Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Jagiellonia Białystok
(TYP 1) 68%[299]
Remis
(TYP X) 17%[76]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 15%[67]
 
17.03 sob
godz. 18:00
Jagiellonia Białystok
3
:
2
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2. Dramat na stadionie lidera. 2 gole w doliczonym czasie Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2. Dramat na stadionie lidera. 2 gole w doliczonym czasie LIVE! 17 marca 2018 (491 opinii)

Arka Gdynia uległa Jagiellonii w Białymstoku 2:3 (1:1). Cały wysiłek...

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
2.12 (93 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Szwoch
ocena
4.00 (98 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
3.82 (97 ocen)
Luka Zarandia
ocena
3.75 (102 oceny)
Maciej Jankowski
ocena
2.98 (88 ocen)
Andrij Bogdanow
ocena
2.74 (84 oceny)
Michał Marcjanik
ocena
2.44 (84 oceny)
Michał Nalepa
ocena
2.36 (88 ocen)
Patryk Kun
ocena
2.36 (81 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
2.36 (81 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.35 (83 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
2.33 (82 oceny)
Grzegorz Piesio
ocena
2.27 (77 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
2.24 (83 oceny)
Ruben Jurado
ocena
2.06 (81 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Enrique Esqueda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Janus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Kriwiec
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Pilarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Achilleas Poungouras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Sobieraj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Więckowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Łukasiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.11 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Korona Kielce LIVE!
08.11 (nd) godz.14:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj GKS Bełchatów
20.11 (pt) godz.19:05 Resovia typuj ARKA Gdynia
28.11 (sob) godz.19:10 Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
17.10 (sob) godz.14:00 Stomil Olsztyn 1:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
10.10 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 ŁKS Łódź LIVE!
04.10 (nd) godz.15:00 Odra Opole 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (wt) godz.20:40 ARKA Gdynia 0:2 GKS Tychy LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 22
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 7 0 1 14:3 21
3 Górnik Łęczna 8 6 2 0 13:2 20
4 Odra Opole 9 6 2 1 9:6 20
5 GKS Tychy 9 5 2 2 14:7 17
6 ARKA GDYNIA 9 4 3 2 13:7 15
7 Miedź Legnica 9 3 4 2 14:12 13
8 Radomiak Radom 8 4 1 3 13:10 13
9 Puszcza Niepołomice 8 3 2 3 8:10 11
10 Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 11
11 Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 10
12 Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 9
13 Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 9
14 Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 7
15 GKS Bełchatów 9 2 3 4 4:10 7
16 Resovia 8 1 1 6 6:14 4
17 GKS 1962 Jastrzębie 9 0 1 8 5:18 1
18 Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 1

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (mecz odwołany z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
  • Chrobry Głogów - Odra Opole (przełożony na 30 października)
  • Mecze odwołane
  • Radomiak - ŁKS Łódź (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Resovia - Sandecja Nowy Sącz (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Górnik - ARKA 2:0 (0:0)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki
  • Radomiak - Puszcza 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki