trafił nią w kolano Furmana
41'
Arka w bardzo trudnej sytuacji: przegrywa i gra w "10"
43'
Żółtą kartką został ukarany Rasak (Wisła Płock).
43'
Daehne (Wisła Płock) piąstkuje po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Vejinovicia (ARKA Gdynia)
44'
Marciniak (ARKA Gdynia) zdobył rzut wolny kilka metrów od linii bocznej pola karnego Wisły
45'
Michalski (Wisła Płock) wybił głową piłkę po dośrodkowaniu Vejinovicia (ARKA Gdynia)
45'
dyrektor sportowy Arki nie czekając na przerwę schodzi do szatni
45'
60 sekund doliczonych do pierwszej połowy
45+1
jeszcze rzut rożny dla gości
45+1
Maghoma (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska Furmana (Wisła Płock). Do strzału doszedł jeszcze Merebashvili (Wisła Płock). Techniczne uderzenie Gruzina nie sprawiło kłopotów Steinborsowi (ARKA Gdynia)
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA GDYNIA - WISŁA PŁOCK 0:1
Arka w bardzo ciężkim położeniu. Przegrywa 0:1 i gra w "10" po czerwonej kartce Deji. Jeśli nic się nie zmieni po przerwie, może to być ostatni mecz gdynian pod wodzą trenera Rogicia. Przypomnijmy, że po jego wodzą z 14 mecz meczów zespół przegrał 6.
Oficjalna frekwencja na dzisiejszym meczu 4010 kibiców
brawa witają piłkarzy Arki, wracających z szatni
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
obie drużyny bez zmian w składach. Przypomnijmy, że Arka gra od 41. minuty w "10" po czerwonej kartce Dei (ARKA Gdynia)
49'
na razie po przerwie gra głównie w środku boiska
51'
Żółtą kartką został ukarany Gjertsen (Wisła Płock) po faulu na Jankowskim
52'
cały czas doping dla Arki z trybun
52'
rozgrzewa się Mihajlović
53'
Marciniak (ARKA Gdynia) w polu karnym gości był z piłką, ale nie zdecydował się na strzał, ani na zagranie wzdłuż bramki tylko wycofał piłkę i szansa przepadła
54'
Arka, grając w "10" na kilkadziesiąt sekund zamknęła Wisłę na jej połowie
54'
Jankowski (ARKA Gdynia) skakał do dośrodkowań Nalepy (ARKA Gdynia) i Zbozienia (ARKA Gdynia), ale nie doszedł do strzału
55'
w doskonałej sytuacji Młyński (ARKA Gdynia), ale strzelił obok słupka
55'
ARKA Gdynia przeprowadza pierwszą zmianę. Boisko opuszcza Siemaszko, w jego miejsce wchodzi Mihajlović.
55'
zmiana w ustawieniu Arki. Na pozycję nr 9 przeszedł Jankowski (ARKA Gdynia), Mihajlović (ARKA Gdynia) na lewym skrzydle
56'
Jankowski (ARKA Gdynia) pada w polu karnym. Sędzia każe grać dalej
56'
sędzia czeka na podpowiedź z VAR
57'
jest decyzja. Arka ma wznowić grę od wrzutu z autu
57'
Marcjanik (Wisła Płock) wybił piłkę poza bramkę po zagraniu w pole bramkowe Vejinovicia (ARKA Gdynia)
58'
bez zagrożenia dla gości po dośrodkowaniu z narożnika boiska Vejinovicia (ARKA Gdynia)
59'
kontra Wisły. Rasak (Wisła Płock) sprzed pola karnego strzelił wysoko nad bramką
61'
Daehne (Wisła Płock) bez kłopotów łapie piłkę po dośrodkowaniu Vejinovicia (ARKA Gdynia) z rzutu wolnego
61'
szybka kontra gości. Maghoma (ARKA Gdynia) wybija piłkę poza własną bramkę
61'
Furmanowi (Wisła Płock) nie spieszy się ze wznowieniem gry. Gwizdy z trybun
62'
[0:2] Wisła Płock STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Uryga. Furma z narożnika boiska zagrał krótko do Szwocha, który dośrodkował w pole karne. Piłkę głową do siatki skierował środkowy obrońca gości
62'
Żółtą kartką został ukarany asystent trenera (Wisła Płock).
62'
sędzia jeszcze czeka na podpowiedź z VAR, czy wszystko było w porządku
64'
gol dla Wisły został uznany, od środka grę wznowiła Arka
65'
rykoszet po strzale Vejinovicia (ARKA Gdynia). Rzut rożny dla Arki
65'
Daehne (Wisła Płock) wypiąstkował piłkę po wrzutce z narożnika boiska Vejinovicia (ARKA Gdynia)
66'
"Arka gol" - z trybun
68'
Żółtą kartką został ukarany Nalepa (ARKA Gdynia).
68'
masażyści gości na boisku. Na murawie leży Furman
70'
Furman (Wisła Płock) schodzi poza boisko, goście na razie w "10"
70'
Furman (Wisła Płock) wraca do gry
70'
Nalepa (ARKA Gdynia) wybił piłkę we własnym polu karny po szybkim ataku rywali
70'
szykują się zmiany w obu drużynach
71'
Wisła Płock przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Gjertsen, w jego miejsce wchodzi Sahiti.
71'
ARKA Gdynia przeprowadza drugą zmianę. Boisko opuszcza Nalepa, w jego miejsce wchodzi Danch.
72'
zamieszanie w polu bramkowym Arki. Goście nie oddali strzału
73'
Daehne (Wisła Płock) obronił strzał Młyńskiego (ARKA Gdynia)
73'
"Gramy do końca" - skandowanie z trybun
74'
"Arka razem bez Midaków" - skandowanie z trybun
74'
rzut rożny dla gości po ich kolejnej groźnej akcji
76'
Wisła Płock przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Sheridan, w jego miejsce wchodzi Kuświk.
76'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jankowski, w jego miejsce wchodzi Skhirtladze.
76'
Kuświk (Wisła Płock), grał w przeszłości w Lechii, i jego wejście na boisko wywołało wulgarne skandowania pod adresem jego byłego klubu
79'
piłka w bocznej siatce bramki Arki po akcji Cabezali. Jeszcze jeden rzut rożny dla gości
80'
nikt nie doszedł do piłki dośrodkowanej przez Furmana (Wisła Płock) z narożnika boiska
81'
strata drugiego wydaje się, że ostatecznie złamała Arkę. Od kilku minut przewaga Wisły
83'
rzut rożny dla Arki, ale nie zagrozili rywalom
86'
na spalonym MIhajlović
86'
wulgarnie z trybun i to z obu stron
87'
Steinbors (ARKA Gdynia) złapał piłkę po strzale Szwocha (Wisła Płock) sprzed pola karnego
88'
Maghoma (ARKA Gdynia) na spalonym po dośrodkowaniu Vejinovicia (ARKA Gdynia)
89'
Wisła Płock przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Szwoch, w jego miejsce wchodzi Fojut.
89'
"Walczymy do końca" - skandowanie z trybun
90'
i korner dla Arki
90'
po dośrodkowaniu Vejinovicia (ARKA Gdynia) z narożnika boiska bez zagrożenia dla gości
90'
aż 6 minut doliczonych do drugiej połowy
90+2
kontra Wisły 3 na 2. Mariciowi (ARKA Gdynia) udało się zatrzymać podanie Merebashviliego (Wisła Płock)
90+4
w doliczonym czasie częściej przy piłce goście
90+5
Steinbors (ARKA Gdynia) odbił piłkę po strzale Merebashviliego (Wisła Płock)
90+6
kolejny atak Gruzina. Tym razem przewrócił się w polu karnym Arki
90+6
i szybka odpowiedź Arki. Rzut wolny 2 metry od narożnika pola karnego
90+6
[1:2] ARKA Gdynia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Vejinović. Strzał Marko bezpośrednio z rzutu wolnego po ziemi trafia do siatki
90+6
sędzia nie pozwala na wznowienie gry
90+6
KONIEC MECZU. ARKA GDYNIA - WISŁA PŁOCK 1:2
kibice wezwali piłkarzy do siebie. Nie ma nic o meczu, który został właśnie zakończony. Jest mobilizacja przed derbami zaplanowanymi na 15 marca. Padają słowa, że to najważniejszy mecz w sezonie, czy mecz o honor
Arka, przegrywając u siebie, postawiła się w bardzo ciężkiej sytuacji w tabeli. W drugiej połowie, mimo gry w "10" gospodarze próbowali się atakować przy wyniku 0:1. Jednak, gdy stracili drugiego gola, osłabł ich impet. Ostatnia sekunda pokazała, że nie słusznie, bo można było strzelić Wiśle gola nawet w osłabieniu.
Za tę porażkę głową może zapłacić trener Rogić. W 15 meczach pod jego wodzą Arka po 4 razy wygrała i zremisowała oraz aż 7 razy przegrała.

16 ŁKS Łódź 26 5 5 16 25:44 20
W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Po 30 kolejkach nastąpi podział na grupę mistrzowską i spadkową, a w każdej zagra po 8 drużyn. Wszystkie punkty zostaną zaliczone, a w drugiej fazie w obu grupach każdy zagra z każdym, ale już bez rewanżów.
Z ekstraklasy zdegradowane zostaną 3 ostatnie drużyny. Mistrz Polski zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, a dwie kolejne drużyny w eliminacjach Ligi Europy.
Tabela wprowadzona: 2020-03-10

Wyniki 26 kolejki

• Zagłębie Lubin - LECHIA GDAŃSK 4:4 (2:3)
  • ARKA GDYNIA - Wisła Płock 1:2 (0:1)
  • Górnik Zabrze - Cracovia 3:2 (1:1)
  • Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
  • Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0:0
  • Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1 (1:1)
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)

Opinie (286) ponad 20 zablokowanych

Wszystkie opinie

• tk

moge pprowadzic trening psychofizyczny....połowa zespołu nie wytrzyma 20 km biegu, czesc dostanie kontuzji, czesc odmrozenia a inni powrócą z grypą przy ktorej korona wirus to katarek.Może dwoch trzech przetrwa.Czy panie są gotowe?

• 0 0

• Dryfuje na skały (1)

Od momentu wejścia Midaków cuda cuda. Po prostu sztandarowy przykład jak pychą i głupotą można w 2 lata zniszczyć poukladany finansowo i org klub. Zwolnienie klejndsuta i wprowadzenie swoich transferów bylo pierwszym krokiem. Zwolnienie trenera Ojrzyńskiego drugim wraz z pozbyciem sie kilku ważnych piłkarzy. Smółka zniszczył atmosferę w szatni a Pertkiewicz przeszkadzał komuś. Konflikt z miastem i kibicami tylko dolał oliwy do ognia. Arka jest żle zarządzana od 2 lat i odpowiedzialność spada na właściciela oraz jego podwładnych. W trybie natychmiasyowym osoby odp. Za transfery powinny znależć pracę w Trąbkach Wielkich.

• 8 0

• Pan Edward nie zrezygnował przez Midaka, tylko z powodów osobistych. Reszta się zgadza.

• 0 0

• kurs na spadek (3)

Miasto nie daje kasy.
    Drużyna b. źle gra.
    Pozostaje tylko trener Janas.
    Jedynie na kibiców można liczyć. Jak zwykle bluzgi i wyzwiska .

• 7 2

• Z braku laku zaraz Sobi zostanie trenerem

• 0 0

• Janas na trenera? (1)

Co ty pijesz?On byl przeciez nawet trenerem betonow i go wyp...bo byl beznadziejny.

• 5 0

• Jak pamiętam : przyszedł na wiosnę i obronił przed spadkiem, potem odszedł.
        Ale Arka jest niezwyciężona przeceż.
        Nawet z Midakiem za trenera.

• 0 0

• Do klubu powinien jeszcze wrócić Pertkiewicz bo tylko on trzeźwo oceniał sytuację (5)

Wielu zarzucał mu kibicowanie lechii. Szkoda że nikt nie odbierał go jako profesjonalistę. Oddłużył klub, wprowadził do ekstraklasy, zdobył Puchar Polski i miał plan na stabilizację. W zamian dostaliśmy cyrkowców i kabareciarzy.

• 14 2

• mial swoje eldorado,chate wywalil za miliony, (2)

dysk z danymi zniszczony,1.4mln dlugu po nim tak, ze ..,a udalo sie awansowac dzieki Nitkowi i paru pilkarza ktorzy wrocili tu nie dla kasy,potem kasa z C+ i reklam przyszla.

• 1 2

• Eldorado?

Jakie eldorado ;-) Prowadził Klub przy skromnym budżecie, w odróżnieniu od poprzedników nie nadużywał służbowych środków na prywatne wyjazdy i inne zbytki - nawet auta służbowego nie chciał - wolał aby Toyota/Lexus przelewała kasę (teraz mają służbówki). Jak na realia ekstraklasy - wynagrodzenie brał mocno poniżej przeciętnych. To, że nie przekazał Midakom na tacy wszystkich nieoficjalnych danych i planów na dalsze prowadzenie Klubu - po tym jak go po raz drugi potraktowali, jakoś mnie nie dziwi. Nie wiem jakie sekretne dane były na wspomnianym dysku, ale nie przedstawiaj tego jakby niszczył Klubową dokumentację.. Chatę widziałem - do milionów jej daleko :-)

• 0 0

• Jak Pertkiewicz przyjmował prezesurę w Arce to długi były prawie dziesięciokrotnie większe niż to o czym piszesz

A spalony dysk? Cóż musiał być ważny i mogę tylko przypuszczać co tam było. Dla mnie najważniejsze jest to o czym pisałem. Pertkiewicz to profesjonalista i nie zmieni tego taka pusta gadka.