Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 7%[18]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
(TYP 2) 93%[255]
 
01.02 sob
godz. 17:00
AZS Uniwersytet Gdański
79
:
83
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
AZS UG Gdańsk - AZS-UMCS Lublin 79:83. Koszykarki wypuściły zwycięstwo AZS UG Gdańsk - AZS-UMCS Lublin 79:83. Koszykarki wypuściły zwycięstwo 1 lutego 2020 (10 opinii)

AZS Uniwersytet Gdański przegrał z Pszczółką Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin...

Trener

Mirosław Orczyk
ocena
2.69 (13 ocen)

Zawodnicy

Paulina Kuras
ocena
3.68 (19 ocen)
Olga Frolkina
ocena
3.53 (15 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
3.44 (16 ocen)
Angelika Kuras
ocena
3.21 (14 ocen)
Tierra Ruffin-Pratt
ocena
3.19 (16 ocen)
Anna Pachurina
ocena
3.13 (16 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
3.07 (15 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena
2.94 (16 ocen)
Olena Samburska
ocena
2.71 (14 ocen)
Agata Stępień
ocena
2.54 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brittany Renee Lewis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA
2 CCC Polkowice
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 Basket Bydgoszcz
5 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
6 Enea AZS Poznań
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Ślęza Wrocław
10 Energa Toruń
11 GTK
  • Finał (do trzech zwycięstw): VBW ARKA GDYNIA - CCC Polkowice 3:2
  • Awans z I Ligi: Polonia Warszawa
  • Spadek do I Ligi: GTK Gdynia

Najczęściej czytane