Wiadomości

Arka Gdynia na tropach Fibaka?

Młodzi adepci tenisa mogą przebierać w ofertach podnoszenia umiejętności jak w ulęgałkach. Do swojej siedziby zapraszają działacze Arki Gdynia. 3 września o 17.00 na kortach przy ulicy Ejsmonda odbędzie się spotkanie z dziećmi od 6 do 12 lat. Sześciu trenerów będzie testowało latorośle pod kątem sprawności ogólnej. Najlepsi będą mieli zapewnione (za niewielka opłatą) profesjonalne zajęcia co najmniej trzy razy w tygodniu (pory zależne będą od godzin lekcyjnych). - Oczekujemy jak największej liczby chętnych. Kandydaci nie muszą posiadać żadnych umiejętności tenisowych. Te nabędą na naszych zajęciach - mówi Henryk Dondajewski, trener Arki.

Nabór do szkółki tenisowej ogłasza także klub tenisowy Witen, działający na terenie AWF Gdańsk (ul. Wiejska). Zajęcia będą prowadzone we wtorki i czwartki (od 17.00). Pierwsze treningi zaplanowano na 4 września (17.00).

Na przełomie sierpnia i września działalność rozpoczynają korty tenisowe MOSiR w Sopocie. Kompleks czterech boisk o nawierzchni ziemnej i trzech o nawierzchni typu hard-court aż prosi, by zagrać na nim pierwsze mecze. Godzina wynajęcia boiska dla dzieci i młodzieży do 18 lat kosztuje 10 złotych, a dla osób dorosłych 15 zł.

Kryst.Opinie (1)

  • Wreszcie

    Szkoda, ze czegos takiego nie bylo jak ja mialem 6 lat :-(

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane