Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 42%[114]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
DGT Politechnika Gdańska
(TYP 2) 57%[154]
 
02.11 sob
godz. 19:10
AZS Uniwersytet Gdański
58
:
74
AZS Uniwersytet Gdański - DGT Politechnika Gdańska 58:74 w derbach koszykarek AZS Uniwersytet Gdański - DGT Politechnika Gdańska 58:74 w derbach koszykarek 2 listopada 2019 (10 opinii)

AZS Uniwersytet Gdański przegrał z DGT Politechniką Gdańską 58:74 (18:16,...

Trener

Włodzimierz Augustynowicz
ocena
2.07 (15 ocen)

Zawodnicy

Paulina Kuras
ocena
3.37 (19 ocen)
Karolina Formella
ocena
3.06 (18 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
3.00 (19 ocen)
Agata Stępień
ocena
3.00 (18 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena
2.94 (17 ocen)
Angelika Kuras
ocena
2.82 (17 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
2.64 (14 ocen)
Kinga Bączek
ocena
2.40 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Taijah Campbell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anna Górska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Różyńska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 CCC Polkowice 8 8 0 727:468 16
3 Basket Bydgoszcz 8 6 2 621:554 14
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 8 5 3 635:576 13
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 7 5 2 559:471 12
6 Ślęza Wrocław 8 3 5 578:594 11
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 8 3 5 587:637 11
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 7 3 4 550:543 10
9 Enea AZS Poznań 7 2 5 480:512 9
10 Energa Toruń 9 0 9 416:850 9
11 GTK GDYNIA 8 0 8 481:705 8

Wyniki 9 kolejki:

  • Zagłębie Sosnowiec - DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 88:69 (22:17, 22:9, 21:13, 23:30)
  • GTK GDYNIA - VBW ARKA GDYNIA 55:101 (20:27, 12:34, 11:18, 12:22)
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Energa Toruń 93:40 (24:8, 27:11, 22:8, 20:13)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 89:51 (18:11, 28:19, 27:11, 16:10)
  • Enea AZS Poznań - Basket Bydgoszcz 55:73 (6:15, 20:23, 6:16, 23:19)
  • Pauzuje: PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »