Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Artego Bydgoszcz
(TYP 1) 98%[270]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 2%[6]
 
07.03 sob
godz. 16:00
Artego Bydgoszcz
73
:
81
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 73:81. Sensacyjna wygrana koszykarek Artego Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 73:81. Sensacyjna wygrana koszykarek 7 marca 2020 (40 opinii)

AZS Uniwersytet Gdański pokonał na wyjeździe wicelidera Energa Basket Ligi...

Trener

Mirosław Orczyk
ocena
4.58 (24 oceny)

Zawodnicy

Gabbi Ortiz
ocena
5.08 (26 ocen)
Olga Frolkina
ocena
4.80 (25 ocen)
Olena Samburska
ocena
4.54 (24 oceny)
Paulina Kuras
ocena
4.24 (21 ocen)
Tierra Ruffin-Pratt
ocena
4.13 (23 oceny)
Angelika Kuras
ocena
4.05 (21 ocen)
Anna Pachurina
ocena
3.95 (21 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
3.80 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brittany Renee Lewis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agata Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Żaneta Szczęśniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 2 2 0 170:130 4
4 BC Polkowice 2 2 0 178:141 4
5 Ślęza Wrocław 2 1 1 122:106 3
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 2 1 1 118:127 3
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 1 0 58:52 2
8 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
9 Polonia Warszawa 2 0 2 141:162 2
10 GTK GDYNIA 2 0 2 105:148 2
11 Energa Toruń 1 0 1 45:79 1

Wyniki 3 kolejki:

  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (niedziela, godz. 17)
  • niedziela
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane