Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 1) 95%[281]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 4%[13]
 
29.02 sob
godz. 17:00
Ślęza Wrocław
97
:
92
AZS Uniwersytet Gdański
Ślęza Wrocław - AZS UG Gdańsk 97:92. Coraz bliżej spadku z Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław - AZS UG Gdańsk 97:92. Coraz bliżej spadku z Energa Basket Ligi Kobiet 29 lutego 2020 (4 opinie)

AZS Uniwersytet Gdański przegrał na wyjeździe z zespołem Ślęza Wrocław 92:97...

Trener

Mirosław Orczyk
ocena
2.86 (7 ocen)

Zawodnicy

Tierra Ruffin-Pratt
ocena
6.00 (1 ocena)
Agata Stępień
ocena
4.57 (7 ocen)
Olga Frolkina
ocena
3.71 (7 ocen)
Olena Samburska
ocena
3.00 (7 ocen)
Anna Pachurina
ocena
2.86 (7 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
2.86 (7 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Angelika Kuras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paulina Kuras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brittany Renee Lewis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Żaneta Szczęśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 3 kolejki:

  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 66:80 (8:15, 25:30, 16:25, 17:10)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 73:84 (22:20, 16:17, 19:27, 16:20)
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice 62:77 (14:23, 21:26, 16:16, 11:12)
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław 77:92 (16:20, 27:21, 11:27, 23:24)
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane