Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Jagiellonia Białystok
(TYP 1) 68%[299]
Remis
(TYP X) 17%[76]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 15%[67]
 
17.03 sob
godz. 18:00
Jagiellonia Białystok
3
:
2
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2. Dramat na stadionie lidera. 2 gole w doliczonym czasie Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2. Dramat na stadionie lidera. 2 gole w doliczonym czasie LIVE! 17 marca 2018 (491 opinii)

Arka Gdynia uległa Jagiellonii w Białymstoku 2:3 (1:1). Cały wysiłek...

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
2.12 (93 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Szwoch
ocena
4.00 (98 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
3.82 (97 ocen)
Luka Zarandia
ocena
3.75 (102 oceny)
Maciej Jankowski
ocena
2.98 (88 ocen)
Andrij Bogdanow
ocena
2.74 (84 oceny)
Michał Marcjanik
ocena
2.44 (84 oceny)
Michał Nalepa
ocena
2.36 (88 ocen)
Patryk Kun
ocena
2.36 (81 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
2.36 (81 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.35 (83 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
2.33 (82 oceny)
Grzegorz Piesio
ocena
2.27 (77 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
2.24 (83 oceny)
Ruben Jurado
ocena
2.06 (81 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Enrique Esqueda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Janus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Kriwiec
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcus da Silva Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Pilarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Achilleas Poungouras
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Sobieraj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Więckowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Łukasiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.02 (śr) ARKA Gdynia Górnik Łęczna
26.02 (pt) ARKA Gdynia GKS 1962 Jastrzębie
12.12.2020 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 1:1 bez publiczności Chrobry Głogów LIVE!
06.12.2020 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom 0:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
03.12.2020 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
29.11.2020 (nd) godz.12:40 Widzew Łódź 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
21.11.2020 (sob) godz.12:00 Apklan Resovia 1:2 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
18.11.2020 (śr) godz.16:00 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
13.11.2020 (pt) godz.16:00 ARKA Gdynia 1:2 bez publiczności GKS Bełchatów LIVE!
08.11.2020 (nd) godz.16:00 Sandecja Nowy Sącz 1:5 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 13 3 1 30:8 42
2 ŁKS Łódź 16 10 2 4 36:17 32
3 Górnik Łęczna 17 9 5 3 26:12 32
4 Radomiak Radom 17 8 6 3 22:13 30
5 ARKA GDYNIA 17 8 5 4 26:14 29
6 Miedź Legnica 17 7 6 4 31:23 27
7 GKS Tychy 16 7 6 3 22:14 27
8 Odra Opole 16 7 4 5 16:19 25
9 Puszcza Niepołomice 17 6 5 6 17:20 23
10 Chrobry Głogów 17 6 4 7 22:26 22
11 Korona Kielce 16 6 3 7 13:20 21
12 Stomil Olsztyn 17 5 5 7 17:22 20
13 Widzew Łódź 15 5 4 6 13:18 19
14 GKS 1962 Jastrzębie 17 5 1 11 16:30 16
15 GKS Bełchatów 17 4 4 9 12:21 14
16 Sandecja Nowy Sącz 17 3 4 10 14:29 13
17 Zagłębie Sosnowiec 17 3 2 12 14:24 11
18 Resovia 17 2 3 12 10:27 9

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 17 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Chrobry Głogów 1:1 (0:0)
  • Apklan Resovia - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:0)
  • Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4 (0:3)
  • GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0:2 (0:0)
  • Korona Kielce - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
  • ŁKS Łódź - GKS Tychy (przełożony na 20.02.2021)
  • Odra Opole - Widzew Łódź (przełożony na 10.03.2021)
  • Mecz zaległy z 16. kolejki
  • Widzew - Korona (20.02.2021)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki