Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Olga Frolkina

Olga Frolkina

Dane:
ur:
1997-07-28
wzrost:
183
ocena z sezonu:
3.82 (128 ocen)
Informacje dodatkowe:

narodowość: Rosja
pozycja: skrzydłowa
w AZS UG od stycznia 2020
poprzedni klub: Dynamo Kursk

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon: Wykres wg:
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Oceny w kolejnych meczach

07.03 (sob)
g.16:00
czytaj artykul
Artego Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański
ocena
4.80 (25 ocen)
04.03 (śr)
g.19:00
czytaj artykul
AZS Uniwersytet Gdański
Enea AZS Poznań
ocena
5.29 (17 ocen)
29.02 (sob)
g.17:00
czytaj artykul
Ślęza Wrocław
AZS Uniwersytet Gdański
ocena
3.71 (7 ocen)
22.02 (sob)
g.17:00
czytaj artykul
AZS Uniwersytet Gdański
Wisła Kraków
ocena
5.12 (17 ocen)
15.02 (sob)
g.16:00
czytaj artykul
DGT Politechnika Gdańska
AZS Uniwersytet Gdański
ocena
2.36 (14 ocen)
01.02 (sob)
g.17:00
czytaj artykul
AZS Uniwersytet Gdański
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
ocena
3.53 (15 ocen)
25.01 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
ARKA Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
ocena
2.73 (22 oceny)
11.01 (sob)
g.18:00
czytaj artykul
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
ocena
1.82 (11 ocen)

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 CCC Polkowice 7 7 0 638:417 14
3 Basket Bydgoszcz 8 6 2 621:554 14
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 5 2 559:471 12
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 7 4 3 542:536 11
6 Ślęza Wrocław 7 3 4 527:505 10
7 Enea AZS Poznań 7 2 5 480:512 9
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 6 2 4 422:495 8
10 GTK GDYNIA 8 0 8 481:705 8
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 8 kolejki:

  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Energa Toruń (niedziela, godz. 16)
  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA 60:78 (18:19, 10:24, 13:28, 19:7)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 76:85 (11:23, 23:18, 23:25, 19:19)
  • CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 100:77 (26:20, 29:24, 22:16, 23:17)
  • Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 56:62 (14:16, 10:17, 21:14, 11:15)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »