Wiadomości

stat

Kolejne gwiazdy w Polsat Boxing Night

Powrót Krzysztofa Głowackiego do Ergo Areny

mat. prasowe

Na kolejną galę Polsat Boxing Night warto pójść nie tylko dla Tomasza Adamka. Poza jego walką wieczoru z Nowozelandczykiem, Solomonem Haumono w Ergo Arenie zobaczymy także m.in.: Krzysztofa Głowackiego, Ewę Brodnicką i Mateusza Masternaka. Impreza odbędzie się 24 czerwca, ale organizatorzy nie odsłoni jeszcze kompletnej karty pojedynków. Czy to oznacza kolejne atrakcje? Bilety na galę można nabywać w cenie od 39 do 299 zł.TOMASZ ADAMEK WRACA DO BOKSU

Potwierdzono, że w głównej walce wieczoru walczyć będzie Tomasz Adamek. Jego rywal to 41-letni Solomon Haumono. Pięściarz z Nowej Zelandii ma na koncie 24 zwycięstwa, w tym 21 przez nokaut, do tego 3 porażki oraz 2 remisy. Po raz ostatni pojedynkował się 21 lipca 2016 roku i uległ niepokonanemu Josephowi Parkerowi przez techniczny nokaut.

Jednym z głównych bohaterów Polsat Boxing Night na granicy Gdańska i Sopotu będzie także czołowy pięściarz kategorii junior ciężkiej, Krzysztof "Główka" Głowacki. Były mistrz świata WBO waży około 95 kg, ale z uzyskaniem limitu kategorii nie będzie miał najmniejszych problemów. Potwierdza to jego trener Fiodor Łapin. Obaj czekają na nazwisko rywala. Przypomnijmy, że w zeszłym roku, właśnie w Ergo Arenie Głowacki stracił pas mistrza na rzecz Ukrainca, Ołeksandra Usyk. Rywal pokonał go wówczas na punkty. Czerwcowa walka będzie powrotem na ring "Główki" po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją.

- Cieszę się szczególnie, że będę mógł znów pokazać się w Ergo Arenie, gdzie we wrześniu ubiegłego roku straciłem mistrzowski pas. Mam nadzieję, że rywal, z którym zmierzę się 24 czerwca będzie wysokiej klasy, bo chcę walczyć i wygrywać tylko z najlepszymi - mówi Głowacki.
Rywala poznał już Adam Balski. Zmierzy się z 32-letnim Vakapitą Meroro (28-6, 14 KO) z Namibii. Ten co ciekawe miał być rywalem Głowackiego na gali w Legionowie, ale teraz już wiadomo, że przyleci do Polski, by walczyć z Balskim (8-0, 6 KO).

Także kolejna polska gwiazda boksu w kategorii junior ciężkiej zna już rywala. Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) będzie pojedynkował się z Ukraińcem Ismajiłem Siłłachem (25-3, 19 KO).

TU KUPISZ BILET NA POLSAT BOXING NIGHT PRZEZ INTERNET

Bilety na galę w Ergo Arenie można nabywać w cenach: 39, 59, 79, 99, 139, 179, 249 oraz 299 zł za pośrednictwem portalu ebilet.pl, w salonach sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert oraz w kasie nr 3 Ergo Areny czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 oraz w dniu imprezy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane