• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Akademicy kontra japoński smok!

15 czerwca 2001 (artykuł sprzed 21 lat) 
Opinie
Reprezentacja piłkarzy ręcznych Japonii została wreszcie zatrzymana na pomorskich parkietach. Azjatyckiej siódemce nie dali rady MMTS Kwidzyn, SMS Gdańsk (dwukrotnie) i Techtrans Elbląg. Tej sztuki dokonała dopiero reprezentacja Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku!! Drużyna prowadzona przez Leszka Biernackiego i Wojciecha Jansa wygrała w hali przy ul. Wiejskiej 20:19 (10:11)!
Akademicka drużyna opierała się na szczypiornistach Wybrzeża i Spójni. Wysokie noty zebrali obaj bramkarze: Grzegorz Sibiga i Konrad Groth, którzy tylko przed przerwą obronili trzy karne. W 51 min Japonia prowadziła już 18:14. Trzy ostatnie bramki, na wagę zwycięstwa naszego zespołu, zdobył Maciej Mroczkowski, wychowanek MMTS Kwidzyn. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Marcin Pilch. Jeśli potwierdzą się złowróżbne doniesienia, to popularny "Mały" będzie jedynym zawodnikiem reprezentacyjnym, który zostanie w drużynie mistrzów Polski.

skład AWF: Sibiga, Groth - A. Siódmiak 1, Mroczkowski 5, Seń 1, Gryczka, Gospodarzec, Tomaszewski 3, Kuptel 4, Reichel, Pilch 6.

jag.Głos Wybrzeża

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE