stat

Alternatywa na Orientację - Dzik

Tegoroczna edycja AnO Dzik to zakończenie odbywającego się regularnie od 7 lat cyklu imprez na orientację, organizowanego przez trójmiejski zespół Navigatoria. Na Dziku uczestnicy otrzymają mapę terenu z zaznaczonymi Punktami Kontrolnymi, które muszą odnaleźć. Długość trasy będzie można dostosować do własnych upodobań (od 3 do 7 km).

To sprawia, że w zabawie wziąć udział mogą zarówno osoby doświadczone w zakresie leśnych wędrówek i nawigacji, jak i osoby początkujące, a także dzieci pod opieką dorosłych. Do 10 roku życia start bezpłatny. Poza nawigowaniem z mapą i kompasem na uczestników czekać będzie zadanie dodatkowe w postaci strzelania z łuku a także ognisko i słodki poczęstunek na mecie.

Regulamin imprezy oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://ano.navigatoria.pl/Imprezy/dziki-koniec-02-02-2019/


Trasa będzie bardzo elastyczna. Wierzymy, że każdy z Was ma prawo zakończyć przygodę z AnO we własnym stylu. Punktów będzie sporo, ale to od Was zależy ile ich zbierzecie. Część z nich będzie przypominać do złudzenia organizowane wcześniej Trasy Rodzinne, z kolei zdobycie innych będzie wymagało bardziej zaawansowanych umiejętności akrobatycznych. Macie czas i siły na zrobienie 3 kilometrów? - Proszę bardzo. Chcecie dać sobie w kość? - Spokojnie znajdziecie 7-kilometrowy wariant. Klasyfikacja Waszych osiągnięć, jak zawsze, będzie przejrzysta i uczciwa, przeprowadzona pod hasłem - "najważniejsza jest zabawa!"

Zgłoszenie odbywa się poprzez wypełnienie i wysłanie formularza. Podstawowy termin zgłoszeń upływa z końcem 28 stycznia. Od 29 stycznia do dnia poprzedzającego imprezę trwa dodatkowy termin zgłoszeń. Zgłosić się można także w dniu imprezy w bazie. Wysokość wpisowego określa pkt. 6 regulaminu. Organizator nie gwarantuje pełnych świadczeń zespołom zgłoszonym w dniu imprezy.


Świadczenia i dodatkowe atrakcje: mapa dla każdego uczestnika, pyszna i duża drożdżówka, strzelanie z łuku, ognisko na mecie, prezentacja archiwalnych map i materiałów AnO, karta startowa, naklejka okolicznościowa, pamiątkowy dyplom (dla chętnych - prosimy o dopisek [dyplom] w formularzu zgłoszeniowym przy danej osobie), ciepła herbata, woda, 1 pkt do odznaki InO PTTK.

Wpisowe należy wpłacić na rachunek bankowy organizatora o numerze: 19 1140 2004 0000 3202 7624 8939 (mBank) do dnia poprzedzającego imprezę. W tytule przelewu prosimy wpisać wg wzoru: "Wpisowe AnO Koniec Dzik 2019, imię i nazwisko osoby/osób, za które wpłacane jest wpisowe, nazwa zespołu". W dniu imprezy wpisowe należy uiścić podczas rejestracji w bazie.
Wysokość wpisowego uzależniona jest od daty wykonania przelewu. Wysłanie zgłoszenia z wyborem płatności "W dniu imprezy w bazie" lub niewykonanie przelewu zarówno w terminie podstawowym lub dodatkowym (pkt. 4), wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty podczas rejestracji w bazie, zgodnie ze stawkami oznaczonymi w tabeli jako "w dniu imprezy".
Osoby wpłacające wpisowe na wskazane konto otrzymają drogą mailową potwierdzenie wpłynięcia wpłaty. W razie nieotrzymania potwierdzenia, przy rejestracji w bazie należy okazać potwierdzenie wykonania przelewu.
Wpłacone wpisowe podlega zwrotowi w pełnej wysokości, jeśli oświadczenie o rezygnacji z uczestnictwa zostało doręczone organizatorowi imprezy w terminie podstawowym, o którym mowa w pkt. 4.
Wpłacone wpisowe podlega zwrotowi w pełnej wysokości jeżeli organizator odwoła imprezę. W pozostałych wypadkach wpisowe nie jest zwracane.
Oświadczenie o rezygnacji może zostać złożone drogą elektroniczną na adres mailowy organizatora: ano@navigatoriaAR.pl

Postanowienia końcowe:
zawody odbędą się bez względu na pogodę,
zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie,
zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodziców lub pod opieką osób pełnoletnich,
za szkody wyrządzone wobec uczestników jak i osób trzecich organizator nie odpowiada,
do pozostałych kwesti dotyczących imprezy stosuje się odpowiednio "Regulamin Cyklu AnO 2018", dostępny tutaj. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
  • Przedsprzedaż
    15-20 zł
Dzieci do 10 roku życia startują za darmo (prosimy w treści zgłoszenia zaznaczyć przy imieniu uczestnika, że jest w wieku do 10 lat).
Rejestracja w bazie od godziny 10:00 do 10:50.
Start wspólny o godzinie 11:00.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.20.30
Energa MKS Kalisz
21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin