Terminarz

Sezon:
14.03 (sob) g.18:10
AZS Uniwersytet Gdański 0:0
mecz odwołany
Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (sob) g.16:00
Artego Bydgoszcz 73:81 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (śr) g.19:00
AZS Uniwersytet Gdański 78:58 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.02 (sob) g.17:00
Ślęza Wrocław 97:92 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 71:60 Wisła Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (sob) g.16:00
DGT Politechnika Gdańska 73:70 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.02 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 79:83 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.18:00
ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (sob) g.18:00
CosinusMED Widzew Łódź 78:67 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.01 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 57:88 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 87:59 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (sob) g.18:00
Energa Toruń 79:54 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:75 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (wt) g.18:00
Wisła Kraków 65:40 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (sob) g.16:00
Enea AZS Poznań 68:65 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:77 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (sob) g.19:10
AZS Uniwersytet Gdański 58:74 DGT Politechnika Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.15:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 70:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (sob) g.18:00
AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (nd) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 59:84 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.19:00
CCC Polkowice 90:50 AZS Uniwersytet Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (sob) g.17:00
AZS Uniwersytet Gdański 65:101 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea AZS Poznań 0 0 0 0:0 0
2 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 0 0 0 0:0 0
3 CCC Polkowice 0 0 0 0:0 0
4 Energa Toruń 0 0 0 0:0 0
5 KS Ślęza Wrocław 0 0 0 0:0 0
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 0 0 0 0:0 0
7 AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 0 0 0 0:0 0
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0:0 0
9 VBW ARKA GDYNIA 0 0 0 0:0 0
10 GTK GDYNIA 0 0 0 0:0 0
11 KS Basket Bydgoszcz 0 0 0 0:0 0

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea AZS Poznań 0 0 0 0:0 0
2 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 0 0 0 0:0 0
3 CCC Polkowice 0 0 0 0:0 0
4 Energa Toruń 0 0 0 0:0 0
5 KS Ślęza Wrocław 0 0 0 0:0 0
6 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 0 0 0 0:0 0
7 AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 0 0 0 0:0 0
8 CTL Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0:0 0
9 VBW ARKA GDYNIA 0 0 0 0:0 0
10 GTK GDYNIA 0 0 0 0:0 0
11 KS Basket Bydgoszcz 0 0 0 0:0 0

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane