Anwil Włocławek - Trefl Sopot 84:86. Koszykarze wygrali z mistrzem Polski

dak.
26 października 2019 (artykuł sprzed 4 lat)

Łukasz Kolenda został bohaterem Trefla Sopot w spotkaniu z Anwilem Włocławek. Młody koszykarz w ciągu ostatnich dwóch minut zdobył 11 punktów i przypieczętował zwycięstwo żółto-czarnych w Hali Mistrzów. Łukasz Kolenda został bohaterem Trefla Sopot w spotkaniu z Anwilem Włocławek. Młody koszykarz w ciągu ostatnich dwóch minut zdobył 11 punktów i przypieczętował zwycięstwo żółto-czarnych w Hali Mistrzów.

Trefl Sopot wygrał na wyjeździe z Anwilem Włocławek 86:84 (18:24, 19:29, 22:20, 27:11), choć na 5 minut przed końcem przegrywał jeszcze różnicą 19 punktów. Mistrzów Polski pogrążył Łukasz Kolenda, który w końcówce zdobył aż 11 punktów, w tym te zwycięskie. Dla podopiecznych Marcina Stefańskiego to już czwarte zwycięstwo w pięciu kolejkach Energa Basket Ligi.

Wroten 16 (1x3), Sokołowski 13 (2x3), Sulima 7 (8 zb.), Simon 6, Milovanović 4 oraz Dowe 14 (1x3), Karolak 10 (2x3), Freimanis 9 (1x3), Szewczyk 5 (1x3, 9 zb.)
Sędziowie: Kowalski, Wierzman, Bieńkowski
Leończyk 19 (8 zb.), Foulland 18, Ayers 13 (3x3), Medlock 8 (8 as.), M. Kolenda 5 (1x3) oraz Ł. Kolenda 16 (7 as.), Kurpisz 4 (1x3, 8 zb.), Kowalenko 3 (1x3), Kamiński 0

Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 66:95. Relacja, oceny

- Zapowiada się dobre widowisko. Gramy z mistrzem Polski i obecnym liderem Energa Basket Ligi - mówił przed meczem trener Trefla Marcin Stefański.

Anwil Włocławek - Trefl Sopot - zapowiedź 5. kolejki EBL

Koszykarze Trefla Sopot wygrali 3 z 4 poprzednich ligowych meczów. Anwil Włocławek nie przegrał jeszcze ani jednego.

Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard 68:64 - relacja

Mecze i wyniki 5. kolejki Energa Basket Ligi:

Anwil Włocławek - TREFL SOPOT (sobota, godz. 12:30)
Start Lublin - ASSECO ARKA GDYNIA (niedziela, godz. 12:30)

GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 93:97 (23:22, 18:20, 21:21, 22:21, d: 9:13)
Polpharma Starogard Gdański - Śląsk Wrocław 82:99 (24:16, 16:19, 26:33, 16:31)
Polski Cukier Toruń - Dąbrowa Górnicza 100:64 (22:13, 31:11, 22:18, 25:22)
BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 71:96 (15:23, 10:22, 29:30, 17:21)

sobota
Legia Warszawa - HydroTruck Radom

niedziela
Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Najskuteczniejszym koszykarzem żółto-czarnych jest Carlos Medlock, który zdobywa średnio 15 punktów na mecz. W ekipie "Rottweilerów" Ricky Ledo punktuje na poziomie 17,8 "oczka".
W zespole Trefla Sopot brakuje Jeffa Robersona. Amerykanin wciąż jest kontuzjowany.
Trefl Sopot miał więcej czasu na regenerację po ostatnim meczu. Żółto-czarni 18 października rywalizowali z PGE Spójnią Stargard (68:64). Włocławianie we wtorek grali spotkanie w Lidze Mistrzów z San Pablo Burgos (78:110).
Do składu Anwilu Włocławek po wyleczeniu urazu wrócił Szymon Szewczyk (Anwil Włocławek) . W sobotnim spotkaniu nie zagra natomiast Ricky Ledo.
Koszykarze są już na parkiecie. Za kilka chwil zaczynamy spotkanie.
1'
Piłkę z góry zgarnia Foulland. Zaczynamy
za 2 punkty
1'
[0:2] Od rzutu z dystansu zaczął Medlock, ale niecelnie. Piłkę zebrali koledzy i po chwili wynik otworzył Leończyk.
za 3 punkty
1'
[3:2] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Sokołowski (Anwil Włocławek).
za 2 punkty
2'
[3:4] Ależ wsad Foullanda! Amerykanin przeskoczył Milovanovicia i z góry dobił rzut kolegi. Przy okazji był jeszcze faulowany.
2'
... ale nie wykorzystał rzutu wolnego.
za 2 punkty
2'
[5:4] Wroten spod kosza i jeszcze rzut wolny dla Amerykanina
za 1 punkt
2'
[6:4] Rzut wolny trafia Wroten (Anwil Włocławek).
za 3 punkty
2'
[6:7] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa M. Kolenda (TREFL Sopot).
za 3 punkty
3'
[9:7] Wroten odpowiada w podobnej sytuacji.
za 2 punkty
4'
[9:9] 2 punkty zdobywa Medlock (TREFL Sopot).
4'
Wroten znów podchodzi pod kosz, ale tym razem nie trafia. Faulował go jednak Michał Kolenda
wolne (trafione oba)
4'
[11:9] Wroten (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
4'
Faulland przestrzelił z najbliższej odległości
4'
Sokołowski (Anwil Włocławek) fauluje ofensywnie Kurpisza (TREFL Sopot). Piłka dla Trefla
4'
Foulland próbował tym razem "hakiem", ale piłka odbiła się od obręczy
za 2 punkty
5'
[11:11] Medlock w szybkiej kontrze sam na sam z koszem
5'
[13:11] Milovanović (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
5'
[13:13] Foulland ponownie wsadza z góry
6'
Sokołowski (Anwil Włocławek) nie trafia, zbiera Sulima (Anwil Włocławek), ale nie ma punktów. Piłka poza boiskiem
za 2 punkty
6'
[13:15] Ayers do Fuollanda, a Amerykanin zalicza trzeci w tym meczu wsad
6'
Szewczyk (Anwil Włocławek) niecelnie za 3
wolne (tylko 1 trafiony)
6'
[14:15] Tylko jeden rzut wolny trafia Sulima (Anwil Włocławek).
za 3 punkty
7'
[14:18] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Ayers (TREFL Sopot).
7'
Szewczyk (Anwil Włocławek) nie może się przełamać. Po chwili próbował Ayers (TREFL Sopot), ale również nie trafia.
8'
Foulland niedokładnie podaje do Ayersa (TREFL Sopot). Piłka poza boiskiem
8'
Dowe (Anwil Włocławek) na linii rzutów wolnych. Faulował Łukasz Kolenda
8'
[16:18] Dowe (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
8'
Kowalenko (TREFL Sopot) myli się przy rzucie z dystansu
za 3 punkty
8'
9'
Kurpisz (TREFL Sopot) skutecznie w defensywie. Rywal nie trafia spod kosza
9'
Łukasz Kolenda zabrał piłkę Dowe'owi (Anwil Włocławek), ale nie wykorzystali tego goście. Ayers (TREFL Sopot) nie trafił z dystansu
za 2 punkty
10'
[21:18] Freimanis wsadza z góry
10'
Niecelne seria rzutów sopocian. 3 razy z rzędu nie trafił Ayers (TREFL Sopot). Pomylił się również Łukasz Kolenda
za 3 punkty
10'
[24:18] Szewczyk rzuca na syrenie i stawia kropkę nad "i" w pierwszej kwarcie.
10'
KONIEC I KWARTY. Trefl Sopot przegrywa z Anwilem Włocławek 18:24.
11'
Początek II kwarty. Z boku zaczynają gospodarze.
11'
Ależ blok Kurpisza (TREFL Sopot) na Simonie (Anwil Włocławek)! Młody koszykarz zablokował drogę graczowi Anwilu
11'
Kowalenko (TREFL Sopot) niecelnie z dystansu
11'
[24:19] Tylko jeden rzut wolny trafia Kurpisz (TREFL Sopot).
za 2 punkty
11'
[26:19] 2 punkty zdobywa Simon (TREFL Sopot).
12'
Kolenda też nieskutecznie. Piłka odbija się od obręczy i opuszcza plac gry
za 2 punkty
12'
[28:19] Simon w akcji indywidualnej przed Łukaszem Kolendą
za 2 punkty
12'
[28:21] A po chwili odgrywa się właśnie młodszy z braci Kolendów. Przy okazji jest faulowany
za 1 punkt
12'
[28:22] Rzut wolny trafia Ł. Kolenda (TREFL Sopot).
za 3 punkty
12'
[31:22] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Karolak (Anwil Włocławek).
za 3 punkty
13'
[31:25] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Kowalenko (TREFL Sopot).
13'
Foulland przeszkodził w podaniu do Sulimy (Anwil Włocławek). Piłka z boku
13'
Dowe (Anwil Włocławek) odważnie poszedł w górę i chciał wsadzić, ale przeszkodził mu Kowalenko (TREFL Sopot). Rzuty wolne
13'
[32:25] Tylko jeden rzut wolny trafia Dowe (Anwil Włocławek).
czas
13'
Przerwa na żądanie (TREFL Sopot).
14'
Simon (Anwil Włocławek) niecelnie za 3
za 2 punkty
14'
[32:27] 2 punkty zdobywa Foulland (TREFL Sopot).
za 2 punkty
14'
[34:27] Sulima odpowiada rzutem spod kosza
za 2 punkty
14'
[34:29] Leończyk w akcji indywidualnej z najbliższej odległości
15'
Kolenda nieskutecznie z dystansu
15'
Łukasz Kolenda przechwycił piłkę, wyszedł sam na sam z koszem i... nie trafił
za 2 punkty
15'
[36:29] M. Kolenda łatwo ograny przez Wrotena
za 2 punkty
16'
[36:31] Leończyk z dwóch metrów
16'
Sokołowski (Anwil Włocławek) nie trafia z trudnej pozycji. Piłka dla Trefla
za 2 punkty
16'
[38:31] 2 punkty zdobywa Fermanis (Anwil Włocławek).
czas
16'
za 1 punkt
16'
[39:31] Rzut wolny trafia Sokołowski (Anwil Włocławek).
za 2 punkty
17'
[41:31] Wroten łatwo odebrał piłkę Leończykowi, po czym zapakował z góry w sytuacji sam na sam
17'
Mylą się sopocianie. Kolejna strata i mogłoby dojść do bliźniaczej sytuacji, gdyby nie ofensywny faul Wrotena
17'
Medlock (TREFL Sopot) nie wykorzystuje rzutu wolnego
za 2 punkty
17'
[41:33] 2 punkty zdobywa Leończyk (TREFL Sopot).
za 2 punkty
18'
[43:33] Wroten w łatwy sposób z najbliższej odległości
18'
Łukasz Kolenda znów nie trafia za 3
za 2 punkty
18'
[45:33] 2 punkty zdobywa Freimanis (Anwil Włocławek).
czas
18'
19'
Kolejne pudło. Tym razem Ayersa (TREFL Sopot)
za 2 punkty
19'
[47:33] Dowe spod kosza i stanie na linii rzutów wolnych
za 1 punkt
19'
[48:33] Rzut wolny trafia Dowe (Anwil Włocławek).
za 2 punkty
19'
[48:35] Łukasz Kolenda z bardzo daleka. Zebrał Leończyk i wykorzystał dobrą pozycję
za 3 punkty
19'
[51:35] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Fermanis (Anwil Włocławek).
za 2 punkty
20'
[51:37] Ayers w akcji indywidualnej
za 2 punkty
20'
[53:37] Dowe w ostatnich sekundach dobija alley-oopa Simona
20'
KONIEC II KWARTY. Trefl Sopot przegrywa z Anwilem Włocławek 37:53.
Spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Szczególnie aktywny był Nana Foulland, który aż trzy razy zapakował piłkę z góry. Anwil przejął inicjatywę dopiero po kilku minutach, w efekcie czego wygrywał 24:18 po 10 minutach.
W drugiej odsłonie gospodarze zaczęli wyrabiać jeszcze większą przewagę. Wszystko za sprawą sporej nieskuteczności w szeregach żółto-czarnych.
Zespół z Sopotu wykorzystał 16 z 38 rzutów z gry i tylko 3 z 16 prób za 3 zakończyły się powodzeniem. Rywale natomiast trafili 18 z 35 rzutów z gry. Lepsi byli też na obwodzie, gdzie wykorzystali 6 z 9 "trójek".
Gospodarze brylują również pod tablicami, prowadząc w zbiórkach 26-17.
Koszykarze są już na parkiecie. II połowa rozpocznie się za kilka chwil.
za 3 punkty
21'
[53:40] Ayers dobrze rozpoczął III kwartę
za 2 punkty
21'
[55:40] 2 punkty zdobywa Sulima (Anwil Włocławek).
21'
Niedokładne podanie Medlocka (TREFL Sopot) do Leończyka (TREFL Sopot). Wydaje się, że obaj się nie zrozumieli
22'
Sokołowski (Anwil Włocławek) fauluje Michała Kolendę
22'
Medlock (TREFL Sopot) rzuca ale... piłka nie dolatuje do kosza
za 2 punkty
22'
[57:40] 2 punkty zdobywa Milovanović (Anwil Włocławek).
za 2 punkty
22'
[57:42] Foulland "hakiem" tyłem do kosza
za 2 punkty
23'
[59:42] Sulima spod kosza
23'
Sulima (Anwil Włocławek) na czystej pozycji, ale piłka po jego rzucie nie dolatuje do kosza
24'
Milovanović (Anwil Włocławek) fauluje Faoullanda
24'
Niekryty Łukasz Kolenda oddaje rzut z dystansu i nie trafia
za 2 punkty
25'
[61:42] Simon sam na sam po szybkiej kontrze
25'
Ayers (TREFL Sopot) trafia z dystansu, ale przy okazji fauluje. Sędzia nie zaliczył punktów
za 2 punkty
25'
[61:44] Leończyk spod kosza po kontrze
25'
Sulima (Anwil Włocławek) próbował "hakiem". Piłkę zbiera Foulland
za 2 punkty
26'
[61:46] Foulland wciska piłkę do kosza
za 2 punkty
26'
[61:48] Foulland tym razem "hakiem" z dwóch metrów
26'
Sędzia odgwizduje niesportowy faul Karolaka (Anwil Włocławek) przy próbie wyjścia z własnej połowy
26'
Sędzia oglądał analizę wideo i został przy decyzji, którą podjął chwilę wcześniej
27'
[61:50] Medlock (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
27'
[61:52] Ayers trafia z półdystansu i przy okazji jest faulowany. Rzut wolny dla Amerykanina
27'
Ayers (TREFL Sopot) nie trafia z linii rzutów wolnych
za 2 punkty
27'
[63:52] 2 punkty zdobywa Karolak (Anwil Włocławek).
27'
Ayers (TREFL Sopot) nie trafia po ofiarnym podaniu Leończyka (TREFL Sopot)
za 3 punkty
28'
[66:52] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Dowe (Anwil Włocławek).
28'
Kowalenko (TREFL Sopot) chciał oddać rzut, ale rywal wyrwał mu piłkę. Próbował ją ratować, ale zbyt mocno podał do Ayersa (TREFL Sopot)
28'
Karolak (Anwil Włocławek) nie trafia z rogu boiska
28'
[66:54] Medlock (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
29'
Dowe (Anwil Włocławek) miał mieć czystą pozycję, ale chwilę wcześniej faulował ofensywnie
29'
Medlock (TREFL Sopot) niecelnie za 3
29'
Dowe (Anwil Włocławek) faulowany przez Kowalenko (TREFL Sopot) przy próbie rzutu z dystansu
wolne (trafione 3 razy)
29'
[69:54] Dowe (Anwil Włocławek) wykorzystuje wszystkie trzy rzuty wolne.
29'
Goście tracą piłkę przy konstruowaniu akcji
za 2 punkty
30'
[69:56] Foulland "hakiem" z bliskiej odległości
30'
[71:56] Sokołowski (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
30'
[71:59] Ayers z rogu boiska
30'
Łukasz Kolenda zablokował Fermanisa, ale sędzia dopatrzył się faulu
30'
[73:59] Fermanis (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
30'
Ayers (TREFL Sopot) próbował z połowy boiska na syrenie, ale nie trafł
30'
KONIEC III KWARTY. Trefl Sopot przegrywa z Anwilem Włocławek 59:73.
31'
Ostatnią kwartę rozpoczęli gospodarze
za 3 punkty
31'
31'
Łukasz Kolenda niecelnie za 3
za 2 punkty
32'
[76:61] Foulland wsadza z góry
za 2 punkty
32'
[78:61] Karolak po wjeździe pod kosz
33'
Ayers (TREFL Sopot) trafił z dystansu, ale sędzia nie zaliczy tych punktów. Wcześniej ofensywnie faulował Łukasz Kolenda
33'
33'
Piłka odbiła się od obręczy po rzucie Leończyka (TREFL Sopot)
33'
Fermanis niecelnie. Trefl przy piłce
34'
Sokołowski (Anwil Włocławek) fauluje Medlocka (TREFL Sopot)
za 2 punkty
34'
[80:61] Wroten po kontrze w akcji sam na sam z koszem
34'
Dowe (Anwil Włocławek) fauluje Michała Kolendę
czas
34'
Przerwa na żądanie (Anwil Włocławek).
35'
[80:63] M. Kolenda (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
35'
Dowe (Anwil Włocławek) próbował po alley-oopie, ale piłka nie dotarła do Amerykanina
za 2 punkty
36'
[82:63] Kurpisz prosto w ręce Sokołowskiego i łatwe punkty dla rywali
36'
[82:65] Ł. Kolenda (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
36'
Wroten gubi się w ataku. Walczył o piłkę z Łukaszem Kolendą i sędzia dopatrzył się faulu tego drugiego
36'
Milovanović (Anwil Włocławek) fauluje w ataku
36'
[82:67] Leończyk (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
36'
Leończyk (TREFL Sopot) blokuje Sulimę (Anwil Włocławek), po czym zostaje faulowany przez środkowego Anwilu
36'
[82:68] Tylko jeden rzut wolny trafia Leończyk (TREFL Sopot).
37'
Karol nie trafia z rogu boiska. Po chwili nieskutecznie również Łukasz Kolenda
za 3 punkty
37'
[82:71] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Kurpisz (TREFL Sopot).
za 2 punkty
37'
[82:73] Leończyk spod kosza po podaniu Medlocka. Ponad 3 minuty do końca.
czas
37'
za 2 punkty
38'
[84:73] Szewczyk łatwo spod kosza. Będzie miał jeszcze rzut wolny
38'
... Ale go nie wykorzystał
za 2 punkty
38'
[84:75] 2 punkty zdobywa Leończyk (TREFL Sopot).
za 2 punkty
38'
[84:77] Łukasz Kolenda po szybkiej kontrze
za 2 punkty
38'
[84:79] Kolejna kontra i kolejne punkty Łukasza Kolendy
39'
Leończyk (TREFL Sopot) blokuje Dowe'a (Anwil Włocławek). Szybka kontra Kolendy, który zostaje faulowany przy próbie rzutu
za 2 punkty
39'
[84:81] Sędzia obejrzał analizę wideo i jednak uznał punkty Łukaszowi Kolendzie
za 1 punkt
39'
[84:82] Rzut wolny trafia Ł. Kolenda (TREFL Sopot). 1:18 do końca meczu
39'
Dowe (Anwil Włocławek) nie trafia z dystansu
40'
Kurpisz (TREFL Sopot) również nie trafia
40'
Łukasz Kolendy faulowany. Będą rzuty wolne i szansa na wyrównanie
40'
[84:84] Ł. Kolenda (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne. Mamy remis i 28 sekund do końca!
czas
40'
40'
Wroten nie trafia za 3. Kontra Trefla i w ostatniej sekundzie faulowany przez rywala przy próbie rzutu
40'
Kolenda staje na linii rzutów wolnych. 0,5 sekundy do końca
40'
Dodatkowo sędzia odgwizduje niesportowy faul Wrotena. Sędzia modyfikuje czas. 1,3 sekundy do końca.
40'
[84:86] Ł. Kolenda (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
Kolenda rzuca na syrenie i nie trafia.
40'
KONIEC MECZU! Trefl Sopot wygrywa z Anwilem Włocławek 86:84!
Cóż za pogoń koszykarzy Trefla Sopot w ostatniej kwarcie! 5 minut przed końcem goście przegrywali jeszcze różnicą 19 punktów. W niespełna 3 ostatnie minuty ze stanu 73:84 doprowadzili do wyniku 86:84, zaliczając 13-punktową serię, która zapewniła im zwycięstwo.
Trefl Sopot wykorzystał 31 z 66 rzutów z gry i trafił 6 z 30 "trójek. Anwil Włocławek natomiast wykorzystał 29 z 68 rzutów z gry i trafił 8 z 21 "trójek".
W zbiórkach lepszy był zespół Igora Milicicia (42-36) i to on zaliczył też więcej strat (18-15).

Wyniki 5 kolejki

• Anwil Włocławek - TREFL SOPOT 84:86 (24:18, 29:19, 20:22, 11:27)
  • Start Lublin - ASSECO ARKA GDYNIA 66:95 (11:27, 19:18, 26:16, 20:24 )
  • GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 93:97 (23:22, 18:20, 21:21, 22:21, d: 9:13)
  • Polpharma Starogard Gdański - Śląsk Wrocław 82:99 (24:16, 16:19, 26:33, 16:31)
  • Polski Cukier Toruń - Dąbrowa Górnicza 100:64 (22:13, 31:11, 22:18, 25:22)
  • BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 71:96 (15:23, 10:22, 29:30, 17:21)
  • Legia Warszawa - HydroTruck Radom 76:90 (20:24, 12:21, 17:22, 27:23)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - Stelmet Enea BC Zielona Góra 99:110 (28:33, 27:24, 26:29, 18:24)
dak.

Opinie (41)

• bravooooooooooooooooooooooooooo

• 49 1

• a mówiłem że teraz trzeba ich tylko!!! dobić. brawo młody!!!
    gratulacje z Gdyni

• 51 1

• 23-2 końcówka. Ale powrót :)

• 54 1

• Brawo Puzzle :-)

• 36 1

• Kiedys byl mecz Z czarnymi -17 w playofach. Trefl w tym sezonie potrafi wygrywac koncowki meczu (1)

• 35 1

• Zwłaszcza w Gdyni :-)

• 9 5

• Super,czasem trzeba wierzyć w mało realne rzeczy ; (1)

• 44 1

• nie przesadzaj, po prostu był mecz czołowych drużyn tego sezonu (anwil 4:0, trefl 3:1) i wygrał lepszy

żadna tam sensacja

• 6 4

• Wiara (2)

Gdy widzisz taka końcówkę, twoja wiara ze znasz się na tej dyscyplinie słabnie... brawo Trefl!!

• 35 1

• gwiazdki gwiazdkami (są niezbędne) ale ważniejszy jest mental a tego w twoim anwilu ani grama

• 9 1

• Zaczyna się problem z nadmiarem gwiazd

Twierdzę że nie ma czegoś takiego jak miec mecz pod kontrolą, ale jeżeli jest coś takiego to właśnie Anvil miał mecz pod absolutną kontrolą do 35 min .A potem się koncertowo zblaznil przed wszystkimi. Czyli wychodzi na moje- nie ma czegoś takiego jak mecz pod kontrolą. Brawo Trefl