Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
DGT Politechnika Gdańska
(TYP 1) 91%[255]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 8%[23]
 
15.02 sob
godz. 16:00
DGT Politechnika Gdańska
73
:
70
AZS Uniwersytet Gdański
DGT Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 73:70. Zacięte derby koszykarek DGT Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 73:70. Zacięte derby koszykarek LIVE! 15 lutego 2020 (18 opinii)

DGT Politechnika Gdańska wygrała z AZS Uniwersytetem Gdańskim 73:70 (27:15,...

Trener

Mirosław Orczyk
ocena
2.43 (14 ocen)

Zawodnicy

Gabbi Ortiz
ocena
3.65 (17 ocen)
Agnieszka Ostrowska
ocena
3.35 (17 ocen)
Agata Stępień
ocena
3.29 (14 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
2.75 (16 ocen)
Tierra Ruffin-Pratt
ocena
2.47 (15 ocen)
Olga Frolkina
ocena
2.36 (14 ocen)
Olena Samburska
ocena
2.23 (13 ocen)
Anna Pachurina
ocena
1.85 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Angelika Kuras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paulina Kuras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brittany Renee Lewis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Żaneta Szczęśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 4 kolejki:

  • Energa Toruń - GTK GDYNIA (sobota, godz. 18)
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz (niedziela, godz. 17)
  • sobota
  • Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • niedziela
  • Enea AZS Politechnika Poznań - Ślęza Wrocław
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane