Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 79%[228]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Enea AZS Poznań
(TYP 2) 20%[59]
 
04.03 śr
godz. 19:00
AZS Uniwersytet Gdański
78
:
58
Enea AZS Poznań
AZS UG - Enea AZS Poznań 78:58. Ważna wygrana, zachowane szanse na utrzymanie AZS UG - Enea AZS Poznań 78:58. Ważna wygrana, zachowane szanse na utrzymanie 4 marca 2020 (16 opinii)

AZS Uniwersytet Gdański pokonał u siebie zespół Enea AZS Poznań 78:58 (23:17,...

Trener

Mirosław Orczyk
ocena
3.57 (14 ocen)

Zawodnicy

Olga Frolkina
ocena
5.29 (17 ocen)
Olena Samburska
ocena
4.94 (18 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
4.89 (19 ocen)
Agata Stępień
ocena
4.25 (16 ocen)
Tierra Ruffin-Pratt
ocena
4.21 (19 ocen)
Paulina Kuras
ocena
4.00 (19 ocen)
Angelika Kuras
ocena
3.95 (19 ocen)
Anna Pachurina
ocena
3.84 (19 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena
3.65 (17 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
3.65 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brittany Renee Lewis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA
2 CCC Polkowice
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 Basket Bydgoszcz
5 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
6 Enea AZS Poznań
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Ślęza Wrocław
10 Energa Toruń
11 GTK
  • Finał (do trzech zwycięstw): VBW ARKA GDYNIA - CCC Polkowice 3:2
  • Awans z I Ligi: Polonia Warszawa
  • Spadek do I Ligi: GTK Gdynia

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane