Terminarz

Sezon:
14.03 (sob) g.18:10
AZS Uniwersytet Gdański 0:0
mecz odwołany
Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (sob) g.16:00
Artego Bydgoszcz 73:81 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (śr) g.19:00
AZS Uniwersytet Gdański 78:58 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.02 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 97:92 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 71:60 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (sob) g.16:00
DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 79:83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (sob) g.18:00
CosinusMED Widzew Łódź 78:67 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.01 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 57:88 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 87:59 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń 79:54 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:75 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (wt) g.18:00
Wisła Kraków 65:40 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (sob) g.16:00
Enea AZS Poznań 68:65 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:77 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (sob) g.19:10
AZS Uniwersytet Gdański 58:74 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.15:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.18:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (nd) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:84 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.19:00
CCC Polkowice 90:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 65:101 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA
2 Artego Bydgoszcz
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
4 Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin
5 CCC Polkowice
6 Ślęza Wrocław
7 Wisła Kraków
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA
9 CosinusMED Widzew Łódź
10 Enea AZS Poznań
11 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI
12 Energa Toruń
  • W związku z epidemią koronawirusa rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet zostały zakończono po 21 kolejce, a obowiązująca wówczas tabela stała się końcową. Tytuł mistrzyń Polski przyznano koszykarkom ARKI GDYNIA.
  • Odwołano ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego oraz play-off, w których miało zagrać 8 najlepszych drużyn.
  • Zdecydowano, że nie będzie degradacji najsłabszego zespołu, jak przewidywał pierwotny regulamin.

Najwyżej ocenieni zawodnicy AZS UG

Dzisiejsi jubilaci

Anna Pachurina
Anna Pachurina
Wiek: 25 lat

Portal Trojmiasto.pl życzy wszystkiego najlepszego

Najlepiej typujący wyniki AZS UG

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Maciej Żurawski 21 37 95.2%
2. Sławek P 21 35 90.5%
3. Radosław Dymkowski 21 35 90.5%
4. Izabela Dymkowska 21 35 85.7%
5. Gks Wybrzeze 21 34 85.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »