Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 75%[294]
Remis
(TYP X) 20%[77]
Wygrywa
Sandecja Nowy Sącz
(TYP 2) 5%[21]
 
25.11 sob
godz. 18:00
5
:
0
Sandecja Nowy Sącz
Najwyższa wygrana Arki w ekstraklasie Najwyższa wygrana Arki w ekstraklasie wideo LIVE! 25 listopada 2017 (329 opinii)

Piłkarze Arki Gdynia odnieśli najwyższe zwycięstwo w historii występów w...

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
4.49 (91 ocen)

Zawodnicy

Ruben Jurado
ocena
4.65 (104 oceny)
Siergiej Kriwiec
ocena
4.65 (102 oceny)
Luka Zarandia
ocena
4.64 (106 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
4.63 (98 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
4.61 (105 ocen)
Adam Marciniak
ocena
4.55 (100 ocen)
Damian Zbozień
ocena
4.52 (93 oceny)
Grzegorz Piesio
ocena
4.50 (98 ocen)
Antoni Łukasiewicz
ocena
4.38 (97 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
4.34 (106 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
4.27 (92 oceny)
Patryk Kun
ocena
3.37 (90 ocen)
Szymon Nowicki
ocena
3.36 (94 oceny)
Rafał Siemaszko
ocena
3.36 (90 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Jazvić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomas Kosut
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Pilarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alvaro Vazquez Rey
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Sobieraj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Warcholak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Więckowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Żebrakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów LIVE!
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Widzew Łódź 1 1 0 0 3:0 3
3 Puszcza Niepołomice 1 1 0 0 2:0 3
4 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
5 Chrobry Głogów 1 1 0 0 2:1 3
6 GKS Katowice 1 0 1 0 2:2 1
6 Resovia 1 0 1 0 2:2 1
8 ARKA GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
8 Górnik Polkowice 1 0 1 0 1:1 1
8 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
8 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 1 0 1:1 1
8 Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 1:1 1
14 Stomil Olsztyn 1 0 0 1 1:2 0
15 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 1 0:2 0
17 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0
18 Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 1 0:3 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • GKS Katowice - Resovia 2:2 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki