Trener

Włodzimierz Augustynowicz
ocena z sezonu
2.04 (49 ocen)

Zawodnicy

Karina Szczurewska
ocena z sezonu
3.92 (51 ocen)
Paulina Kuras
ocena z sezonu
3.18 (50 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena z sezonu
3.11 (35 ocen)
Karolina Formella
ocena z sezonu
3.09 (58 ocen)
Angelika Kuras
ocena z sezonu
3.00 (59 ocen)
Agata Stępień
ocena z sezonu
2.72 (57 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena z sezonu
2.71 (55 ocen)
Kinga Bączek
ocena z sezonu
2.37 (38 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena z sezonu
2.29 (49 ocen)
Agnieszka Ostrowska
ocena z sezonu
2.22 (9 ocen)
Anna Górska
ocena z sezonu
2.10 (21 ocen)
Taijah Campbell
ocena z sezonu
2.00 (7 ocen)
Natalia Sakaluk
ocena z sezonu
1.29 (7 ocen)

Terminarz

23.11 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański typuj Ślęza Wrocław
30.11 (sob) godz.19:00 Enea AZS Poznań typuj AZS Uniwersytet Gdański
07.12 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański typuj Artego Bydgoszcz
11.12 (śr) godz.18:30 Wisła Kraków typuj AZS Uniwersytet Gdański
14.12 (sob) godz.18:00 Katarzynki Toruń typuj AZS Uniwersytet Gdański
02.11 (sob) godz.19:10 AZS Uniwersytet Gdański 58:74 DGT Politechnika Gdańska
26.10 (sob) godz.15:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:50 AZS Uniwersytet Gdański
19.10 (sob) godz.18:00 AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia LIVE!
13.10 (nd) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański 59:84 Widzew Łódź
09.10 (śr) godz.19:00 CCC Polkowice 90:50 AZS Uniwersytet Gdański

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 7 7 0 564:412 14
2 Artego Bydgoszcz 6 5 1 479:360 11
3 CCC Polkowice 6 5 1 472:368 11
4 KS Ślęza Wrocław 6 4 2 430:351 10
5 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 7 3 4 493:595 10
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 6 3 3 499:427 9
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 427:410 9
8 Wisła Kraków 5 3 2 348:339 8
9 CosinusMED Widzew Łódź 6 1 5 406:461 7
10 Enea AZS Poznań 5 2 3 346:420 7
11 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 6 0 6 337:492 6
12 Energa Toruń 6 0 6 363:529 6

Najwyżej ocenieni zawodnicy AZS UG

Aktualna kadra AZS UG