stat
PATRONAT

Aktywna Niedziela (1 opinia)

Wiosna to dobry czas, żeby zadbać o swoją formę fizyczną i kondycję psychiczną. Kwietniowa "Aktywna Niedziela" to sopocka inauguracja sezonu biegowego i masa atrakcji dla całych rodzin. Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszają operator ERGO ARENY oraz Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi. Zapraszamy 7 kwietnia 2019 w godz. 10:00-16:00.

"Aktywne Niedziele" na stałe wpisały się już do sopockiego kalendarza. Podczas weekendowych spotkań w ERGO ARENIE nie brakuje zajęć sportowych. Tak jak w ubiegłych latach, meta "Sopockiej Wiosny na 5" zlokalizowana będzie na terenie ERGO ARENY. Zajęcia z zumby dla małych i dużych prowadzi uznana trenerka Anna Cegłowska, rozciąganie podczas zajęć kalisteniki i jogi prowadzone jest zarówno dla najmłodszych, jak i seniorów.7 kwietnia zainaugurowany zostanie również nowy projekt w ramach kampanii "Po zdrowie do ERGO ARENY". "Inkubator biegania w ERGO ARENIE" to otwarta grupa biegowa, której poczynania koordynować będą specjaliści z Rehasport Clinic. Zapisy na zajęcia prowadzone będą przez całą imprezę w niebieskim namiocie. Po porady ortopedyczne i na trening funkcjonalny zapraszamy do stoiska AS-MED Solidea, a złe nawyki żywieniowe zmieniać będziemy z trójmiejskim Fit Klubem oraz załogą sklepu ZielonySpichlerz.pl, a o swoją skórę po sezonie zimowym postaramy się zadbać z kosmetologiem i diagnostą skóry Małgorzatą Krzykowską. Strefę masażu dla tych, którzy wezmą udział w naszych ćwiczeniach poprowadzą studenci AWFiS oraz WSZ (Wyższa Szkoła Zdrowia) w Gdańsku.

Podczas kwietniowej "Aktywnej Niedzieli" nie zabraknie też warsztatów z uznanymi coachami i psychologami! Swój "Dekalog Szczęścia" przedstawi nam nauczyciel roku z sopockiego II LO, Przemysław Staroń, a terapeutka i trenerka Bogusława Gontarz całym rodzinom podpowiadać będzie "co robić, gdy nie ma co robić". Zapraszamy też na trening mindfulness dedykowany tym razem rodzicom z dziećmi. O pomyślnym rodzicielstwie porozmawiamy zaś z Bartoszem Karczem z Uniwersytetu SWPS w Sopocie. (Przyszłe) mamy zapraszamy do świata Natalii Wojdak - projekt "Dream Mama" to propozycja dla Pań, które, właśnie przez wzgląd na maleństwo, chcą być w pełni sił.

W strefie zabawy, która działać będzie przez całe wydarzenie, najmłodsi będą mogli poskakać na trampolinie z JumpCity, zagrać w planszówki firmy Trefl SA i spróbować swoich sił na rolkach ze szkołą rolkarską "ROLL4ALL". Waszymi pociechami zajmą się wykwalifikowani trenerzy i opiekunowie, tak, byście spokojnie skorzystali z oferty treningowo-warsztatowej.

Więcej informacji, zapisy: http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/aktywna-niedziela-4/

Do zobaczenia w ERGO ARENIE!

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23.02 g.17.30
Lech Poznań
23.02 g.20.30
Visła Bydgoszcz
25.02 g.18.30
Re-Plast Unia Oświęcim
26.02 g.17.00
Dynamo Kursk
26.02 g.18.30
MKS Będzin
22.02 g.20.30
Energa MKS Kalisz
mecz trwa
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa