Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Energa Toruń
(TYP 1) 88%[233]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 12%[31]
 
14.12 sob
godz. 18:00
Energa Toruń
79
:
54
Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 79:54. Koszykarki ostatnie na półmetku Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 79:54. Koszykarki ostatnie na półmetku 14 grudnia 2019 (5 opinii)

Koszykarki AZS Uniwersytetu Gdańskiego przegrały na wyjeździe z Energą Toruń...

Trener

Zawodnicy

Paulina Kuras
ocena
3.44 (9 ocen)
Gabbi Ortiz
ocena
3.22 (9 ocen)
Olena Samburska
ocena
3.00 (10 ocen)
Kinga Bączek
ocena
2.75 (8 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
2.75 (8 ocen)
Angelika Kuras
ocena
2.75 (8 ocen)
Agata Stępień
ocena
2.70 (10 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena
2.63 (8 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Taijah Campbell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karolina Formella
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anna Górska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Szczurewska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.02 (sob) godz.17:00 Ślęza Wrocław typuj AZS Uniwersytet Gdański
04.03 (śr) godz.19:00 AZS Uniwersytet Gdański typuj Enea AZS Poznań
07.03 (sob) godz.17:00 Artego Bydgoszcz typuj AZS Uniwersytet Gdański
14.03 (sob) godz.18:10 AZS Uniwersytet Gdański typuj Energa Toruń
22.02 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański 71:60 Wisła Kraków
15.02 (sob) godz.16:00 DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański LIVE!
01.02 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański 79:83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
25.01 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański
11.01 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź 78:67 AZS Uniwersytet Gdański
04.01 (sob) godz.17:00 AZS Uniwersytet Gdański 57:88 CCC Polkowice

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 18 18 0 1418:1083 36
2 Artego Bydgoszcz 18 15 3 1417:1154 33
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 18 14 4 1494:1225 32
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 18 12 6 1329:1240 30
5 CCC Polkowice 18 11 7 1371:1158 29
6 KS Ślęza Wrocław 18 10 8 1247:1111 28
7 Wisła Kraków 18 9 9 1182:1177 27
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 18 7 11 1169:1421 25
9 CosinusMED Widzew Łódź 18 4 14 1248:1389 22
10 Enea AZS Poznań 18 4 14 1085:1376 22
11 Energa Toruń 18 3 15 1112:1416 21
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 18 1 17 1096:1418 19

W sezonie zasadniczym każdy z każdym mecz i rewanż. Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w play-off. Pozostałe kończą rozgrywki, a zespół z 12. miejsca jest degradowany.

Wyniki 18 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 101:48 (25:16, 26:10, 22:9, 28:13)
  • AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI - Wisła Kraków 71:60 (22:13, 10:15, 17:13, 22:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 85:42 (12:14, 29:11, 24:11, 20:6)
  • CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81:89 (19:19, 23:25, 12:22, 27:23)
  • Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 76:94 (15:21, 21:26, 19:25, 21:22)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 84:76 (23:14, 19:18, 12:19, 30:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy AZS UG

Aktualna kadra AZS UG